10657 відвідувачів онлайн

Брифінг Данілова та Верещук щодо ситуації на Донбасі. ВIДЕО

Ввечері 18 лютого в Офісі президента України відбувся брифінг секретаря Ради національної безпеки та оборони Олексія Данилова, віце-прем'єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук щодо ситуації на Донбасі.

Як інформує Цензор.НЕТ, брифінг транслювався на офіційному фейсбуці Офісу президента.

Топ коментарі
+37
А в цей скрутний час депутати собі підняли зарплату, а на армію - шкода.

2Верховная Рада Украины в четверг, 17 февраля, приняла Постановление о реализации отдельных положений Закона Украины "О статусе народного депутата Украины" (№7062), которым предполагается установить, что ежемесячная заработная плата народного депутата состоит из должностного оклада нардепа - члена комитета ВР в размере 10 прожиточных минимумов."
Під час війни це називається МАРОДЕРСТВО.
показати весь коментар
18.02.2022 20:05 Відповісти
+32
Как можно доверять словам этой чумы? Это в глазах уже такой коньюктивит от урины должен быть, что я не знаю, но учитывая что она женщина, я не знаю это в квадрате, а то и в кубе
показати весь коментар
18.02.2022 20:02 Відповісти
+28
Хто така Верещук , щоби іі слухати ?
Це брехлива ку@ ва і кар'єристка і більш нічого!
показати весь коментар
18.02.2022 20:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А бубочка де?
показати весь коментар
18.02.2022 20:00 Відповісти
Під час війни це називається МАРОДЕРСТВО.
показати весь коментар
18.02.2022 20:05 Відповісти
Шо бубочка, шо барыга, шо зек и т.д. все казнокрады !!! Пенсионерам, предпринемателям и рабочим эти кровососы на одно лицо в сфере жизнеобеспечения населения !!!
показати весь коментар
18.02.2022 20:11 Відповісти
Вас , зетролів навчили , що для того , щоб потявкати на Порошенка , можна легенько пообсирати зе і хряка .
показати весь коментар
18.02.2022 20:22 Відповісти
А что в его высказывании не правильного ?
показати весь коментар
18.02.2022 20:32 Відповісти
А что в ваших высказываниях может быть правильного, набутылочники лишнехромосомные?
показати весь коментар
19.02.2022 11:15 Відповісти
мені Порошено підвищив пенсію вдвічі-а тобі хай пір'я в горлі поросте після такої відвертої брехні.
показати весь коментар
18.02.2022 20:33 Відповісти
Выйди на улицу и спроси, кому он ещё повысил ?! Сейчас тоже повышают, но инфляция и рост цен опережают любые повышения. Кроме олигархических.
показати весь коментар
18.02.2022 20:44 Відповісти
Она то сможет выйти на улицу! А ты сидя на бутылке - не сможешь
показати весь коментар
19.02.2022 11:16 Відповісти
бубочка походу падляну готує, ось Лерос з 3:50 що каже
https://www.youtube.com/watch?v=1bDC4Gpf3gA
показати весь коментар
18.02.2022 22:48 Відповісти
можно не смотреть это сборище тупых ослов
показати весь коментар
18.02.2022 20:00 Відповісти
Смотри опзж !
показати весь коментар
18.02.2022 20:39 Відповісти
***** йди, уйобок.
показати весь коментар
18.02.2022 20:55 Відповісти
Послал бы я вас пи.орасов кремлёвских на х.й ! Да смотрю вы только от туда !
показати весь коментар
18.02.2022 21:30 Відповісти
кого ти, паскудь, куди здатне послати.
після трьох років нескінченного сорому тільки останній кончений довбойоб на кшталт тебе може роззявляти пащу на захист зеленського лайна.
показати весь коментар
18.02.2022 21:39 Відповісти
Чьмо кремлёвское итии нах
показати весь коментар
18.02.2022 22:22 Відповісти
Брифінг Данілова, Залужного, Верещук та Резнікова

Я не доверяю этим людям...
показати весь коментар
18.02.2022 20:00 Відповісти
Правильно ! Доверять надо Киселёву !!!
показати весь коментар
18.02.2022 20:06 Відповісти
ага:

Министр обороны Украины Алексей Резников заразился коронавирусом. 9 февраля

А его судженая с айситиви Юлия Зорий, ходила на работу и заражала коллег. Любят эти можнавладцы мясо на двадцать лет младше себя

Кароче, не болел никто, это вафел для нариту...
показати весь коментар
18.02.2022 20:12 Відповісти
Ещё раз говорю - вам надо доверять говорящей лошади и киселю !!!
показати весь коментар
18.02.2022 20:18 Відповісти
Лучше бы только Залужный.

Зебизяны один фиг или врут, или несут пургу.
показати весь коментар
18.02.2022 20:01 Відповісти
Да и Резников достаточно адекватен...
показати весь коментар
18.02.2022 20:12 Відповісти
Не соглашусь на счет Резника... такое...
показати весь коментар
18.02.2022 20:20 Відповісти
Некоторые вояки, котором я доверяю, нормального о нем мнения...
показати весь коментар
18.02.2022 20:34 Відповісти
Вам в ордло виднее !
показати весь коментар
18.02.2022 20:46 Відповісти
головне перестати стріляти і заглянути в очі путіна
показати весь коментар
18.02.2022 20:03 Відповісти
Зе - в очко путіна .
показати весь коментар
18.02.2022 20:24 Відповісти
верещучка шавка медведчукчи...офису по барабану,бо сами не далеко видйихалы..
показати весь коментар
18.02.2022 20:03 Відповісти
Хто така Верещук , щоби іі слухати ?
Це брехлива ку@ ва і кар'єристка і більш нічого!
показати весь коментар
18.02.2022 20:04 Відповісти
https://www.tiktok.com/@protivostoyanie2022/video/7061635946181168389 Видео специально для вас
показати весь коментар
18.02.2022 20:04 Відповісти
в раші вже срочно готують пункти евакуації. тож готуймося!
https://echo.msk.ru/news/2982134-echo.html
показати весь коментар
18.02.2022 20:04 Відповісти
хто-хто..а верещучка умеет успокоить...
(не дай Бог)
показати весь коментар
18.02.2022 20:07 Відповісти
А вдруг Донбасс это отведение внимания что бы напасть на Киев.
показати весь коментар
18.02.2022 20:07 Відповісти
Ні, навряд чи. Такого відкритого нападу не буде. Скоріш за все захочуть пробивати коридор на крисм.
показати весь коментар
18.02.2022 20:14 Відповісти
Может эту Верещук заменить кем то другим, бо она не шарит.
показати весь коментар
18.02.2022 20:08 Відповісти
Ця баба яга краще б на мотузках літала . Ох і гнидне рило - справжня зеслуга !
показати весь коментар
18.02.2022 20:26 Відповісти
Чем больше говорят тем больше будет с чем сравнивать по факту
показати весь коментар
18.02.2022 20:09 Відповісти
Данилов спокойный как удав.
показати весь коментар
18.02.2022 20:09 Відповісти
збіг ідіотів мінус Залужний, поки ще.
на наступну новину...
показати весь коментар
18.02.2022 20:12 Відповісти
Тю. а про + еще один идиот?
показати весь коментар
18.02.2022 20:21 Відповісти
ви хочете когось додати до того сміття? - пропоную агромавпу.
показати весь коментар
18.02.2022 20:26 Відповісти
главзеб отсутствующий
показати весь коментар
18.02.2022 20:31 Відповісти
він по жизні отсутствущее....
показати весь коментар
18.02.2022 20:35 Відповісти
та хоч для галочки
показати весь коментар
18.02.2022 20:42 Відповісти
думав її звали юлька ...
показати весь коментар
18.02.2022 20:44 Відповісти
ЗЫ... а мендельша и подавно - инвалид, ща на маргинальном поле, даже не испражняется , как давеча.
показати весь коментар
18.02.2022 20:49 Відповісти
Юльку вчера подвели лабутены, грохнулась в студии. Ща, мабуть, в коляске.
показати весь коментар
18.02.2022 20:56 Відповісти
Смотрим шустрика, там - Порошенко, Яценюк...
показати весь коментар
18.02.2022 21:13 Відповісти
Сегодня президент выступает в 23.00 Д. Байден
показати весь коментар
18.02.2022 20:27 Відповісти
А где же заявленный Россией отвод войск. Они же говорили, что это просто учение.
показати весь коментар
18.02.2022 20:13 Відповісти
Россия умрет, когда взойдет украинское солнце (с) Джохар Дудаев
показати весь коментар
18.02.2022 20:13 Відповісти
Бубочка-наше сонячко ?
показати весь коментар
18.02.2022 20:15 Відповісти
Думаю, Джохар имел ввиду не персоналии.
показати весь коментар
18.02.2022 20:18 Відповісти
А що , зе вже якесь відношення до Українців має ?
показати весь коментар
18.02.2022 20:27 Відповісти
Данилов не має наміру воювати. Він має намір перемогти дипломатично. Там увесь президентський квартал став дипломатами. Їм легше підписати капітуляцію ніж сказати Путлеру рішуче: "Ні!"
показати весь коментар
18.02.2022 20:14 Відповісти
США тоже намутили.
показати весь коментар
18.02.2022 20:15 Відповісти
О ...23.й виступ Байдена
показати весь коментар
18.02.2022 20:17 Відповісти
верещук-это пздець
показати весь коментар
18.02.2022 20:18 Відповісти
Краще не залучайте до цих заходів Верещук, не зліть і так накречених людей. Купіть їй велику парасольку і хай собі летить у Раву Руську, або ще і далі.
показати весь коментар
18.02.2022 20:22 Відповісти
Та мабуть в Раві -Руській її пошлють політати на парасльці.
показати весь коментар
18.02.2022 20:32 Відповісти
Верещук всю відповідальність за окуповані території і їх населення перекладає на когось іншого,а що конкретно вона ,як міністр зробила після її назначення?
показати весь коментар
18.02.2022 20:25 Відповісти
Зебіли 73% ну як ви задоволені своїм вибором ? Бо бубочка лежить десь обкурена чи обнюхана ? А замість нього відповідати вийшли звичайні шістки.
Ну і пан Байден ввечері ще потурбується про Україну як тимчасово виконуючий обов'язки Президента України.
показати весь коментар
18.02.2022 20:26 Відповісти
Дамбасянє....

показати весь коментар
18.02.2022 20:29 Відповісти
Розсадник кацапоімбецилів.
показати весь коментар
18.02.2022 20:35 Відповісти
Реальність:
" ...Тому на мою думку, вся ця історія є симетричною відповіддю на те, що ці місяці робив Захід з **йлом.
Тільки тепер мммщик *бе клоуна, всю його рать і цілий міжгалактичний центр боротьби з дезінформацією, створений рішенням РНБО
Для чого це їм? - Наприклад, для того щоб принизити. Отримують вони задоволення від того, що принизили слабшого і це наша проблема, що нами керує неповноцінний Особливе задоволення отримують на фоні того, що їм трохи накрутили вуха
І дії МММщика ВЖЕ досягли успіху Вчорашній випадок з обстрілом дитячого садочку в Україні, який мав би стати топ-новиною всіх світових ЗМІ був свідомо проігнорований керівництвом України. Натомість сьогодні все вище керівництво України, як діти виправдовуються перед мммщиком
То що робити? - розслабтесь. Тим паче від вас й так нічого не залежить. І очевидні версії з скрінами про південну осетію нічим не поможуть, а навпаки.
Вже післязавтра весь цей "хайп" з евакуацією закінчиться. По одній простій причині: неможливо організувати евакуацію мільйонів людей з Бамбасу, навіть тисяч неможливо. Бо в ростовським старшим братам на*уй не потрібні ці хохли за їх же гроші".
показати весь коментар
18.02.2022 20:33 Відповісти
... квадратное, закатилось под шконку, шоб не выкатилось, майка в полоску?
показати весь коментар
18.02.2022 20:44 Відповісти
Яка чудова пара!!!
Ну, що фанати Данілова??? Як вам союз з Мері Попінс?
показати весь коментар
18.02.2022 21:15 Відповісти
малиновый одену пиджачок..... молодость не забывается, таки сделал малиновую вставку в куртяк.
показати весь коментар
18.02.2022 21:45 Відповісти
сердце красавицы склонно к измене, и к перемене....... Новая мендельша разгоняет тучи над Бубой