9495 відвідувачів онлайн

Німеччина продовжить активно виступати за відновлення Нормандського формату, - Шольц

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми активно виступаємо за те, щоб пожвавити "нормандський формат", - сказав він.

За словами канцлера, Німеччина робитиме це й надалі.

Рух російських сил біля українського кордону, заявив Шольц, викликає у нього "серйозне занепокоєння".

Завантаження...