10820 відвідувачів онлайн
645 19

Кабмін пропонує заснувати премію президента "Волонтер року"

Кабмін пропонує заснувати премію президента "Волонтер року"

Кабінет Міністрів пропонує заснувати премію президента України "Волонтер року".

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна", відповідний проект указу президента схвалено на засіданні уряду.

Зазначається, що цю премію пропонується заснувати для сприяння розвитку та популяризації волонтерської діяльності, підтримки громадських ініціатив щодо ведення волонтерської діяльності та вшанування волонтерів, які зробили суттєвий внесок у розвиток волонтерського руху.

У разі підписання цього указу президентом Кабмін у тримісячний термін розробить порядок призначення та виплати премії.

Топ коментарі
+11
Настоящие волонтёры всё для фронта везли ещё с 2014-го, когда Зеля в Горловке Безлера развлекал.
показати весь коментар
10.11.2021 13:35 Відповісти
+10
лучше УКЛОНИСТ ДЕСЯТИЛЕТИЯ
показати весь коментар
10.11.2021 13:36 Відповісти
+8


"Добралися до волонтерів: слуги хочуть прикінчити допомогу ЗСУ."

https://www.youtube.com/watch?v=WLBLygO_UzU&list=UU6DYb1p0eYsoY3PFVs35Dgw&index=17
показати весь коментар
10.11.2021 13:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
10.11.2021 13:33 Відповісти
Настоящие волонтёры всё для фронта везли ещё с 2014-го, когда Зеля в Горловке Безлера развлекал.
показати весь коментар
10.11.2021 13:35 Відповісти
Известный прикол тонко намекает на то, что было у говноквартала с Бесом после концерта:
показати весь коментар
10.11.2021 13:39 Відповісти
только в соседней не области,а маладой рыцпублике
показати весь коментар
10.11.2021 13:40 Відповісти
лучше УКЛОНИСТ ДЕСЯТИЛЕТИЯ
показати весь коментар
10.11.2021 13:36 Відповісти


"Добралися до волонтерів: слуги хочуть прикінчити допомогу ЗСУ."

https://www.youtube.com/watch?v=WLBLygO_UzU&list=UU6DYb1p0eYsoY3PFVs35Dgw&index=17
показати весь коментар
10.11.2021 13:36 Відповісти
може эффективнее бюджет стимулировать,шоб грошей больше было?а не волонтеров...
показати весь коментар
10.11.2021 13:39 Відповісти
нехай рукы видсохнуть хто визьмэ цю зэбилячу прэмию
показати весь коментар
10.11.2021 13:40 Відповісти
Це щоб роздавати бюджетні кошти ручним зеленим "волонтерам".
показати весь коментар
10.11.2021 13:43 Відповісти
Ни один адекватный волонтер не возьмёт премию из его рук, создадут своих карманных типа волонтеров и будут им медальки выдавать. А весь плебс, который и гривны ни кому не дал, будет в ладошки хлопать.
показати весь коментар
10.11.2021 13:43 Відповісти
Номiнанта я вже зараз можу назвати. Не сумнiваюсь, що це буде Йермак...
показати весь коментар
10.11.2021 13:45 Відповісти
Мысягин - скурвившийся типа волонтер пошел в зеленую банду
показати весь коментар
10.11.2021 13:47 Відповісти
Будуть замість зарплати давати ?
показати весь коментар
10.11.2021 14:04 Відповісти
Премію виплачувати буде сам зеленський зі своїх власних грошей?
показати весь коментар
10.11.2021 14:48 Відповісти
Помнишь, как в "Свадьбе в Малиновке"Папандопало миллионами ворочал? Бубочка личио будет их рисовать. С Дерьмаком.
показати весь коментар
10.11.2021 16:50 Відповісти
чем вы, суки, там заняты? у вас страна в жопе? а они премии президентские.
показати весь коментар
10.11.2021 14:56 Відповісти
На мертвичука повісять медальку, щоб випустити, ахмєткі дадуть щоб не обідився, він стільки фур у Донецьк загнав. Зєля власноручно нагородить
показати весь коментар
10.11.2021 15:53 Відповісти
Бубочка засновал новую, самую крутую премию. Только тут есть ньюансы. Премия будет выдаваться в виде большой ЗЕленой медали из керамики, 2 кг весом и диаметром 30 сантиметров и будет цепляться на шею. На ней будут выгравированы слова : с одной стороны : Мы их сделали вместе. А с другой стороны : Я вам ничего не должен.
Медаль может получить каждый, кто заплатит за нее 1000 евро. Можно гривнами по курсу. Эти волонтерские деньги будут направлены на бубочкин конец. Точнее, на конец его бедности.
показати весь коментар
10.11.2021 16:47 Відповісти
Единственным обладателем почетного звания от Бубочки стал сам Бубочка. Остальными кандидатами награждающий был послан в волонтерское эротическое путешествие..