Один турист загинув, двоє травмувалися під час сходження на Говерлу, - ДСНС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у телеграмі повідомляє пресслужба ДСНС.
Зазначається, що трагедія сталася в суботу близько 11 години.
"Станом на 13.30 туриста з травмою ноги рятувальники спускають із гори, водночас рятувальники прямують іще до однієї травмованої людини", - інформує прес-служба.
До загиблого йдуть працівники Нацполіції для проведення слідчих дій.
Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено мобільно-оперативну групу Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, пошуково-рятувальні відділення поста Заросляк, смт Ворохта, смт Верховина, м. Яремче і м. Івано-Франківська. Загалом 28 осіб і п'ять одиниць техніки.
Топ коментарі
+6 Ольга Жмудовська
показати весь коментар
15.01.2022 15:29 Відповісти Посилання +6 Alex Meln
показати весь коментар
15.01.2022 15:31 Відповісти Посилання +6 Володимир Ярощук #452835
показати весь коментар
15.01.2022 15:35 Відповісти Посилання