11215 відвідувачів онлайн
32 607 48

Бліц-прорив росіян не вдався, - ОП

Так вважає радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк. Свій коментар він передав агентству "Інтерфакс-Україна", повідомляє Цензор.НЕТ.

"У них не вийшов бліцкидок із усіх напрямків. Українська армія працює дуже добре. Росіяни потрапляють у полон і гинуть. Тим, хто потребує медичної допомоги, вона надається. Донбас - вистояли. Харківський напрямок - сил вистачає. На півночі та півдні країни робляться всі зусилля, щоб заблокувати сили ворога", - написав Подоляк.

"Проблемна ситуація у зв'язку з диверсантами та спробами десанту поблизу Києва. Важливо - виявляти максимальну пильність та відловлювати всіх ворожих бійців, ким би вони не були і що б не говорили. Усі політики, депутати різного рівня, лідери громад, мери міст зобов'язані робити все, щоб забезпечувати життя людей. Ціль Росії - дестабілізація нашої держави. Це їм не вдалося і не вдасться", - наголосив він.

Топ коментарі
+11
Почему вы рассказываете только за Киев и восток? Расскажите людям о организации обороны на юге.
показати весь коментар
24.02.2022 15:58 Відповісти
+11
Важливо - виявляти максимальну пильність та відловлювати всіх ворожих бійців, ким би вони не були.

-------------------
Вот вот - даже если удостоверение депутата опзж имеет.
показати весь коментар
24.02.2022 15:59 Відповісти
+11
В тому-то і різниця між Україною - цивілізованою країною і мордором.
показати весь коментар
24.02.2022 16:01 Відповісти

Завантаження...