10436 відвідувачів онлайн
18 292 32

Пішов з життя легендарний волонтер Сергій Максимець. ФОТО

Сергій Максимець, якого на передовій називали Дядя Серьожа, допомагав військовим з 2014 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Сергій Максимець багато років був далекобійником, працював на Чорнобильській АЕС. Після цього він осів у Донецьку і почав відливати церковні дзвони. Дзвони його роботи були встановлені у сотнях храмах в Україні та світі - в тому числі у дзвіниці храму Діви Марії у Віфлеємі.

Пішов з життя легендарний волонтер Сергій Максимець 01

Наприкінці травня 2014 року Максимця попередили, що він потрапив до "розстрільних списків" окупантів. Він був змушений разом із сім’єю облишити місто.

Сергій Максимець почав допомогати захисникам України. На своєму мікравтобусі він возив на фронт передачі бійцям, вивозив із зони АТО поранених та допомагав евакуюватися цивільним.

Пішов з життя легендарний волонтер Сергій Максимець 02

Під час волонтерства Максимець зазнав контузій та частково втратив слух. В останні роки він переніс інфаркт та дві складні операції.

Сергію Максимцю було 69 років.

Допомогти його рідним можна, перерахувавши кошти:

ПриватБанк 5457 0822 2579 5694 Максимець Кирило Сергійович (син)

Монобанк 4441 1144 4004 1299 Максимець Людмила Юріївна (дружина)

Пішов з життя легендарний волонтер Сергій Максимець 03
Пішов з життя легендарний волонтер Сергій Максимець 04

Топ коментарі
+71
показати весь коментар
08.12.2021 22:12 Відповісти
+62
Світла пам'ять !
показати весь коментар
08.12.2021 22:14 Відповісти
+57
Вічна пам'ять і слава всім справжнім Героям України!
показати весь коментар
08.12.2021 22:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
08.12.2021 22:12 Відповісти
R.I.P.
показати весь коментар
08.12.2021 22:14 Відповісти
Світла пам'ять !
показати весь коментар
08.12.2021 22:14 Відповісти
Вічна пам'ять і слава всім справжнім Героям України!
показати весь коментар
08.12.2021 22:21 Відповісти
ключове СПРАВЖНІМ - ви праві ....- але маса ще цього не розуміе ....тому маемо те що маемо ...
показати весь коментар
09.12.2021 09:57 Відповісти
Вечная память хорошему человеку!
показати весь коментар
08.12.2021 22:27 Відповісти
Легенди , з життя не ідуть -
в серцях вони, в справах - ЖИВУТЬ !!!
показати весь коментар
08.12.2021 22:34 Відповісти
показати весь коментар
08.12.2021 22:53 Відповісти
Він був у розстрільних списках, але коли був Іловайськ, він їздив на той бік, вдаючи, що їде забирати речі з дому. А сам під цими речами вивозив наших військових, яких знаходив пораненими у соняшниках, або яких йому передавали місцеві жителі.
показати весь коментар
08.12.2021 22:57 Відповісти
Героям слава.. Схиляю голову..
показати весь коментар
08.12.2021 23:02 Відповісти
Спочивай з миром друже...
показати весь коментар
08.12.2021 23:07 Відповісти
Герої не вмирають
показати весь коментар
08.12.2021 23:17 Відповісти
Яка велика Людина пішла від нас. Світла пам'ять.🙏🌷🌷
показати весь коментар
08.12.2021 23:43 Відповісти
На одну справжню, прекрасну людину Україна збідніла. Світла пам'ять.
показати весь коментар
09.12.2021 00:10 Відповісти
...залишив Рід - е Син , надіюсь що і Внуки - Життя продовжуеться Україна Форевер !!!
показати весь коментар
09.12.2021 09:59 Відповісти
Вечная память
показати весь коментар
09.12.2021 00:15 Відповісти
Царство небесное, Сергею. Уходят те, у кого душа болит за страну и людей.
показати весь коментар
09.12.2021 00:42 Відповісти
Боляче і гірко.

Зараз важко хворіють і помирають ветерани, волонтери, військові.

Дуже сильний пережитий стрес, напруження, небезпека, коли організм був на межі можливостей, на жаль, даються взнаки через роки, коли, напевне, здавалося, що найстрашніше вже позаду.

Спочивайте з миром, пане Сергію.
показати весь коментар
09.12.2021 01:08 Відповісти
Царствие Небесное и светлая память настоящему Патриоту, Человеку, Герою!
показати весь коментар
09.12.2021 06:33 Відповісти
Дякую тобі чоловіче! Світла і вічна пам'ять. Саме такі люди героїчні, віддані не можуть жити по іншому.
показати весь коментар
09.12.2021 07:52 Відповісти
Найдостойніші серед нас чомусь йдуь рано від нас. Мабуть тому, що швидко згорають в турботах про інших. Вічна пам"ять герою! Земля пухом!
показати весь коментар
09.12.2021 08:24 Відповісти
Светлый человек, даже по фото чувствуется благородство и доброта "дяди Сергея". Наверное мог быть великим священником или психотерапевтом, такие люди на вес золота, но сердце у них не из металла на жаль .
Герої не вмирають!
показати весь коментар
09.12.2021 08:38 Відповісти
С.У.М.
показати весь коментар
09.12.2021 08:53 Відповісти
Дякуємо за все добре! Світла пам'ять та повага!
показати весь коментар
09.12.2021 10:31 Відповісти
Светлая Память...😥
показати весь коментар
09.12.2021 11:30 Відповісти
Спочивай з миром, Дядя Серьожа.....
Вічна пам'ять, людська шана та земний уклін ...
Нехай покійному земля буде пухом, а Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!
показати весь коментар
09.12.2021 11:36 Відповісти
Фотка з діточками і "Дідом- Сірьожею" в іпостасі Св. Миколая це - і образ, це - і пророцтво, це-і настанова всім НАМ.
Царствіє Вам Небесне Герою, Добродію, Волонтере. Вічна Шана і пам'ять.
показати весь коментар
09.12.2021 11:39 Відповісти