11557 відвідувачів онлайн
41 986 24

Журналісти завдяки шолому ідентифікували збитого під Гостомелем російського вертолітника

Збитим під Гостомелем російським вертольотом Ка-52 ймовірно керував командир ескадрильї 319-го окремого вертолітного полку з Приморського краю РФ Айрат Сафаргалєєв.

Такого висновку дійшли журналісти Слідство.Інфо, повідомляє Цензор.НЕТ

Журналісти звернули увагу на шолом вертольотника, який українські силовики знайшли біля підбитого гелікоптера Ка-52. На шоломі було вказане прізвище пілота – "Сафаргалеев".

"Слідство.Інфо" проаналізували, хто з таким прізвищем може мати стосунок до російської армії, зокрема до Повітряно-космічних сил РФ.

Журналісти завдяки шолому ідентифікували збитого під Гостомелем російського вертолітника 01

На офіційному сайті уряду Приморського краю РФ була опублікована новина, яка стосувалася вручення у 2019 році державних нагород російським офіцерам. Зокрема, там ішлося про нагородження командира ескадрильї російської військової частини 13984 Айрата Сафаргалєєва.

Журналісти знайшли цього чоловіка у російській соцмережі "Однокласники". Айрату Сафаргалєєву 45 років, він живе в селищі Чернігівка Приморського краю, де розташований військовий аеродром. Закінчив "Сизранське вище військове авіаційне училище льотчиків".

Судячи з його профілю та фотографій в соцмережі Однокласники, Сафаргалєєв уже кілька десятків років служить в авіаційних військах РФ, а саме у вертолітних ескадрильях. Також він є учасником закритої групи російських військових "Вертолетчики".

Журналісти також зауважили, що на озброєнні російського 319-го окремого вертолітного полку в Чернігівці (військової частини 13984) перебувають саме новітні військові вертольоти Ка-52, який і збили під Гостомелем.

Читайте також на Цензор.НЕТГостомель дав бій противнику, були змушені нанести артудар по аеропорту, на якому висадився ворожий десант, - бригада швидкого реагування Нацгвардії

 

Джерело:  Слідство.ІНФО
Топ коментарі
+15
прикопали москаля край дороги...
показати весь коментар
24.02.2022 19:25
+12
"Айрат Сафаргалєєв"

Истинньій скрепньій славянин-мокшанин.
показати весь коментар
24.02.2022 19:29
+10
Нужно бить по АЄС *********. Слава Украине
показати весь коментар
24.02.2022 19:25
Коментувати
Сортувати:
Нужно бить по АЄС *********. Слава Украине
показати весь коментар
24.02.2022 19:25 Відповісти
прикопали москаля край дороги...
показати весь коментар
24.02.2022 19:25 Відповісти
Этот утырок сбежал?
показати весь коментар
24.02.2022 19:25 Відповісти
А где он сам?
показати весь коментар
24.02.2022 19:25 Відповісти
Аналагаф нєт,казали кацапи.
показати весь коментар
24.02.2022 19:27 Відповісти
******* ишак.
показати весь коментар
24.02.2022 19:27 Відповісти
Где этот Сафаргалеев?
показати весь коментар
24.02.2022 19:27 Відповісти
"Айрат Сафаргалєєв"

Истинньій скрепньій славянин-мокшанин.
показати весь коментар
24.02.2022 19:29 Відповісти
Его угробили , или он каску бросил и убежал ?

москаляку на Гиляку !!!
показати весь коментар
24.02.2022 19:30 Відповісти
семочек киньте и немного потопчите кишки этого любителя музыки кобзона.
показати весь коментар
24.02.2022 19:30 Відповісти
Резать этого пи***ра тонкими ломтями когда поймают
показати весь коментар
24.02.2022 19:31 Відповісти
Так а де вміст шолому?
показати весь коментар
24.02.2022 19:31 Відповісти
кримський татарин?
судячи про прізвищу
показати весь коментар
24.02.2022 19:31 Відповісти
ой хорошо, возле тигра)))
показати весь коментар
24.02.2022 19:31 Відповісти
Татарин чи башкир або прикацаплений казах.
показати весь коментар
24.02.2022 19:32 Відповісти
Яка ситуція з аеропортом Гостомеля
показати весь коментар
24.02.2022 19:34 Відповісти
Невідомо. Зараз тихо. Недавно наші обстрілювали.
показати весь коментар
24.02.2022 19:38 Відповісти
Lb написав, що "Окупанти взяли під контроль аеропорт Гостомеля. Про це повідомили в пресцентрі Офісі президента.Злітно-посадкова смуга також контролюється ворожими військами, зазначили в ОПУ."https://lb.ua/news/2022/02/24/506706_okupanti_vzyali_pid_kontrol.html Окупанти взяли під контроль Гостомель, - ОП
показати весь коментар
24.02.2022 19:42 Відповісти
По ТВ передают что под контролем кацапов, не пойму если его накрывала наша Арта почему не фигачят дальше? Куча непоняток
показати весь коментар
24.02.2022 19:49 Відповісти
Вставай, страна свободная,
Вставай на правый бой
С фашистской силой темною,
С пропутинской ордой!

Пусть ярость благородная
Вскипает, как волна.
Идет война народная,
Война против х...а.

Не смеют орки грязные
Над Ненькою летать,
Поля ее красивые
Х...у не растоптать
показати весь коментар
24.02.2022 19:37 Відповісти
Журналісти https://m.ok.ru/profile/12509490365 знайшли цього чоловіка у російській соцмережі "Однокласники". Айрату Сафаргалєєву 45 років, він живе в селищі Чернігівка Приморського краю, де розташований військовий аеродром. Закінчив "Сизранське вище військове авіаційне училище льотчиків". Джерело:

А де власне тулуб? Треба, щоб "...тревожно взвыла выпь близ деревни Черниговка Приморского края".
показати весь коментар
24.02.2022 19:41 Відповісти
чистокровный славянин Айрат Сафаргалеев прилетел к нам насаждать славянский мир, хочет чтобы и здесь наступила его родная ментальная сызрань