9734 відвідувача онлайн
4 885 45

Я проти придушения свободи слова, - Ахметов

Я проти придушения свободи слова, - Ахметов

Власник телеканалів "Україна" та "Україна24" олігарх Рінат Ахметов у коментарі The Washington Post заявив, що захищатиме інститут свободи слова в Україні.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на коментар, який вийшов у статті The Washington Post 23 грудня, присвяченій політичній ситуації в Україні.

"Я проти порушення прав людини та удушення свободи слова", - повідомив Рінат Ахметов у коментарі WP.

Олігарх заявив, що медіа, які йому належать, завжди надавали і надаватимуть можливість висловитися як представникам влади, так і опозиції.

"Я не втручаюся в редакційну політику каналів", - наголосив Рінат Ахметов.

На питання щодо ставлення до закону про олігархів, Ахметов повідомив, що не проти закону як такого, але проти обмеження прав людини та базових принципів демократії.

"Я підтримую боротьбу з корупцією в Україні, але ця проблема не вирішується прийняттям суперечливих законів та формуванням списку ворогів народу", - повідомив Рінат Ахметов у коментарі WP.

За даними The Washington Post, кожен третій українець вважає закон про олігархів елементом популізму і спробою президента Володимира Зеленського підвищити свій рейтинг.

Топ коментарі
+10
Починай гудіти. На Донбасі в 2014 це "помогло".
показати весь коментар
23.12.2021 11:41 Відповісти
+9
Зміни памперс.)
показати весь коментар
23.12.2021 11:43 Відповісти
+7
Ахмєтка, часом, не плутає свободу слова і свободу пропаганди
показати весь коментар
23.12.2021 11:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Починай гудіти. На Донбасі в 2014 це "помогло".
показати весь коментар
23.12.2021 11:41 Відповісти
І Шуфричі, і Гройсмани, і Шарії з Яценюками на 24 Україна як в рідній хаті. Браво .
показати весь коментар
23.12.2021 11:47 Відповісти
Мураев, Рабинович... Короче всё прокацапское отребье.
показати весь коментар
23.12.2021 12:04 Відповісти
так мураев дружбан зе-упырей.
показати весь коментар
23.12.2021 12:07 Відповісти
И шо?
показати весь коментар
23.12.2021 12:25 Відповісти
Тебе напомнить при каком величайшем в мире политике, петушария сняли с международного розыска и при ком он зарегистровал свою фашистскую партию в Украине?!
показати весь коментар
23.12.2021 12:06 Відповісти
у порівнянні із ЗЕ-білом та БаблоМойським Рінат Леонідович ...
почав обростати білим пушком

Рінат, зачетно !
показати весь коментар
23.12.2021 12:55 Відповісти
Зміни памперс.)
показати весь коментар
23.12.2021 11:43 Відповісти
Зачем бегать сюда вонять если на твоей нашвабрии у половины поголовья канализации нет? Абсурд.
показати весь коментар
23.12.2021 12:01 Відповісти
ООО. Прогресс. Вылез таки
показати весь коментар
23.12.2021 11:44 Відповісти
Ахмєтка, часом, не плутає свободу слова і свободу пропаганди
показати весь коментар
23.12.2021 11:44 Відповісти
Гудок загудів.
показати весь коментар
23.12.2021 11:46 Відповісти
Пожалуй это все, конец борьбы с олигархами в Украине. Причем навсегда. Оказалось что этому странному народу олигархи очень нужны.
показати весь коментар
23.12.2021 12:06 Відповісти
твою ж мать, какой "защитник" появился у свободы слова в Украине! ренатик! занимайся своими котельными, что б они не "ломались" во время зимы!!!
показати весь коментар
23.12.2021 12:09 Відповісти
ти за Ріната не переживай !
він справно закидає вугілля в топки, а
ЗЕбенські закидають кокс
показати весь коментар
23.12.2021 12:57 Відповісти
как он "справно закидає" видно по Бурштынской ТЭС - в этом месяце уже три остановки из за "аварий". ну шо ж, терпите порохососы - ренат на вас дебилоидах "бабки" делает!)))))))))))))
показати весь коментар
23.12.2021 14:03 Відповісти
Ахметов разве за Зеленского? Нет, как и Пинчук с Суркисом, например. Не все олигархи за Зеленского. Потому что Зеленский -это Коломойский.
показати весь коментар
23.12.2021 17:00 Відповісти
Ахметов менше зло чим зеДебіл з посіпаками так що прапор в руки дави зелених, а ми зачекаємо коли вони почервоніють від крові.
показати весь коментар
23.12.2021 12:11 Відповісти
а ми зачекаємо коли вони почервоніють від крові.
------------------------------

...и потом все будет в чиколадной глазури...
показати весь коментар
23.12.2021 12:28 Відповісти
бо ЗЕ-беня вже всіх забєняв !
і правих, і лівих...
показати весь коментар
23.12.2021 12:59 Відповісти
а я проти свободи ахмєткі
показати весь коментар
23.12.2021 12:16 Відповісти
я не проти свободи слова
на моєму каналі журналісти можуть вільно мене хвалити з ранку до ночі!
показати весь коментар
23.12.2021 12:16 Відповісти
От такой свободы слова как на рукраине24 хочется закрыть уши и глаза
показати весь коментар
23.12.2021 12:20 Відповісти
Рашистская пропаганда не имеет ничего общего со свободой слова. А то, как ты "не вмешиваешься" в редакционную политику своих медиапомоек, видно не вооруженным глазом.😂
показати весь коментар
23.12.2021 12:20 Відповісти
бандит за "свободу слова"...
показати весь коментар
23.12.2021 12:25 Відповісти
Я против олигарха ахметова. Убийцы,вора и подонка.
показати весь коментар
23.12.2021 12:31 Відповісти
А как к Коломойше грабителю?
показати весь коментар
23.12.2021 12:43 Відповісти
Так же. Чем он лучше ? Олигархов плохих или хороших,не бывает. Это олигархи. Другим словом,паразиты. Пойми уже это ,наконец...
показати весь коментар
23.12.2021 12:46 Відповісти
Что ты тут мозги теребишь. Учитель подплинтусный. Жену учи.
показати весь коментар
23.12.2021 12:49 Відповісти
Зачем тогда спрашивал ? Это же очевидно.Думал,что ты глуп.
показати весь коментар
23.12.2021 12:52 Відповісти
Пока будем ставить так вопрос, так и будем жить. Все мрази должны ответить вместе. В один день.
показати весь коментар
23.12.2021 12:54 Відповісти
Хорошо что Ахметов против! Продался бы Зе-Ермаку ублюдкам...было бы как в Рашке...Канал Дом, Рада, 1+1...И только Зеля великий и самый "честный" *****.....Развонялись тут...Ситуативно Он все правильно делает. мочит Зе плесень!
показати весь коментар
23.12.2021 12:32 Відповісти
Ахметов давно продался Рашке, которая при его помощи смогла захватить территории Лугандонии, где он был царь и бог, можно еще вспомнить его марионетку Януковоща и партию рыгов (бандитов и воров), где он был непосредственным участником. То что он мочит Зе плесень ни как не преуменьшает его "достижения"
показати весь коментар
23.12.2021 12:46 Відповісти
Только Ахметка? Посмотри на офис Зе-дЕрьмака!
показати весь коментар
23.12.2021 12:50 Відповісти
Бубочка со своей командой за свои фокусы еще будет держать ответ, но прикрывать Ахметову рога пышным париком и прятать голый длинный хвост в штаны не надо