10094 відвідувача онлайн
2 859 53

Вертеп на Софійській площі цьогоріч стане найбільшим у Європі, - КМДА

Вертеп на Софійській площі цьогоріч стане найбільшим у Європі, - КМДА

На Софійській площі та на Володимирському проїзді до 16 січня працюватиме новорічно-різдвяне ярмаркове містечко. Також святкові локації облаштують у Центральному парку культури і відпочинку Києва (Маріїнський парк, естрада Міського саду).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу КМДА.

Зазначається, що цьогорічна тема головної святкової локації на Софійській площі присвячена Різдвяній дивоночі, коли народився Ісус Христос.

Основу новорічного дерева оздоблять у вигляді традиційного вертепу, який в Україні здавна було прийнято зводити до Різдва. Навколо ялинки можна буде побачити фігури Ісуса, Матері Божої, святого Йосипа, пастухів, царів, янголів та колядників.

"Планується, що цей вертеп буде найбільшим у Європі. Новорічне дерево прикрашатимуть 10 тисяч прикрас - іграшки червоного та золотого кольорів", - йдеться в повідомленні.

Новорічну ялинку урочисто засвітять у столиці 19 грудня. Дерево висотою 31 м засяє 10-кілометровою гірляндою теплого світла у вигляді великого купола. Довкола ялинки розташують розважальні локації: фотозони, дитячі забавки, майстерню, музей новорічних прикрас, сцену, де триватимуть виступи та конкурси тощо.

Топ коментарі
+7
лучше бы так:

Зазначається, що цьогорічна тема головної святкової локації на Софійській площі присвячена Різдвяній дивоночі, коли народився Володимир Зеленський
показати весь коментар
03.12.2021 15:11 Відповісти
+7
ОПа - тот еще вертеп. Вернее балаган. И оплачено уже все...
показати весь коментар
03.12.2021 15:20 Відповісти
+6
Та нi, найбiльший вертеп у Европi у нас на Грушевського...
показати весь коментар
03.12.2021 15:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
лучше бы так:

Зазначається, що цьогорічна тема головної святкової локації на Софійській площі присвячена Різдвяній дивоночі, коли народився Володимир Зеленський
показати весь коментар
03.12.2021 15:11 Відповісти
Нашему президенту нравится все велике. Даже вертеп буде самый великий. Мания какая-то.
показати весь коментар
03.12.2021 15:49 Відповісти
Кличко - наш президент? Когда он успел?
показати весь коментар
03.12.2021 15:55 Відповісти
Комплекси маленького, злобного уродця. Будівництво, тільки ВЕЛИКЕ, дерев посадим - мільярд, грати на роялі руками - банально, бо у найвеличнішого великі причандали між ногами. Але саме воно як було мілке і гомнисте з маленькою піпіскою, як в дитинстві, таким і залишилось.
показати весь коментар
03.12.2021 15:57 Відповісти
Кличко - маленький, злобный уродец? Ты - дятел?
показати весь коментар
03.12.2021 16:19 Відповісти
Чистой воды психиатрия.
Мелкая (что в росте, что морально и ментально) ничтожная особь всегда тянеться к гигантизму, тем самым пытаясь сгладить свои комплексы неполноценности коими его мозг переполнен до предела.
показати весь коментар
03.12.2021 16:28 Відповісти
Так, зазвичай такі карлики заводять собі дуже великих собак, купують здоровенні джипи, у яких до гальм та газу ногами не дотягуються, навіть одружуються на жінках вищих за себе. Лєнка, перша лєдя, теж вища за свого благовірного.
показати весь коментар
03.12.2021 16:35 Відповісти
Так он себе и завёл.
показати весь коментар
03.12.2021 19:38 Відповісти


До речі, колега! Помітили, що Янелох ще й потвор біля себе назбирав?

Один лише лисий Жека чого вартий, Юзік теж саме через свою шикарну стать став актором 95-го цирку, тому що актор з нього, як з гівна куля. А Стефанчук взагалі може стати нашим преЗЕдентом, якщо Янелох здохне від передозу.
показати весь коментар
03.12.2021 19:53 Відповісти
У нас "Вєликє вертепівництво"
показати весь коментар
03.12.2021 15:44 Відповісти
ОПа - тот еще вертеп. Вернее балаган. И оплачено уже все...
показати весь коментар
03.12.2021 15:20 Відповісти
Трампу хорошо, может Меланку хоть каждый день водить
показати весь коментар
03.12.2021 15:21 Відповісти
самый большой вертеп в мире (даже не в Европе) - под куполом рады
показати весь коментар
03.12.2021 15:22 Відповісти
на Софійській площі присвячена Різдвяній дивоночі, коли народився Ісус Христос. Джерело: \\\\\\\\\

непорочнородица .... барабанный марш ----
это родилось так же божков столько что....
это реально смешно. то есть, по тексту, я не брешу и не кацап(не лгу). планете около 7000 лет? Так(да)? - или нет?(нет) - так что - ... ну что уж тут, если люди кушают кусочек хлебушка с винцом и думают что это "плоть и кровь" божка..., а потом при выходе из капища, смело мумросят в смартфоны...... а что еще сказать? А? Александр Глебович - ну вот что сказать то?(зачет составлен - атеист-майор)
показати весь коментар
03.12.2021 15:23 Відповісти
На Софійській площі та на Володимирському проїзді до 16 січня працюватиме новорічно-різдвяне ярмаркове містечко. Джерело:

шото я ваще уже запутался, германцы вводят жесткач, даже салюты запретили (отут я вообще в полном недоумении каким боком салюты к ковидле), аФФФстрийцы значит жестокий аусвайс делают, вся Ывропа на ушах с макроном микроном стоит, кличко каааждый день пугает смертями, ляшко рвет пукан переживает за нацию, и тут на те - вертеп с ярмаркой досередины января

Вирусвирусом, но баранов пострич святое дело .
показати весь коментар
03.12.2021 15:24 Відповісти
У нас традиция, каждый год мы с друзьями в декабре ходим на Йолку, в январе в Букавель. А в феврале вспышка и "памагите, спасите, никто ничего не делает, такую страну разворовали!"
показати весь коментар
03.12.2021 15:30 Відповісти
Поліція вже тиждень охороняє символ влади над українцями

показати весь коментар
03.12.2021 15:24 Відповісти
Та нi, найбiльший вертеп у Европi у нас на Грушевського...
показати весь коментар
03.12.2021 15:26 Відповісти
Не плутайте вертеп із збіговиськом передастів.
показати весь коментар
03.12.2021 15:33 Відповісти
Ну да,пока третие в мире по короне,надо выйти на первое место!
показати весь коментар
03.12.2021 15:28 Відповісти
посчитать на миллион населения...... - уже.
давно.
сам посчитай. но ясно шо Китай лжет с Индией
показати весь коментар
03.12.2021 15:37 Відповісти
Шановні,хіба и не помітили,що вже два роки в Україне все саме велике!Просто для коротуна все здається величезним...
показати весь коментар
03.12.2021 15:31 Відповісти
Так, дрібне неосвттчене хрюйобіще вважає, шо воно є тіпо преЗем! Жодних бажань нема, ніж придушити цього хрипатого криворогатого покидька, яке ненавидить Україну ,разом із їхнім фсбешним дєрьмаком!
показати весь коментар
03.12.2021 16:10 Відповісти
Найбільший вертеп в Європі це добре ,але за сім років не відкрито жодноі новоі станціі метрополітена
показати весь коментар
03.12.2021 15:35 Відповісти
Ну, не отмечай новый год теперь.
показати весь коментар
03.12.2021 16:20 Відповісти
"Пир во время чумы" -щоб гроші йшли на лікування хворих на ковід і інші хвороби, так у нас гроші кидають на вітер, треба ж повипендрюватись, сумно, а ще й вісім років у нас йде війна...а влада так живе, ніби нічого ніде не відбувається, бо ж бабла накрали вдосталь, то думають все на свій розум.
показати весь коментар
03.12.2021 15:37 Відповісти
Это же не у них болит....
А тяга к воровству - это такая болезнь, что проходит только после лечения гильотиной...
показати весь коментар
03.12.2021 15:42 Відповісти
В усьому світі обмежують святкові заходи і тільки в Україні, яка на другому місті по смертності роблять «найвеличніше» свято. Армія антиваксів продовжує антиваксити, антимасочники продовжують не носити маски, ніхто цю зграю не контролює та не штрафує. Будемо продовжувати вимирати.

Антивакси! Но пасаран! Так тримати!
показати весь коментар
03.12.2021 15:37 Відповісти
Армія антиваксів

прям зомбиапокалипсис, ваксеры не сдаются в своем бреде. Намедни видел репортажик с челом (ваксер в пятом бустере не иначе) который прямо сказал - вышо грит,телевизор не смотрите, здоровых нет ,все больные
показати весь коментар
03.12.2021 16:15 Відповісти
Фууу! Лапоть смердючий!
показати весь коментар
03.12.2021 16:31 Відповісти
Ну що скажеш.. Класика жанру -" Пир во время ЧУМЫ" Пробачте за російську.
показати весь коментар
03.12.2021 15:39 Відповісти
Ну да...нам есть что праздновать...
показати весь коментар
03.12.2021 15:41 Відповісти
Велике вертепництво.
показати весь коментар
03.12.2021 15:43 Відповісти
Мало їм рекордів по смертності від ковіду?
показати весь коментар
03.12.2021 15:43 Відповісти
На Софийской площади это мелочи . Самый большой вертеп с цирком у нас в ВР
показати весь коментар
03.12.2021 15:51 Відповісти
никак не дойдет до убогих, что размер не имеет значения... в этом случае - и подавно... в самой бедной стране Европы самый большой вертеп... и?
показати весь коментар
03.12.2021 15:53 Відповісти
показати весь коментар
03.12.2021 16:15 Відповісти
ты как меряешь "самую бедную"? вон только что опубликовали что 50% экономики в тени.

умножь ВВП х 2 и прозреешь тогда кто бедный в Европе
показати весь коментар
03.12.2021 20:42 Відповісти
показати весь коментар
03.12.2021 15:54 Відповісти
Пабєдбздун омансько-оффшорно-криворогатий!
показати весь коментар
03.12.2021 16:16 Відповісти
Вертеп-95! Найвертепніший зелений вертеп, який створили криворогаті дибіли! Нє, ми, звісно, ще трохи поржом... Ну, а потім вже - пєрєварот! Тільки вже без єврєйського казачєства...
показати весь коментар
03.12.2021 15:56 Відповісти
показати весь коментар
03.12.2021 20:46 Відповісти
Пусть Вова выделит еще по тысяче на вертепы. Гулять так гулять.!
показати весь коментар
03.12.2021 16:13 Відповісти
Litve jiolki uze pojavilis itve jiolki uze jest.
показати весь коментар
03.12.2021 16:14 Відповісти
Eto ******* jiolka
показати весь коментар
03.12.2021 16:16 Відповісти
А у нас зеермак ещё не решается йолку устанавливать? Хотя, йолка, она такая...не зависит от времени года и температуры. Чем морознее, тем бенезельоным рыгам хреновей

будет!

показати весь коментар
03.12.2021 16:32 Відповісти
да у нас и елка будет в 26 раз дороже чем в вшингтоне )))))) мы очень богаты
показати весь коментар
03.12.2021 16:14 Відповісти
В нас і так 2,5 роки найбільший в Європі вертеп.
показати весь коментар
03.12.2021 16:23 Відповісти
Надеюсь, в следующем году - самый большой в мире!
показати весь коментар
03.12.2021 16:31 Відповісти
Гуляй беднота на последние …
показати весь коментар
03.12.2021 16:38 Відповісти
ну хоть в чем-то мы впереди европы всей.
показати весь коментар
03.12.2021 18:22 Відповісти