Законопроект про тимчасові адміністрації створює небезпечні правові прецеденти, - нардепи

Про це йдеться в опублікованому листі Міжфракційного об'єднання "Чиста енергія - здорове довкілля", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
"Законопроект створює небезпечні правові прецеденти. У нас є тільки один вихід - забити тривогу і застерегти міністерство і Кабінет Міністрів від внесення цього законопроекту до парламенту через його невідповідність Конституції і протиріччя законам економіки", - йдеться в листі.
Зазначається, що законопроект дозволить державним органам займатися конфіскацією активів, корпоративних прав та акцій приватних і муніципальних компаній.
У листі також йдеться про те, що законопроект дасть можливість Міненерго, як органу виконавчої влади, довільно трактувати необхідність введення тимчасових адміністрацій, що дасть можливість державі вимагати гроші з енергетичних компаній і знищить будь-які стимули для інвестицій в енергетичний сектор України.
Депутати підкреслили, що в законопроекті немає вичерпного переліку порушень, які несуть значну суспільну небезпеку і видів порушень Ліцензійних умов, а також відсутня процедура розгляду порушень учасників ринку, встановлення ступеня їх провини і надання їм можливості дати свої пояснення.
Також в ньому не описана процедура відбору тимчасового адміністратора і порядок проведення консультацій щодо визначення такого адміністратора.
"Прошу вас взяти до відома цю інформацію і дати свій експертний висновок по даному законопроекту, щоб допомогти запобігти міжнародній катастрофі в разі прийняття цього безпрецедентного законопроекту", - йдеться в листі.
До них не доходит, что такие хитрожопые аферисты как они, встречались на разных этапах становления различных государств.
И все эти дела минувших дней, превратились в ОПЫТ, который тщательно изучен.
Так что, нае-ть инвесторов, завлекая их различными схематозами, имитирующими правовое государство, не выйдет.
Всё отобрать и поделить.