6945 відвідувачів онлайн
3 692 40

Зеленський взяв участь в інавгураційній сесії Саміту демократії. ФОТО

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 9 грудня, взяв участь в інавгураційній сесії онлайн-саміту демократії, яка організована президентом США Джо Байденом.

Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Twitter голови держави.

Зеленський взяв участь в інавгураційній сесії Саміту демократії 01

"Демократія – не даність, за неї треба боротися. Брав участь у інавгураційній сесії онлайн-саміту за демократію. Вдячний Джо Байдену за лідерство у захисті свободи та рівності", - написав Зеленський.

Зеленський взяв участь в інавгураційній сесії Саміту демократії 02

Як повідомлялося, 9-10 грудня президент США Байден проводить Саміт демократії у віртуальному режимі. У ньому візьмуть участь понад 100 представників запрошених урядів, громадянського суспільства та приватного сектору.

Топ коментарі
+17
Кажуть, Петро Олексійович вчора провів телефонну розмову з Байденом та щось знає...


показати весь коментар
09.12.2021 17:17 Відповісти
+16
показати весь коментар
09.12.2021 17:17 Відповісти
+12
показати весь коментар
09.12.2021 17:24 Відповісти

Завантаження...