10645 відвідувачів онлайн
7 431 23

Один турист загинув, двоє травмувалися під час сходження на Говерлу, - ДСНС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у телеграмі повідомляє пресслужба ДСНС.

Зазначається, що трагедія сталася в суботу близько 11 години.

"Станом на 13.30 туриста з травмою ноги рятувальники спускають із гори, водночас рятувальники прямують іще до однієї травмованої людини", - інформує прес-служба.

До загиблого йдуть працівники Нацполіції для проведення слідчих дій.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено мобільно-оперативну групу Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, пошуково-рятувальні відділення поста Заросляк, смт Ворохта, смт Верховина, м. Яремче і м. Івано-Франківська. Загалом 28 осіб і п'ять одиниць техніки.

Топ коментарі
+6
на Говерлі була раз 20. не розумію, де там можна травмуватися, та ще й одразу кільком людям? Вперше, до речі, ще дитиною туди підіймалась, не слухалась, гасала, стрибала у сніг - хіба що один раз пірнула у сніг надто глибоко, за шкірку витягували
показати весь коментар
15.01.2022 15:29 Відповісти
+6
І в калюжі можна втопитись.
показати весь коментар
15.01.2022 15:31 Відповісти
+6
Можна. Якщо "травмований" мозок, то травмування решти органів тіла тільки питання часу.
показати весь коментар
15.01.2022 15:35 Відповісти

Завантаження...