10008 відвідувачів онлайн

Під Маріуполем знищено 22 російські танки, - мер Бойченко

Про це заявив мер міста Вадим Бойченко, передає Цензор.НЕТ.

"Збройні сили України та Національна гвардія виконують якісно своє бойове завдання. Було знищено 22 ворожих танки", - наголосив він.

Вадим Бойченко також закликав небайдужих мешканців Маріуполя долучитися до здачі крові: станом на 25 лютого у лікарнях міста перебувають 45 пацієнтів, деякі з них – у критичному стані.

Топ коментарі
+61
⚡️МИД РФ предупреждает, что в случае принятия Швеции и Финляндии в НАТО, Россия будет вынуждена предпринять ответные шаги.

Путин Украиной не собирается останавливаться .воно ******
показати весь коментар
25.02.2022 16:37 Відповісти
+42
ЗСУ СПРАВЖІ ВОЇНИ СВІТЛА
показати весь коментар
25.02.2022 16:38 Відповісти
+32
Удачи. Верим в ЗСУ.
показати весь коментар
25.02.2022 16:38 Відповісти

Завантаження...