7620 відвідувачів онлайн

У МОЗ розповіли про неврологічні та психічні ускладнення після коронавірусу

У МОЗ розповіли про неврологічні та психічні ускладнення після коронавірусу

COVID-19 може мати різні прояви та наслідки для здоров’я. Серед них - неврологічні та психічні ускладнення.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МОЗ.

"Неврологічні та психічні наслідки після COVID-19 можуть виникати навіть за безсимптомного перебігу коронавірусу", - наголосили у МОЗ.

Згідно з дослідженням, у тих, хто перехворів на COVID-19, могли бути:

У МОЗ розповіли про неврологічні та психічні ускладнення після коронавірусу 02втома або ж біль у м’язах;

У МОЗ розповіли про неврологічні та психічні ускладнення після коронавірусу 02головний біль;

У МОЗ розповіли про неврологічні та психічні ускладнення після коронавірусу 02головний біль разом із запамороченням;

У МОЗ розповіли про неврологічні та психічні ускладнення після коронавірусу 02проблеми зі сном;

У МОЗ розповіли про неврологічні та психічні ускладнення після коронавірусу 02тривога і депресія;

У МОЗ розповіли про неврологічні та психічні ускладнення після коронавірусу 02труднощі під час ходьби;

У МОЗ розповіли про неврологічні та психічні ускладнення після коронавірусу 02зміна нюху чи смаку;

У МОЗ розповіли про неврологічні та психічні ускладнення після коронавірусу 02сплутаність свідомості;

У МОЗ розповіли про неврологічні та психічні ускладнення після коронавірусу 02нервове збудження.

"Люди із вже діагностованими психічними та неврологічними розладами та ті, хто вживає психоактивні речовини, більш вразливі до коронавірусної хвороби та можуть мати більший ризик важкого перебігу та смерті внаслідок COVID-19", - підкреслили в МОЗ.

Топ коментарі
+2
"Неврологічні та психічні наслідки" після такої масованої атаки на свідомість можуть бути навіть у тих, хто взагалі не хворів на модний вірус...
показати весь коментар
21.02.2022 15:07 Відповісти
+2
Ідіоти ніяк не вгамуються.
показати весь коментар
21.02.2022 15:27 Відповісти
+1
Психические осложнения это именно то, что мы наблюдаем с вами, друзья, у Зеленского и разного рода опзЖопистых слуг народа.
показати весь коментар
21.02.2022 15:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Психические осложнения это именно то, что мы наблюдаем с вами, друзья, у Зеленского и разного рода опзЖопистых слуг народа.
показати весь коментар
21.02.2022 15:02 Відповісти
Вот оно что у путена...
показати весь коментар
21.02.2022 15:05 Відповісти
присутнє все вищевказане в тій чи іншій мірі) чи можна не ходити на роботу?
показати весь коментар
21.02.2022 15:06 Відповісти
"Неврологічні та психічні наслідки" після такої масованої атаки на свідомість можуть бути навіть у тих, хто взагалі не хворів на модний вірус...
показати весь коментар
21.02.2022 15:07 Відповісти
Люди всю херню яку не лікували роками списали на корону
показати весь коментар
21.02.2022 15:08 Відповісти
Ідіоти ніяк не вгамуються.
показати весь коментар
21.02.2022 15:27 Відповісти
Не дивно після двох років заборон на нормальне життя та постійних криків "ми всі помремо". У однієї дамочки в нашому селі дах з'їхав ще влітку 2020го - таранила тачкою незнайомого на виході з супермаркета з криками "я учитель і в мене ковід"!
показати весь коментар
21.02.2022 15:59 Відповісти
Ускладнення є, наслідки є, а компенсація за все це чомусь не передбачена... А хочеш колоти вакцину чи ні, то ніхто й питати не буде, адже до роботи допуску не буде без вакцини... Ось така рівність прав та свобод. Що вже говорити про верховенство права, коли за гроші можна отримати камеру з комфортними умовами... + За наші податки ще й злочинців годують у камерах!!! За наші гроші, за наші податки.
показати весь коментар
19.03.2022 15:44 Відповісти
А у школі 8 (Київ)...то це взагалі весела історія... Директор наголошувала на тому, що якщо вчителі не вакцинуються, то будуть працювати онлайн + безкоштовно... Мабуть це нормальне явище сьогодення або директор за свою сраку переживає та за можливі догани від РАЄНО. Цікаво, а куди підуть ті гроші, що вчителі буцімто не заробили? Директору у кишеню? Бідолашні вчителі і мусять вакцинуватися аби хоч трохи заробити. Шкода, що немає аудіозапису... За наявності можна було би подати заяву до прокуратури за шантаж + нехай би перевірили директора на предмет вимагання хабарів (на штори, на дошку і т.д.).
показати весь коментар
19.03.2022 15:55 Відповісти