7999 відвідувачів онлайн
4 271 59

Влада вганяє українську металургію "в мінус", - Южаніна

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Ця формула не є справедливою. Вона точно не про економічне зростання для цих компаній і точно не про зростання надходжень в бюджет. Ми наших добувників взагалі виштовхуємо з ринку, вони стають неконкурентними", – каже народна обраниця Ніна Южаніна.

Все відбувається на фоні падіння цін і на руду, і на готову металопродукцію, акцентують фахівці. При цьому вони не виключають, що в разі нових обмежень через пандемію попит і ціни продовжать котитися донизу, тож на притік валюти від металургійної галузі в найближчі пів року надто розраховувати не варто.

Топ коментарі
+14
Значит хорошо наступили на воровской рыгопороахметорыговский карман.
Молодец Зеленский

показати весь коментар
04.12.2021 15:05 Відповісти
+9
Маячня !!! Южаніна ,м'яко кажучи ,лобіює інтереси ахметкі))) Ніде у світі не має таких надприбутків у металургійна галузі.
показати весь коментар
04.12.2021 15:20 Відповісти
+8
Что только металлургию, она вгоняет в ноль, все .
показати весь коментар
04.12.2021 15:04 Відповісти

Завантаження...