5845 відвідувачів онлайн
1 288 7

За добу російські війська здійснили два обстріли, українські воїни не постраждали

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили у пресцентрі штабу ООС.

"За минулу добу, 14 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню, 1 із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил у результаті дій ворога немає", - йдеться в ранковому зведенні на сторінці штабу Facebook у суботу.

Поблизу Водяного найманці відкривали вогонь з мінометів калібру 82 мм і станкових протитанкових гранатометів. Неподалік Причепилівки супротивник здійснив обстріл з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї.

"Станом на 7 годину ранку, 15 січня, порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано", - додали в штабі.

Коментувати
Сортувати:
оні і своих положат - нарожают і положат.. - ім настарть на все...
нарожают еще.... - і тех положат - ім насрать на все......
показати весь коментар
15.01.2022 08:33 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2022 09:13 Відповісти
Как терпилы ей богу, и анонс такой же дебильный, впрочем как и власть.
показати весь коментар
15.01.2022 09:19 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2022 14:40 Відповісти
Бойові коти ЗСУ

показати весь коментар
15.01.2022 14:46 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2022 14:51 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2022 01:20 Відповісти