3876 відвідувачів онлайн
7 590 47

Ймовірність вторгнення РФ до України оцінюємо як невисоку, - Резніков

Ймовірність вторгнення РФ до України оцінюємо як невисоку, - Резніков

Українська сторона наразі оцінює вірогідність повномасштабного вторгнення з боку РФ як невисоку.

Про це заявив сьогодні під час години запитань до уряду міністр оборони Олексій Резніков, інформує Цензор.НЕТ.

"Зараз можуть озвучуватися різні дати та різні сценарії. До всіх цих сценаріїв Україна готова. Ми у жодному разі не применшуємо загрозу. Але ймовірність масштабної ескалації досі оцінюємо як невисоку по відношенню до вторгнення до України в цілому", - зазначив він.

"Наші зусилля сконцентровані на тому, щоб максимально підвищити готовність. Скажімо зараз у різних регіонах тривають навчання Збройних Сил України "Заметіль-2022". Низку навчань вже провели органи системи МВС. Постійно тренується Служба безпеки України", - додав Резніков. При цьому він приділив особливу увагу створенню загонів тероборони в Україні.

Топ коментарі
+23
Даже если запад нагнетает, значит так надо и такова стратегия. Так что зелебобикам надо зашить рот и не мешать большим дядям спасать Украину
показати весь коментар
18.02.2022 11:25 Відповісти
+21
когда это все закончиться, одну из улиц столицы назовут в честь Джо Байдена, в Киеве будет улица Блинкина, а вот резниковы, даниловы, арахамии, и прочая шелупонь пройдет курсивом в учебниках истории...
показати весь коментар
18.02.2022 11:26 Відповісти
+15
Ахахахах он что дурачок? Что он несёт? Что за лютая дичь? Что это как не подыгрывание кремлю? Сегодня же Скобеева будет рассказывать, что министр обороны Украины сказал, что мы на них нападать не собираемся. Мол запад врёт, Украина сказала что мы не собираемся нападать. В общем наш министр обороны делает заявление явно в пользу России
показати весь коментар
18.02.2022 11:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вашими би вустами...
показати весь коментар
18.02.2022 11:25 Відповісти
Зелень своими ртами сейчас заявляет что дядя Байден и дядя Джонсон врут и нагнетают. Совсем у зелени крыша съехала. Теперь у ***** будут говорить "Вон в Укрвине сказали .. "
показати весь коментар
18.02.2022 11:46 Відповісти
Даже если запад нагнетает, значит так надо и такова стратегия. Так что зелебобикам надо зашить рот и не мешать большим дядям спасать Украину
показати весь коментар
18.02.2022 11:25 Відповісти
Большие дяди мешают МЗЧ воровать своими заявлениями. Требуют уделить внимание и финансы армии и обороне. Чмозлится и топает ножками.
показати весь коментар
18.02.2022 11:39 Відповісти
Как сказал хозяин, так и будем делать, да? Зачем нам свои управленцы, пусть нам все дядя заокеанский расскажет, можно ему и налоги сразу заносить)) Они умнее, красивее и демократичней и конечно же делают все ради украинских интересов.
показати весь коментар
18.02.2022 13:44 Відповісти
Придётся прислушаться, тем более они на своём примере доказали как можно хорошо жит
показати весь коментар
18.02.2022 14:49 Відповісти
когда это все закончиться, одну из улиц столицы назовут в честь Джо Байдена, в Киеве будет улица Блинкина, а вот резниковы, даниловы, арахамии, и прочая шелупонь пройдет курсивом в учебниках истории...
показати весь коментар
18.02.2022 11:26 Відповісти
Курсивом может пройти только по этапу до кичи - ни каких учебников истории.
показати весь коментар
18.02.2022 11:45 Відповісти
С кацапов США и Британия делает мировых изгоев. А зеленая шайка в тандеме с кацапами отбеливают оккупанта.
показати весь коментар
18.02.2022 11:26 Відповісти
Бо вони зрадники!
показати весь коментар
18.02.2022 11:30 Відповісти
То одно, то другое. Ведут себя как самые глупые политики мира.
показати весь коментар
18.02.2022 11:27 Відповісти
почему "как"? Они такие и есть.
показати весь коментар
18.02.2022 11:53 Відповісти
Млять, а вчора це що було?
показати весь коментар
18.02.2022 11:28 Відповісти
сідай, зелений молодець - 3.
показати весь коментар
18.02.2022 11:28 Відповісти
Не можна розслаблятися. Треба готуватися до нападу. Якщо ми будемо по-справжньому готовими, то можливо що він і не відбудеться.
показати весь коментар
18.02.2022 11:30 Відповісти
Это чучело думает, что кацапы будут атаковать (если будут) сообразно военной теории начала двадцатого века?
Есть авиация, беспилотники, ракетные войска, ДРГ!
показати весь коментар
18.02.2022 11:31 Відповісти
это чучело думает, что расея если и будет наступать, то заблаговременно именно его и предупредит
показати весь коментар
18.02.2022 23:34 Відповісти
Алексей определитесь уже, восток и половина юга оккупирована, чиновни с радостью тратят деньги которые сами выделили на территориальную оборону, а у вас невысокий риск вторжения?
показати весь коментар
18.02.2022 11:31 Відповісти
Ахахахах он что дурачок? Что он несёт? Что за лютая дичь? Что это как не подыгрывание кремлю? Сегодня же Скобеева будет рассказывать, что министр обороны Украины сказал, что мы на них нападать не собираемся. Мол запад врёт, Украина сказала что мы не собираемся нападать. В общем наш министр обороны делает заявление явно в пользу России
показати весь коментар
18.02.2022 11:31 Відповісти
Зачем озвучивать оценку рисков в прямом эфире?? Военная тайна, внезапность… и как она может быть невысокой
показати весь коментар
18.02.2022 11:34 Відповісти
на 19 число куйло буде присутній на пусках балістичних ракет,це так для резнікова може він не володіє інформацією..Ні то він просто так хоче подивитись,у якій вони готовності,ну так само як колега резнікова на полігоні в Рівному,як там він називався аташе...
показати весь коментар
18.02.2022 11:37 Відповісти
Українці оцінюють ваш рівень IQ-як невисокий, а напад можливий і дуже ймовірно.
показати весь коментар
18.02.2022 11:46 Відповісти
проросійська "зелена влада" робить все,щоб відбілити рашистського окупанта ,і що найбільше огидно ,так це постійні заяви міністра оборони, котрий більше дбає про "кроваву рожу рашиста ", як її відмивати, а не про безпеку України і її народу,
показати весь коментар
18.02.2022 11:46 Відповісти
Російські консерви на чолі з Вовою зі шкіри лізуть, щоб показати, мовляв, путін нам не загрожує, це все Захід розхитує човен.
показати весь коментар
18.02.2022 11:50 Відповісти
Ну и правильно!!! Но потихоньку готовимся!!! И к войне и к весне- а там по ситуации!!
показати весь коментар
18.02.2022 12:05 Відповісти
Склонен доверять Блинкену, Байдену и ЦРУ, а не этому не понятно кому и откуда министру.
показати весь коментар
18.02.2022 12:05 Відповісти
Недальновидная оценка. Пока что вражина ищет повод!
показати весь коментар
18.02.2022 12:09 Відповісти
Та забороніть вже міністру оборони О Резнікову давати інтервью та вилазити в СМІ з заявами на користь ворога, хай рот закриє і своїм ділом займається - обороною
Де там прим'єр чи головнокомандуючий ішак ау
показати весь коментар
18.02.2022 12:11 Відповісти
Придурок млять... Сколько тебе на границе нужно увидеть 300к???
показати весь коментар
18.02.2022 13:19 Відповісти
Резников чепушило
показати весь коментар
18.02.2022 13:28 Відповісти
Меле шо попало.
показати весь коментар
18.02.2022 14:09 Відповісти
Зараз бачу, зараз не бачу. Бачу..., не бачу..., знов бачу... і знов не бачу... Як треба кредит для розкрадання - то зразу бачу, а як кремлівськім керівникам матеріали на засідання ООН потрібні - зразу не бачу.
показати весь коментар
18.02.2022 14:17 Відповісти
удивляет!!невысокую(угрозу)почему не скажет: ,,совсем не высокую?" в нынешней ситуации это было бы гораздо приятней как прочитать так и услышать!!
показати весь коментар
18.02.2022 14:28 Відповісти
Агрохимия, Резников и посол в UK вещают не то шо треба
показати весь коментар
18.02.2022 15:21 Відповісти
рєзніков, ти серйозно?! то от саме тому , це говорить міністр оборони Олексій Резніков, саме тому і не вірю.
бо якби не американська розвідка та преса - ми б могли і досі не знати, що робиться поблизу наших кордонів
показати весь коментар
18.02.2022 23:30 Відповісти
дурбецало цей адвокат...
показати весь коментар
18.02.2022 23:49 Відповісти
"В ДНР заявили об обстреле населенного пункта Стыла" - MK

То у Пушилина грамостность низкая, подразумевалось "С ТЫЛА", сами себя они обстреливают.
показати весь коментар
19.02.2022 05:11 Відповісти