12782 відвідувача онлайн
4 850 26

Зеленський просить Азербайджан допомогти Україні зі звільненням полонених

Про це повідомляє пресслужба глави держави, інформує Цензор.НЕТ.

Зеленський та Ільхам Алієв зустрілися в Брюселі.

"Питання звільнення громадян України, передусім кримських татар, яких незаконно утримують у Росії, є одним з моїх ключових пріоритетів. Буду вдячний вам за можливу допомогу у просуванні цього питання", - заявив Зеленський.

Також сторони обговорили транзит вантажів за маршрутом Європа - Кавказ - Азія - морем та залізницею.

Зеленський запропонував провести в лютому в Києві самі за участі президентів Азербайджану та Туреччини з нагоди 30-річчя встановлення дипломатичних відносин України з цими країнами.

Топ коментарі
+10
а чего не Экваториальную Гвинею?
показати весь коментар
15.12.2021 15:28 Відповісти
+9
Він згадує про "пріорітет" коли плануює щось злити. Що?
показати весь коментар
15.12.2021 15:28 Відповісти
+8
Сам нічого не може. Попрошайка.
показати весь коментар
15.12.2021 15:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а чего не Экваториальную Гвинею?
показати весь коментар
15.12.2021 15:28 Відповісти
Я бы предложил ...Кабо Верде! Нук понятно, там есть представитель РеФэ заявивший, что он любит ....Украину????
показати весь коментар
15.12.2021 16:05 Відповісти
что, силный умный? Кроме пи......т не умееш? Что гордишся трепетом типа "вот как можно унижат своего президента"? Вам не стыдно, или уже нюх потеряли? Украинцам в вопросах государственности Украины, сейчас, как никогда нужно сплотится вокруг главы государства, а не занятся болтовней. И задайся вопросом, что ты делал для Украины, или если был бы президентом что бы делал? Задался? Очко уже начал жим-жим? Будте по серезнее, хватит тролит.
показати весь коментар
15.12.2021 20:47 Відповісти
Він згадує про "пріорітет" коли плануює щось злити. Що?
показати весь коментар
15.12.2021 15:28 Відповісти
Дурень, бросай ружьё и всплывай!(с)
показати весь коментар
15.12.2021 15:34 Відповісти
Что, не выходит каменный цветок Вова?
показати весь коментар
15.12.2021 15:38 Відповісти
браслетики жмуть...а ердоган попереджував
показати весь коментар
15.12.2021 15:42 Відповісти
Ну чого ж не виходить... На дні унітазу виходить . Хоча, не зовсім кам'яний .
показати весь коментар
15.12.2021 15:57 Відповісти
Т виходить, що вагнерівців і Цемаха має азербайджанський ссецназ захопити і віддати Зєлі для того, щоб той обмін провів? 🤔 А якщо Зєлєнскій знову той обмінний фонд по одному місцю спустить?
показати весь коментар
15.12.2021 15:41 Відповісти
Порадив би йому Алієв поповнити обмінний фонд різними медведчуками і шуфричами з мамаями. Кандитатів вже хоч греблю гати, можна хоч трьох за одного віддавати.
показати весь коментар
15.12.2021 19:53 Відповісти
Сам нічого не може. Попрошайка.
показати весь коментар
15.12.2021 15:41 Відповісти
а що ти робиш для звільнення полонених?
крім як заводиш у владу прихильників рф, сепарів, та інший зброд???
і в самого що до раші, мабудь рило в пуху
показати весь коментар
15.12.2021 15:45 Відповісти
показати весь коментар
15.12.2021 15:55 Відповісти
Хто продає? Як замовити?
показати весь коментар
15.12.2021 16:00 Відповісти
https://nusho.com.ua/product-futbolka-bozhe-yake-konchene-uniseks-ua Наприклад тут.
Прикро,що за "ковідну" тисячу придбати не можна.
показати весь коментар
15.12.2021 16:10 Відповісти
після того,як Азербайджан відібрав частину своєї території у підконтрольної Росії -Вірменії це "квартал від зе"
показати весь коментар
15.12.2021 15:55 Відповісти
Зеля, а ты на Вагнеровцев обменяй наших пленных. Ты же ***** посмотрел в глаза и даже лизнул в сраку а он тебе почему только плюнул в морду?
показати весь коментар
15.12.2021 16:03 Відповісти
Пусть пробует. Нам выгодна дружба и с мусульманами.У нас все равны.
показати весь коментар
15.12.2021 16:07 Відповісти
и литачок отремонтировали уже. о как
показати весь коментар
15.12.2021 16:08 Відповісти
За те "конверты",для своих слуг-могли и выкупить наших сограждан,раз не хватает ума освободить.
показати весь коментар
15.12.2021 16:21 Відповісти
(с)

С уваженьем. Дата. Подпись
Отвечайте нам, а то
Если вы не отзовётесь
Мы напишем в "Спортлото"!
показати весь коментар
15.12.2021 16:23 Відповісти
А местные бандиты не могут помочь?
показати весь коментар
15.12.2021 16:49 Відповісти