10282 відвідувача онлайн

Нардеп від ОПЗЖ Кива назвав можливе вторгнення РФ в Україну "звільненням"

Нардеп від ОПЗЖ Кива назвав можливе вторгнення РФ в Україну "звільненням"

Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива назвав можливе вторгнення Росії в Україну "звільненням".

Відповідний пост з’явився у телеграмі депутата, інформує Цензор.НЕТ.

"Чому ж одразу нападуть? Звільнять!" - заявив Кива.

Нардеп від ОПЗЖ Кива назвав можливе вторгнення РФ в Україну звільненням 01

Ілля Кива – відомий своєю проросійською позицією. Він постійно відвідує ефіри кремлівських пропагандистів, розповідаючи про "неонацистів" в Україні. 

Нещодавно Кива вчергове виступив з проросійською заявою на шоу кремлівських пропагандистів, назвавши Революцію Гідності "громадянським державним переворотом". Окрім того він заявив про те, що Україна має стати частиною "слов'янського союзу".

Топ коментарі
+96
В мене одне запитання. Чого ця істота, ще досі не за гратами.
показати весь коментар
29.01.2022 13:46 Відповісти
+85
Цього рукоблуда вже давно пора почепити на київському каштані .
показати весь коментар
29.01.2022 13:46 Відповісти
+50
Пора бы уже товарища в тюрячку определить, - выпросил.
показати весь коментар
29.01.2022 13:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Контуженный "на колчаковских фронтах" до проведенной операции на головном мозге.., нет мозга там никогда и не было, в черепной коробке ( скажем так). Реальное подтверждение знаменитого произведения Михаила Булгакова " Собачье сердце"
показати весь коментар
29.01.2022 16:27 Відповісти
Не обижай шарика, эта тварь, (оно же анонист ) не заслужил ,что бы сравнивать с собакой
показати весь коментар
24.02.2022 12:35 Відповісти
Все забыли каким великим " патриЕтом" он был.. правая рука революционного майданного министра МВД Авакова, кричал что нужно расстреливать мариупольских ватников и т.д. Хотя у этого гоблина еще тогда на лице все было написано. ИдиЕт Теперь в составе ОПЗЖопа исполняет роль клоуна, пытаясь использовать тактику российского Жириновского. И он не один такой, курсирующий от одного полит проекта в другой ( зачастую прямо противоположный) где нужны клоуны с врожденным дибилизмом на лице. Каждый ищет свою " нишу" что бы пристроиться ( если в предыдущей в его услугах больше не нуждаются) Вражае "всеядность" наших " партий"( не зависимо от политической направленности).
показати весь коментар
29.01.2022 16:22 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2022 16:24 Відповісти
Видите, два провокатора всегда находят общий язык.
показати весь коментар
29.01.2022 18:59 Відповісти
Браття і сестри)))
показати весь коментар
30.01.2022 11:39 Відповісти
Ще Люсі Арестович не вистачає. Теж подружка Корча.
показати весь коментар
30.01.2022 14:32 Відповісти
за бабки и не так расарячишься прогнешься..
показати весь коментар
29.01.2022 16:28 Відповісти
Тупо як агент намагався бути своїм для правих кіл задля збору даних з середини патріотичних рухів та в одночас працював на образ неадекватного нациста-правосека. Доречі доволі вдало це все робив.
Зараз йому в Кремлі дали інше завдання.
показати весь коментар
29.01.2022 16:38 Відповісти
Брат "по матери" Надюхи минометчице " Герою Украины"
показати весь коментар
29.01.2022 16:42 Відповісти
Ну успіху Гаді вже наврядчи хтось досягне...
Москалям так просто вже таке фуфло не впарити....
показати весь коментар
29.01.2022 17:49 Відповісти
Да я тогда еще удивлялся нашим лохам которые принимали за чистую монету трансляции и з Раши из зала суда.. и "героичную" Надюху. А наши болваны лепили из этой "засланной казачки" Жанну,Арк. Там подставой за версту несло. Как говорится " простота хуже воровства", а у нас партии в очередь выстроились кто будет встречать " босую" Надю.
показати весь коментар
29.01.2022 18:18 Відповісти
У кого есть 2 литра водки.
показати весь коментар
29.01.2022 19:00 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2022 16:27 Відповісти
Україна - країна для українофобів.
І хто це зробив РАЗОМ???!
показати весь коментар
29.01.2022 16:29 Відповісти
Потрібно негайно звільнити Україну від таких Ківи та йому подібних щуфричей, бойків та їм подібним ...
показати весь коментар
29.01.2022 16:29 Відповісти
пора этого психа отправить на пару метров ниже земли.
показати весь коментар
29.01.2022 16:31 Відповісти
Да пристрелите уже этого гоблина "при попытке открыть рот"!
показати весь коментар
29.01.2022 16:38 Відповісти
Хіба можна коментувати вислови психічнохворого, який помилково поміщений не до того профільного закладу!
показати весь коментар
29.01.2022 17:03 Відповісти
Освободите киву от обязанностей депутата немедленно
показати весь коментар
29.01.2022 17:11 Відповісти
А Україну від своєї зловонної персони він не хоче звільнити? Це ж так просто: зібрав чемодан і на московію. І сам звільниться миттєво.
показати весь коментар
29.01.2022 17:12 Відповісти
Чому ця потвора ще не прикопана десь за містом у канаві?
показати весь коментар
29.01.2022 17:12 Відповісти
Этого ****** опзжопского нужно лишить гражданства, и вытурить в парашу нах!
показати весь коментар
29.01.2022 17:37 Відповісти

Давно настав той час, щоб цьому кремлівському опричнику
виродку киві , міцно набити його тупу продажну пику.
показати весь коментар
29.01.2022 17:54 Відповісти
У него есть жомовая яма в собственности. Ведь может же он оступится, упасть и захлебнуться в этой массе? Случайно, конечно...
показати весь коментар
29.01.2022 17:58 Відповісти
СБУ аауу!!! доколє?
показати весь коментар
29.01.2022 18:20 Відповісти
некогда, за Порохом бегают.
показати весь коментар
29.01.2022 22:01 Відповісти
Був такий «бузина» може рукоблуд вже забув про такого.
показати весь коментар
29.01.2022 18:45 Відповісти
Поки він не конкурент *******, нічого йому не буде.
показати весь коментар
29.01.2022 18:49 Відповісти
О, балалайка пришла)))
показати весь коментар
29.01.2022 21:20 Відповісти
А где наше СБУ?
Или только Порошенко виноват во всём?
Блазни зелёные, Вы на кого работаете?
Всему есть предел и терпение!
показати весь коментар
29.01.2022 18:57 Відповісти
Кива - Бузина-2.
показати весь коментар
29.01.2022 19:02 Відповісти
Так а кто против славянского союза??
Просто вопрос что это значит и кто там управляет. Пожалуйста, пусть будет вам союз с управлением в Киеве.
показати весь коментар
29.01.2022 19:07 Відповісти
скажу так, все проукраинские юристы полные мудаки. можно уже было давно вынудить возбудить уголовное дело против этого товарища. но наши юристы умеют только одевать вышиванки и петь гимн с рукой на сердце))))) на этом патриотизм заканчивается )))
показати весь коментар
29.01.2022 19:07 Відповісти
цє Петрушене, він і тільки він...
показати весь коментар
30.01.2022 12:59 Відповісти
нулевое недоразумение, переведи свой бред на нормальный язык
показати весь коментар
30.01.2022 15:05 Відповісти
Такі Еиви можливі лише в нас. Тому ми і не можемо перемогти.
показати весь коментар
29.01.2022 19:28 Відповісти
Скільки ще наше їбанько- ********** буде гратись з опзж !? Чому він досі не за гратами !? Чи цьому уйобку тільки Порох ворог ?
показати весь коментар
29.01.2022 19:31 Відповісти
Петруша на крови пришел, все думали...щас погонит рыгов...када там, нет стал обилечивать....хватку комерса не пропьешь...)))
показати весь коментар
30.01.2022 13:01 Відповісти
При Петруше рыги сидели ниже травы,пискнуть боялись !
показати весь коментар
30.01.2022 14:46 Відповісти
Не в тюрьму, в психушку
показати весь коментар
29.01.2022 19:33 Відповісти
в тюремную психушку.))
показати весь коментар
29.01.2022 20:04 Відповісти
ну вот ничего же с кивопитеком сделать нельзя, т.к. законодательства у нас соответствующего нет, только привлекать дядюшку Линча, причем оставлять только покоцанным, как Шуфрича, тоже не правильно ... прям когнитивный диссонанс получается
показати весь коментар
29.01.2022 19:36 Відповісти
Там бузина здалеку махає цьому покидьку.
показати весь коментар
29.01.2022 19:38 Відповісти
причому все активніше та активніше. і там ще хтось з Бузиною махає, забув...
показати весь коментар
29.01.2022 20:32 Відповісти
"...Он постоянно посещает эфиры кремлевских пропагандистов, рассказывая о "неонацистах" в Украине." Источник:
Вот как то хреновато "неонацисты" неонациствуют, раз оно по масквам бегает.
показати весь коментар
29.01.2022 19:57 Відповісти
Проблема москалів в Україні в тому, що їх підтримують якщо не дебіли то кончені ублюдки.
показати весь коментар
29.01.2022 20:36 Відповісти
Урод!
показати весь коментар
29.01.2022 20:44 Відповісти
Да дайте йому вже вільну гілляку😡
показати весь коментар
29.01.2022 20:58 Відповісти
А давайте, звільнемо Іллю, для початку від депутатського мандату за пропаганду ворога, а потім і від України...
показати весь коментар
29.01.2022 21:04 Відповісти
У нас є СБУ?
показати весь коментар
29.01.2022 21:14 Відповісти
В 1993 году Кива стал отцом в 16 лет, у него родилась дочь Екатерина. Сын Георгий родился в 2012 году от другой женщины https://uk-m-wikipedia-org.translate.goog/wiki/%D0%9A%D0%B8%D0%B2%D0%B0_%D0%86%D0%BB%D0%BB%D1%8F_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87?_x_tr_sl=uk&_x_tr_tl=ru&_x_tr_hl=ru&_x_tr_pto=sc#cite_note-FOOTNOTE%D0%A0%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE2019-11 [11] . В декабре 2019-го родился третий ребенок - дочь Мария https://uk-m-wikipedia-org.translate.goog/wiki/%D0%9A%D0%B8%D0%B2%D0%B0_%D0%86%D0%BB%D0%BB%D1%8F_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87?_x_tr_sl=uk&_x_tr_tl=ru&_x_tr_hl=ru&_x_tr_pto=sc#cite_note-114 [114] .

В 2018 году встречался с Екатериной Мазур
показати весь коментар
29.01.2022 21:43 Відповісти
он не встречался, у него был спильный секс
показати весь коментар
29.01.2022 22:19 Відповісти
Чем это не предательство по УК?
показати весь коментар
29.01.2022 23:03 Відповісти
В ДУРКУ ИДИОТА!!!
показати весь коментар
30.01.2022 00:04 Відповісти
такой талантливый, и до сих пор на свободе?! спасибо нашым самым судам, самым гуманным в мире...
показати весь коментар
30.01.2022 01:10 Відповісти
депутат? а з вигляду гребінь пропіда.рососійський
показати весь коментар
30.01.2022 09:45 Відповісти
Очкастый Задрот, билетер 95 квартала с липовым званием и фигурант нескольких уголовных производств баканов Аууу, может хорош крышевать спирт, таможню и наркоту, может пора ватных Дегенератов егорову, киву и т.д садить на кичу, перед тем как сам там окажишся с малоПид...роским, бениным Нарко-Чмошником???
показати весь коментар
30.01.2022 10:57 Відповісти
СБУ некогда отлавливать Мураевых и Кив так как они заняты охотой за активами Порошенко и прикрытием активов Каломойского и другой зелени.
показати весь коментар
30.01.2022 14:41 Відповісти
ага. а государственную измену лепят Пороху.
показати весь коментар
31.01.2022 08:54 Відповісти
шо за жаба з Залісся?
показати весь коментар
05.02.2022 11:28 Відповісти
И никто эту скотину не привлекает за за зраду. Вопрос, почему? Этот полудурок уже наговорил лет на 15, но видно сидит авше нашего правосудия