Зеленський взяв участь в інавгураційній сесії Саміту демократії. ФОТО
Президент України Володимир Зеленський у четвер, 9 грудня, взяв участь в інавгураційній сесії онлайн-саміту демократії, яка організована президентом США Джо Байденом.
Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Twitter голови держави.
"Демократія – не даність, за неї треба боротися. Брав участь у інавгураційній сесії онлайн-саміту за демократію. Вдячний Джо Байдену за лідерство у захисті свободи та рівності", - написав Зеленський.
Як повідомлялося, 9-10 грудня президент США Байден проводить Саміт демократії у віртуальному режимі. У ньому візьмуть участь понад 100 представників запрошених урядів, громадянського суспільства та приватного сектору.
Топ коментарі
+17 Міністр безкультур’я
показати весь коментар
09.12.2021 17:17 Відповісти Посилання +16 Iiro Kalastaja
показати весь коментар
09.12.2021 17:17 Відповісти Посилання +12 Міністр безкультур’я
показати весь коментар
09.12.2021 17:24 Відповісти Посилання 
