Влада вганяє українську металургію "в мінус", - Южаніна

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті "5 каналу".
"Ця формула не є справедливою. Вона точно не про економічне зростання для цих компаній і точно не про зростання надходжень в бюджет. Ми наших добувників взагалі виштовхуємо з ринку, вони стають неконкурентними", – каже народна обраниця Ніна Южаніна.
Все відбувається на фоні падіння цін і на руду, і на готову металопродукцію, акцентують фахівці. При цьому вони не виключають, що в разі нових обмежень через пандемію попит і ціни продовжать котитися донизу, тож на притік валюти від металургійної галузі в найближчі пів року надто розраховувати не варто.
Молодец Зеленский