9709 відвідувачів онлайн
4 488 17

Вночі підірвали банкомат у приміщенні лікарні на Харківщині, - Нацполіція. ФОТО

У Харківській області вночі невідомі підірвали банкомат "Приватбанку" у приміщенні лікарні.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національной поліції.

Вночі підірвали банкомат у приміщенні лікарні на Харківщині, - Нацполіція 01

Повідомлення про те, що по вулиці Незалежності у селищі Печеніги стався вибух банкомата, надійшло до поліції 30 грудня о 02:46. В ході огляду місця події фахівці поліції встановили, що зловмисники помістили саморобні вибухові пристрої до сейфового відсіку банкомата, розташованого у приміщенні лікарні.

Вночі підірвали банкомат у приміщенні лікарні на Харківщині, - Нацполіція 02

Відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) та ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання згідно з санкціями статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на до 10 років.

Топ коментарі
+4
Это произошло потому что конец эпохи бедности зеленского наступил!
показати весь коментар
30.12.2021 18:00 Відповісти
+3
Но никто ничего не слыхал !
показати весь коментар
30.12.2021 17:29 Відповісти
+3
Хернеса давно вже нема а справа живе.Мабуть допкін підхопив керівництво.
показати весь коментар
30.12.2021 17:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Очень деньги нужны были.
показати весь коментар
30.12.2021 17:22 Відповісти
Молодці! З цією ******* по голові державою тільки так і треба !
показати весь коментар
30.12.2021 19:51 Відповісти
Но никто ничего не слыхал !
показати весь коментар
30.12.2021 17:29 Відповісти
Хернеса давно вже нема а справа живе.Мабуть допкін підхопив керівництво.
показати весь коментар
30.12.2021 17:33 Відповісти
Все это происки Госдепа и Порошенко...
показати весь коментар
30.12.2021 17:49 Відповісти
платить за больничку то надо...вот народ и нашёл кассу взаимопомощи)))))))))))))
показати весь коментар
30.12.2021 17:52 Відповісти
Перед новым годом надо гулять на что -то. Заводы новых наклепают
показати весь коментар
30.12.2021 17:54 Відповісти
Это произошло потому что конец эпохи бедности зеленского наступил!
показати весь коментар
30.12.2021 18:00 Відповісти
на лекарства не хватило...
показати весь коментар
30.12.2021 18:01 Відповісти
а може "все уже урадено до нас " ?
показати весь коментар
30.12.2021 18:03 Відповісти
украдено а не порадено . хто так перекладає ?!!
показати весь коментар
30.12.2021 18:04 Відповісти
Незалежно від того чи мав українець рахунок в "Праватбанку" Коломойського його "реанімація" коштувала кожному українцю (включаючи грудних дітей) 3700. От люди і "повертають своє" бо підозрюють що "велике крадійництво" плавно перейде в "велику прихватизацію".
показати весь коментар
30.12.2021 18:05 Відповісти
а в харькове эпидемия на подрывы автоматов...всё это фуйня уголовный кодекс. правосудие закон и наказания никчемные...пока не будут сажать конкретно и не по детски.. ничего порядка не будет, преступников нужно морально подавить огромными штрафами и реальными сроками как в америке по 100 лет дают... тоесть в совокупности за каждое преступление сколько накалькулируют ,столько и обьявляют на суде .а значит пожизненно 100 пудов..взять ******** туже .если уж наказывают так наказывают +-20 лет меньше не дают..иногда 10 кому повезёт....
показати весь коментар
30.12.2021 18:57 Відповісти
А ведь всего-то делов - сделать так, чтобы при внешнем воздействии все банкноты пачкались несмываемой краской.
показати весь коментар
30.12.2021 19:21 Відповісти
в банкоматах это есть, этот старый считается
показати весь коментар
30.12.2021 20:01 Відповісти
Коли не зміг дочекатися володькиної тисячі.
показати весь коментар
30.12.2021 19:22 Відповісти
Если никто не пострадал, то 10 лет не за что давать. Убийц у нас на 10 лет садят, а тут железку взорвали....