5622 відвідувача онлайн

Українські військові збили російську крилату ракету під Вінницею, - голова ОДА. ВIДЕО

Українські військові збили російську крилату ракету під Вінницею, - голова ОДА. ВIДЕО

Під Вінницею сили протиповітряної оборони збили російську крилату ракету

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов у фейсбуці.

"Наші військові збили російську крилату ракету – під Вінницею! Слава ЗСУ!", - написав Борзов.

Командування Повітряних Сил ЗСУ опублікувало відео.

Українські військові збили російську крилату ракету під Вінницею, - голова ОДА 01

Топ коментарі
+38
.
показати весь коментар
25.02.2022 12:01 Відповісти
+26
тримай но без жмуров
показати весь коментар
25.02.2022 11:52 Відповісти
+19
давайте більше відео зажмурених кацапів
показати весь коментар
25.02.2022 11:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
давайте більше відео зажмурених кацапів
показати весь коментар
25.02.2022 11:51 Відповісти
тримай но без жмуров
показати весь коментар
25.02.2022 11:52 Відповісти
со жмурами лучше
показати весь коментар
25.02.2022 12:25 Відповісти
со жмурами то уже металлолом. Лучше танк отдельно, котлеты отдельно
показати весь коментар
25.02.2022 14:02 Відповісти
коментар відмічено як спам
показати весь коментар
25.02.2022 11:55 Відповісти
***, Гена иди бухать, прономерованный крокодильчик.
показати весь коментар
25.02.2022 11:59 Відповісти
один вопрос для таких как ты . Ты в жизни тоже такой @бнутый, или только на сайте ?
показати весь коментар
25.02.2022 12:06 Відповісти
Урод, я сейчас с отдела иду стоят 5 ментов на входе ,ничего не раздаем все начальство уехало
показати весь коментар
25.02.2022 12:26 Відповісти
гена , в глазах такого урода как ты , все уроды . Таким как ты #всёпропало даже рогатку нелья , гоко себе выбьешь .
показати весь коментар
25.02.2022 13:02 Відповісти
панікерів усіх в СПАМ
показати весь коментар
25.02.2022 11:57 Відповісти
Слышь ты не паникер , ты сам лично пробывал получить обещанное оружие - простой с паспортом - я со вчерашнего дня по городу бегал и кезде хрен . Сейчас в ГОВД идём может хоть менты чего дадут
показати весь коментар
25.02.2022 12:06 Відповісти
Так тримати, ЗСУ найкращі.
показати весь коментар
25.02.2022 11:58 Відповісти
.
показати весь коментар
25.02.2022 11:58 Відповісти
.
показати весь коментар
25.02.2022 12:01 Відповісти
мелькала новость, что кто то попал в плен...
показати весь коментар
25.02.2022 12:05 Відповісти
Жартуєте? Це Герої, читайте новини за вчора.
показати весь коментар
25.02.2022 12:10 Відповісти
не шучу, с утра проскакивал заголовок с такой новостью и что герои, ни кто не сомневается ну и если кто то выживет еще лучше...
показати весь коментар
25.02.2022 12:13 Відповісти
Нажаль ні 😔
показати весь коментар
25.02.2022 12:16 Відповісти
https://censor.net/ua/video_news/3318965/********************************************************************
показати весь коментар
25.02.2022 12:12 Відповісти
Вирым ЗСУ
показати весь коментар
25.02.2022 12:01 Відповісти
Послухайте наших солдатів. Це сюжет для фільму... https://youtu.be/kBaxJIZjKM8
показати весь коментар
25.02.2022 12:03 Відповісти
Украина - для России Massengrab! Каждые 200 секунд подыхает один русский солдат.
показати весь коментар
25.02.2022 12:05 Відповісти
То гарно... але україці мають час і мають надхнення .
показати весь коментар
25.02.2022 12:42 Відповісти
Так, знайомий підтверджуює! Дійсно збили! Слава ВСУ!
показати весь коментар
25.02.2022 12:07 Відповісти
Збивати падлюк усіх.
Слава Захистникам України!
показати весь коментар
25.02.2022 12:11 Відповісти
Ребята-защитники!!Дай Бог вам сил!!
показати весь коментар
25.02.2022 12:12 Відповісти
Зараз почнеться понос що я - провокатор, але, шановні, знаєте чому )(уйло до нас лізе? ТОМУ ЩО МИ РОЗМОВЛЯЄМО РОСІЙСЬКОЮ! Повірте: якщо б Харків розмовляв українською, миттєво відпали б усі питання! Це фантастика, але це - правда.
показати весь коментар
25.02.2022 12:52 Відповісти
Вот ты розмовляешь на мове , но сидишь за клавиатуровй, а я знаю русскоязычных днепрян , одесситов которые сейчас там, в ВСУ .Так кто из вас больший патриот? И да , ты реально провокатор.
показати весь коментар
25.02.2022 13:21 Відповісти
Средства ПВО и ПРО - это то, что сейчас особенно требуется Украине, ТРЕБУЙТЕ от "харантов" (будапешсткой туалетной бумаги), чтоб поставляли необходимое вооружение (это не просто помощь, а откуп за их ПОЗОР)!
показати весь коментар
25.02.2022 13:24 Відповісти