9645 відвідувачів онлайн
254 120 65

Цифрова ліцензія телеканалу М2 перейшла під контроль Коломойського

Цифрова ліцензія телеканалу М2 перейшла під контроль Коломойського

Олігарх Ігор Коломойський отримав контроль над цифровою ліцензією на інформаційне мовлення, яка раніше належала телеканалу М2.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на "Детектор Медіа".

"Внаслідок переоформлення ліцензії змінився логотип компанії з "Аргумент ТВ" на "УНІАН ТБ". Раніше ця цифрова ліцензія належала ТОВ "Телеодин" - юридичній особі телеканалів М1 та М2, яка входить до медіагрупи StаrLightMedia. В 2021 року компанія "Телеодин" створила дочірню компанію "Дідживан" і перевела на неї цифрову ліцензію", - повідомляє видання.

Право власності на ТОВ "Дідживан" 1 грудня переоформлено на ТОВ "Солюшинс". До 2019 року ТОВ "Солюшинс" належала генеральному директору "1+1" Александру Ткаченку. Після цього компанію переоформили на співвласника "Студії Квартал 95" Тимура Міндіча. 1 грудня компанія була переоформлена з Міндіча на Світлану Міщенко.

Відповідно, цифрова ліцензія М2 перейшла до каналу групи "1+1", стверджує "Детектор Медіа".

Як повідомлялося, раніше український бізнесмен Ігор Коломойський вийшов із наглядової ради телеканалу "1+1". У зв'язку із цим каналу переоформлять ліцензії.

Топ коментарі
+51
програма *********** "велике олігархство". дякуємо сцанич. дуже дякуємо
показати весь коментар
09.12.2021 12:03 Відповісти
+30
Все зебилы должны быть в восторге от такой новости и радоваться за хозяина бубочки.
показати весь коментар
09.12.2021 12:11 Відповісти
+28
показати весь коментар
09.12.2021 12:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
програма *********** "велике олігархство". дякуємо сцанич. дуже дякуємо
показати весь коментар
09.12.2021 12:03 Відповісти
Таки да. Так и хочется сказать стаду тупых зелебобиков.

показати весь коментар
09.12.2021 12:29 Відповісти
Зато не олигарх!
показати весь коментар
09.12.2021 12:04 Відповісти
И не еврей!
показати весь коментар
09.12.2021 12:23 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 12:30 Відповісти
Ой, щас Зеля как начнёт ним бороться, с этим олигархом - закон-то есть уже, правильно?
показати весь коментар
09.12.2021 12:05 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 12:28 Відповісти
борьба з олігархами продовжується- зелі респект ти мудак-
показати весь коментар
09.12.2021 12:05 Відповісти
промивання "мізків" багато не бувае .....
показати весь коментар
09.12.2021 12:05 Відповісти
*мало не буває*
показати весь коментар
09.12.2021 12:09 Відповісти
ТОВ "Дідживан" - ТОВ "Дід жидан", а точніше ТОВ "Бородата баба жидан".
показати весь коментар
09.12.2021 12:08 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 12:11 Відповісти
Все зебилы должны быть в восторге от такой новости и радоваться за хозяина бубочки.
показати весь коментар
09.12.2021 12:11 Відповісти
Купит скоро и "Прямой"
показати весь коментар
09.12.2021 12:14 Відповісти
Облізе.
показати весь коментар
09.12.2021 12:33 Відповісти
И Миндич и Коломойский вышли из Набсоветов.Остальное должны доказать юридически соответствующие службы..
показати весь коментар
09.12.2021 12:15 Відповісти
ванька, "набсоветы" управляют. а тут речь о владельцах
показати весь коментар
09.12.2021 12:24 Відповісти
Що довести? що Бєня не олігарх, а найчесніший скромний бізнесмен-меценат? До речі меценатство: це мурло разом із усім зеленомордим кодлом багато коштів віддали на благочинність чи армію? ви мабуть знаєте, пропіарте це шапіто
показати весь коментар
09.12.2021 12:27 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 12:35 Відповісти
Нацрада телебачення:
Герасимюк, з Г+Г. Коваль, з "Інтера". Черниш, який в 2018 лобіював інтереси Г+Г. Зіневич, адміністратор і юрист з Г+Г.
"Соответствующиє органи":
Баканов- друг зЕ-бені. БенЯ-діктова, і т.п.
Хто буде розбиратися з бенею та з самими собою?
показати весь коментар
09.12.2021 12:47 Відповісти
После того, как закодировали большинство украинских телеканалов я сдал тюнер и антену в металлолом. Большего преступления в деле пропаганды тркдно себе представить. Канал М1 такое же дерьмо, как и 1+1. Жидовское кодло.
показати весь коментар
09.12.2021 12:16 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 12:17 Відповісти
Сосна коломойского уже не справляется намазывать масло? нужны еще сосны?
показати весь коментар
09.12.2021 12:23 Відповісти
боротьба тривае

Право собственности на ООО "Дидживан" 1 декабря переоформлено на ООО "Солюшинс". До 2019 года ООО "Солюшинс" принадлежало генеральному директору "1+1" Александру Ткаченко. После этого компанию переоформили на совладельца "Студии Квартал 95" Тимура Миндича. 1 декабря компания была переоформлена с Миндича на Светлану Мищенко.

вот чего миндич летал на днюху крота
показати весь коментар
09.12.2021 12:23 Відповісти
Ну шо ж, посмотрим теперь ещё и УНіТАЗ ТБ.
показати весь коментар
09.12.2021 12:26 Відповісти
Так Беня ж не олігарх, він потерпілий, йому тут все можна. Так 73%?
показати весь коментар
09.12.2021 12:29 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 12:30 Відповісти
и шо? в чем "криминал"??
показати весь коментар
09.12.2021 12:32 Відповісти
Хіба хтось казав про кримінал? Ми про вазеленську боротьбу з олігархами, та про те, кому в Україні жить хАрашо.
показати весь коментар
09.12.2021 12:49 Відповісти
тоесть когда петя через подставных покупал "кривой", когда медведчук при нем скупал половину информТВ Украины, то это ясно говорило "кому в Украине жить хорошо"?
показати весь коментар
09.12.2021 13:06 Відповісти
Петро Олексійович Порошенко купував "Прямий" через піставних? Факти, будьте ласкаві? І я не про вашу маячню, як з "безвізом".
Перелік половини інформпростору, скупленого бізнеспартнером бабломойського, мертвечуком, будьте ласкаві.
На всяк випадок, щоб ви не несли ту ж маячню, що з безвізом, повідомляю
"Нардеп и кум Путина Виктор Медведчук имеет тесные бизнес-связи в металлургии, энергетике, логистике нефтепродуктов и медиа с украинским олигархом Игорем Коломойским."
показати весь коментар
09.12.2021 13:32 Відповісти
Таки да. И через жену владеет 25% акций Бениных телеканалов, Г+Г в частности.
показати весь коментар
09.12.2021 14:05 Відповісти
Кому в Украине жить Хорошо?!
показати весь коментар
09.12.2021 12:38 Відповісти
Эти ПОЦы сами того не понимают что своими руками плодят в стране сторонников антисемитизма, а потом будут орать - пАчему нас не любят!!!!!!!!!
показати весь коментар
09.12.2021 12:41 Відповісти
В истории это уже было неоднократно. Погромы!
показати весь коментар
09.12.2021 12:43 Відповісти
Подобное было в Германии после Первой мировой.
показати весь коментар
09.12.2021 12:56 Відповісти
В Киеве...1905...1919....1945......
показати весь коментар
09.12.2021 13:00 Відповісти
.
показати весь коментар
09.12.2021 12:43 Відповісти
********** Зе-Ермак.
показати весь коментар
09.12.2021 12:46 Відповісти
Зе-БеРмак.
показати весь коментар
09.12.2021 12:53 Відповісти
Ну Коломойскому же надо что-то смотреть в камере.
показати весь коментар
09.12.2021 12:54 Відповісти
.
показати весь коментар
09.12.2021 12:55 Відповісти
Разорю Украину с помощью своего ручного Клоуна-***********!
показати весь коментар
09.12.2021 13:01 Відповісти
Пустили козла в огород!
показати весь коментар
09.12.2021 12:55 Відповісти
Це, що б гімна в голови 73% вливати стало простіше і більше. Правда його там і так занадто, але в цьому випадкку гірше не стане.
показати весь коментар
09.12.2021 13:02 Відповісти
Я так понимаю на деньги от непулаты налогов? В ***** пусть хоть все их скупит,... Разве еще остались люди, кроме олдфагов, кто то еще добровольно паялится в говноящик? Потребляя тонные говнорекламмы?
показати весь коментар
09.12.2021 13:14 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 13:29 Відповісти
Скориставшись законом про олігахів, Беня купив телеканал.
показати весь коментар
09.12.2021 14:03 Відповісти
Агов! Дебіли! Ви далі заголовків не читаєте? От же ж дегенерати... Хоч подивились би, що це за канал і яке в нього наповнення...
показати весь коментар
09.12.2021 14:04 Відповісти
сам такий вони його тепер зможуть використовувати, як захочуть
показати весь коментар
09.12.2021 14:23 Відповісти
Це як Петя з Тоніса зробив Кривий?
показати весь коментар
10.12.2021 12:33 Відповісти
Это ты падло с зеркалом разговариваешь!
показати весь коментар
09.12.2021 14:44 Відповісти
Коломойський придбав ще один телеканал Джерело:

показати весь коментар
09.12.2021 14:48 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 14:52 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 14:53 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 14:58 Відповісти
Закон против олигархов - в действии!
показати весь коментар
09.12.2021 15:22 Відповісти
ой, щось буде, ой
показати весь коментар
09.12.2021 15:59 Відповісти
Это борьба , как вы не понимаете
показати весь коментар
09.12.2021 16:17 Відповісти
Від перестановки доданків козлота не міняється.
показати весь коментар
09.12.2021 17:20 Відповісти
Отака, діточки, муйня...
показати весь коментар
09.12.2021 20:49 Відповісти
Один раз не олигас.
Никто, никак, нигде, ничем...
Лучшие дгузья дешевик это бгилиянты.
Кагоче, пошли кофэ пить!
показати весь коментар
10.12.2021 02:22 Відповісти
Кстати,:
"...у семги бывает только одна свежесть -первая. Она же и последняя! Вас наверное кто-то обманул...".
Сдается, что нас кто-то обманул в 19-м.
Если посмотреть чуть назад, лет всего-то на 100, поглощает ощущение некого дежавю, не правда ли, панове?
А теперь, посмотрите что было дальше в истории.
Как говорится- "...Я? Да! Историк. Сегодня на Патриарших будет замечательная история. Только имейте ввиду..."
показати весь коментар
10.12.2021 02:34 Відповісти
Для кого-то война, а для кого-то мать родна.
показати весь коментар
01.03.2022 18:29 Відповісти