Під Маріуполем знищено 22 російські танки, - мер Бойченко

Про це заявив мер міста Вадим Бойченко, передає Цензор.НЕТ.
"Збройні сили України та Національна гвардія виконують якісно своє бойове завдання. Було знищено 22 ворожих танки", - наголосив він.
Вадим Бойченко також закликав небайдужих мешканців Маріуполя долучитися до здачі крові: станом на 25 лютого у лікарнях міста перебувають 45 пацієнтів, деякі з них – у критичному стані.
Путин Украиной не собирается останавливаться .воно ******