Декілька російських ДРГ хотіли влаштувати диверсії на Чорнобильській АЕС, - ОП

Про це під час брифінгу повідомив радник глави ОП Михайло Подоляк, інформує Цензор.НЕТ.
"На превеликий жаль, російські збройні сили атакують не тільки військову інфраструктуру, але й вже почали наносити швидкі удари по цивільній інварструктурі. Є також дані, що декілька ДРГ РФ хотіли вчинити терористичний акт на ЧАЕС, спричинити екологічну катастрофу. Це суттєво міняє картину того що відбувається в Україні", - сказав він.
Росія, за словами Подоляка, хоче спричинити максимальні руйнування Україні. Навіть екологічного характеру.