5919 відвідувачів онлайн
451 24

"Батьківщина", як і раніше, залишається в опозиції в ВР, - Соболєв

Фракція "Батьківщини" в Верховній Раді надалі лишається в опозиції до монобільшості.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ заявив нардеп "Батьківщини" Сергій Соболєв.

"Як і раніше. На жаль, протягом останніх десятиліть це наше природне становище. За винятком двох нещасних років, коли ми побули при владі. Причому в такій дуже цікавій, коли президент десятками скасовував рішення уряду (я маю на увазі президента Ющенка і прем’єра Тимошенко), коли не давав ходу реальній реформі децентралізації. Таких прикладів можна десятками наводити. Але залишимо це вже для історії", - зазначив депутат.

Соболєв детально пояснив, чому більшість депутатів "Батьківщини" готосували за  відставку Разумкова з посади спікера ВР. При цьому він зазначив, що кадрові призначення в Уряді його фракція не підтримує.

Відповідаючи на запитання, навіщо тоді "Батьківщина" допомагає владі звільняти міністрів, Соболєв зазначив: "В абсолютній більшості ми за цих міністрів не несемо відповідальності. Ми за них не голосували. Дивіться, якщо не проголосував за звільнення, то, виходить, ти підтримуєш політику, яку проводив цей міністр".

Весь текст інтерв'ю Соболєва читайте за посиланням.

Топ коментарі
+5
Вічний опозиціонер,дух що тіло рве до бою...Юля навіть коли була прем"єром то і тоді примудрилась бути в опозиціі...
показати весь коментар
18.11.2021 10:48 Відповісти
+2
Оппозиционер, но если надо проголосует как не оппозиционеры.
показати весь коментар
18.11.2021 10:56 Відповісти
+2
Тот, кто начинает работать, сразу попадает в немилость к системе, которую контролируют олигархи через своих марионеток-президентов и депутатов. Юлия Тимошенко всегда была выше остальных и не позволяла собою помыкать. За это ее одни любили, другие ненавидели, третьи боялись. Но с чем не поспоришь, так это с тем, что она добивалась выполнения своих распоряжений. Такого лидера управленца сейчас не хватает в Правительстве. В результате у нас нет законодательной и исполнительной власти - у нас есть команда "одобрямс" для Зеленского. Разве это хорошо?
показати весь коментар
18.11.2021 20:40 Відповісти

Завантаження...