10513 відвідувачів онлайн
3 165 16

Депутати не обиратимуть президента України, - Зеленський

Депутати не обиратимуть президента України, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський виключив можливість того, що у 2024 році президента України обиратимуть депутати Верховної Ради.

Про це він повідомив під час пресмарафону, передає Цензор.НЕТ.

"Як можна право це делегувати народним депутатам?... Як це можна зробити? Це неможливо зробити. Депутати не обиратимуть президента України", - сказав президент.

Топ коментарі
+3
Президента Украины в 2024 году будут избирать программисты от "Дії".
показати весь коментар
26.11.2021 16:22 Відповісти
+3
ибо мало кто в это верит...
похоже было на очередную съемку галабародьки...так раздухарился... шо забывал базар фильтровать... такого нагородил - ни один нормальный в себе человек не сказал бы...
ему ж сказали - пока ты преЗЕдент - президент, с тебя как с гуся вода... но вот что будет потом не сказали, а там уже - гусь с яблоками в ж*пе... на медленном огне...
показати весь коментар
26.11.2021 18:34 Відповісти
+2
Надеюсь на час выборов он не будет из себя уже ничего представлять, тому не ему что то решать.
показати весь коментар
26.11.2021 16:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Президента Украины в 2024 году будут избирать программисты от "Дії".
показати весь коментар
26.11.2021 16:22 Відповісти
ПЫСЫ: это если народ не изберет президента на Майдане до того.
показати весь коментар
26.11.2021 16:24 Відповісти
І яку ск5атіну ми знову виберемо на Майдані?
Революцію придумають генії,
Роблять революцію фанатики,
користуютьсмя результатами Яйценюки.
показати весь коментар
26.11.2021 16:28 Відповісти
Бутусова у Президенти!!! і в дупіту Путлєра лизати не буде, і українську армію до порядку доведе.
показати весь коментар
26.11.2021 16:24 Відповісти
он не умеет. мало того, кто не умеет? еще нужно?
показати весь коментар
26.11.2021 16:29 Відповісти
Надеюсь на час выборов он не будет из себя уже ничего представлять, тому не ему что то решать.
показати весь коментар
26.11.2021 16:25 Відповісти
Я вірив, я знав,
Що настане ця дата -
Від світлого будня
До світлої мрії
Мене понесе
Кольорово-строката
Повітряна куля
Шизофренії.
показати весь коментар
26.11.2021 16:26 Відповісти
Может хватит уже на сегодня цитат этого придурка?
показати весь коментар
26.11.2021 17:47 Відповісти
"я - президент Украины" Зеленский произнёс за время пресс-конференции 26 раз.
показати весь коментар
26.11.2021 17:50 Відповісти
ибо мало кто в это верит...
похоже было на очередную съемку галабародьки...так раздухарился... шо забывал базар фильтровать... такого нагородил - ни один нормальный в себе человек не сказал бы...
ему ж сказали - пока ты преЗЕдент - президент, с тебя как с гуся вода... но вот что будет потом не сказали, а там уже - гусь с яблоками в ж*пе... на медленном огне...
показати весь коментар
26.11.2021 18:34 Відповісти
выбиратьпреза будут хлопци со свернутыми купюрками в руках, бегающие по брильянтовым дорожкам
показати весь коментар
26.11.2021 17:51 Відповісти
показати весь коментар
26.11.2021 17:57 Відповісти
Є відео Лєроса з інфоріацією лікара про ознаки кокаїнщика в поведінці людини ... Придивіться, як з вовою попрацювали, як він мимоходом , на віддаленому фокусі камери, особливо під час гарячої дискусії з його умиваючими справжніми жерналістами, ЧУХАВ СВОГО НОСА.
Ну й інші ознаки міміки обличчя :1. активно шевлячи нижньою частиною обличчя він теж чухавноса 2. активно працюючи верхньою частиною ******* він никав чухання голови .
показати весь коментар
26.11.2021 17:58 Відповісти
Пра носік я теж помітив, а головне, він не до кінця розуміє прості запитання і плутається в показах.
показати весь коментар
26.11.2021 19:48 Відповісти
Гундосого Голобородьку Надо все понимать все... с точностью до наоборот...,ЭТО путлер №2...