6071 відвідувач онлайн
1 150 11

Україна візьме участь в засіданні військових керівників НАТО наступного тижня

Україна візьме участь в засіданні військових керівників НАТО наступного тижня

Начальники генеральних штабів збройних сил країн НАТО 12-13 січня проведуть онлайн-зустріч за участі представників України й Грузії.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в інформації, що оприлюднена на сайті Північноатлантичного альянсу, передає Цензор.НЕТ.

"Найвищий військовий орган НАТО, Військовий комітет, проведе онлайн засідання 12-13 січня 2022 року в Брюсселі, Бельгія. Головуватиме на сесіях керівник Військового комітету, адмірал Роб Бауер", - йдеться у пресрелізі.

Перший день буде, зокрема, присвячений військово-стратегічному мисленню з обговоренням Концепції ведення бойових дій НАТО, а також прогресу щодо Концепції стримування та оборони євроатлантичного простору.

13 січня начальники генеральних штабів збройних сил країн НАТО зустрінуться зі своїми грузинськими та українськими колегами для обговорення безпекової ситуації в їхніх країнах.

Топ коментарі
+5
Это конечно хорошо, но как же стыдно, что обороной Украины обеспокоены США, ЕС и НАТО, а власти самой Украины занимаются шкурными вопросами (пилят бюджет, преследуют политических оппонентов, тусят на курортах в окружении одиозных персонажей) при этом не стесняясь врать и динамить партнёров и союзников, а то и прямо подыгрывать врагу, опять таки, в угоду частным интересам, а электоральное болото Зеленского даже не булькает.
показати весь коментар
07.01.2022 19:22 Відповісти
+3
Ермак надеюсь поедет?
показати весь коментар
07.01.2022 19:08 Відповісти
+3
Ну от на мою думку йому б варто було б "єхать *****."
показати весь коментар
07.01.2022 19:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ермак надеюсь поедет?
показати весь коментар
07.01.2022 19:08 Відповісти
у спидныци от мендель после бубы...
показати весь коментар
07.01.2022 19:15 Відповісти
Куда именно он по вашему должен ехать?
показати весь коментар
07.01.2022 19:20 Відповісти
Ну от на мою думку йому б варто було б "єхать *****."
показати весь коментар
07.01.2022 19:26 Відповісти
Согласен.
показати весь коментар
07.01.2022 19:31 Відповісти
Усі згодні.
показати весь коментар
08.01.2022 13:02 Відповісти
Это конечно хорошо, но как же стыдно, что обороной Украины обеспокоены США, ЕС и НАТО, а власти самой Украины занимаются шкурными вопросами (пилят бюджет, преследуют политических оппонентов, тусят на курортах в окружении одиозных персонажей) при этом не стесняясь врать и динамить партнёров и союзников, а то и прямо подыгрывать врагу, опять таки, в угоду частным интересам, а электоральное болото Зеленского даже не булькает.
показати весь коментар
07.01.2022 19:22 Відповісти
Ви що??? Бубочка відпочиває, а ви його турбуєте...😡 Ще впаде зі сноуборду і , дай то Боже, розіб'є свою тупу бошку... хто ж тоді буде зливати військові операціі...?
показати весь коментар
07.01.2022 20:06 Відповісти
и что наша сцыкливая Буба там будет делать ?
показати весь коментар
07.01.2022 21:18 Відповісти
Хоть меня и опередили насчет ермака_Козыря_Михайлова_Лолиты, но свои 5 копеек внесу: ермак_Козырь_Михайлов_Лолита и демченко тоже будут участвовать?, тогда лучше сразу звать шойгу и герасимова, зачем играть в испорченный телефон?
показати весь коментар
08.01.2022 06:15 Відповісти
https://eurosolidarity.org/2022/01/08/poroshenko-peredumovoyu-dlya-serjoznogo-dialogu-zahodu-z-putinym-maye-buty-deokupacziya-donbasu-i-krymu/ Порошенко: передумовою для серйозного діалогу Заходу з Путіним має бути звільнення окупованих територій Донбасу і Криму
П'ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко привітав чітку позицію НАТО щодо бажання Росії ветувати євроатлантичну перспективу України.
«Вдячний за чітку позицію країн Альянсу щодо неприпустимості надання Росії права вето на розширення НАТО та перспектив вступу України до Альянсу», - написав Порошенко у Facebook.
Порошенко наголошує: передумовою для будь-якого серйозного безпекового діалогу Заходу з РФ має бути деескалація і деокупація частини Донбасу та Криму.
«Сподіваюсь, що НАТО готове не лише задекларувати, але і захистити свої принципи у разі подальшої агресії Кремля. Останні події, в тому числі і в Казахстані, засвідчили, що Путін не сприймає жодних «червоних ліній» і готовий до швидких військових заходів», - резюмує п'ятий Президент.
показати весь коментар
08.01.2022 11:29 Відповісти