9955 відвідувачів онлайн
11 360 37

Нідерланди якнайшвидше відправляють до України 200 зенітних ракет Stinger

Нідерланди якнайшвидше відправляють до України 200 зенітних ракет Stinger

Уряд Нідерландів ухвалив рішення "якнайшвидше" відправити до України 200 зенітних ракет Stinger.

Про це йдеться у спільному листі до парламенту очільників МЗС та Міноборони, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".

Видання RTL, зокрема, цитує документ за підписом міністрів закордонних справ та оборони, Вопке Хукстра та Кайси Оллонґрен, у якому йдеться, що урядовці змогли уникнути стандартної та тривалої процедури погодження. "Для цього запиту було проведено ретельний розгляд критеріїв експорту зброї, але процедуру було скорочено з огляду на виняткові обставини", – йдеться у листі.

Серед іншого, Нідерланди безоплатно передадуть на потреби української армії 200 ракет Stinger американського виробництва, які перебувають на озброєнні армії Нідерландів.

Stinger "Стінгер" – це ракети класу "земля-повітря" для запуску з портативних ЗРК, з інфрачервоним наведенням. Її військове завданням – збивати ворожі гелікоптери та літаки. Ракети довжиною 1,5 метра і вагою понад 16 кілограмів мають понадзвукову швидкість, 2400 кілометрів на годину, та є ефективними для ураження цілей у радіусі від 0,5 метра до 5 кілометрів. Як відомо, системи протиповітряної оборони є дуже важливими для збивання російських гелікоптерів та літаків, що здійснюють бойові вильоти для обстрілу українських об’єктів та перевезення живої сили російської окупаційної армії.

Уряд Нідерландів погодився відправити в Україну також інші військові товари.

Вони "будуть відправлені якомога швидше, але Нідерланди, як і інші країни, стикаються з логістичними проблемами", йдеться у листі до парламенту.

Топ коментарі
+23
Дякуемо!!!
показати весь коментар
26.02.2022 11:44 Відповісти
+17
байрактарів нам треба. побільше байрактарів. щоб танки знищувати з верху.
показати весь коментар
26.02.2022 11:44 Відповісти
+11
Должно быть минус 200 вертолетов. У кацапни много такого добра
показати весь коментар
26.02.2022 11:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
байрактарів нам треба. побільше байрактарів. щоб танки знищувати з верху.
показати весь коментар
26.02.2022 11:44 Відповісти
А чому не чути про роботу наших ''Байрактарів''?
показати весь коментар
26.02.2022 12:38 Відповісти
Дякуемо!!!
показати весь коментар
26.02.2022 11:44 Відповісти
Будемо вимагати ще більше.
показати весь коментар
26.02.2022 11:46 Відповісти
Надеюсь к ночи успеют. Лука *****ся и совсем страх потерял. Отправил в Украину танковую армию а на границе собрал десятки вертолетов для десанта. Могут перекрыть житомерскую трассу в обход взорваного моста в Ирпене
показати весь коментар
26.02.2022 11:48 Відповісти
кацапов расхерячили этих ублюдков картофельних еще легче перебить
показати весь коментар
26.02.2022 12:37 Відповісти
Лука *****ся, но страх не потерял, а приобрел: он боится *****, и техника, думаю, парашинская. Но ему не ***** надо боятся, а Украинской Армии.
показати весь коментар
26.02.2022 15:03 Відповісти
Dank u zeer
показати весь коментар
26.02.2022 11:49 Відповісти
Навiть у Нiдерландiв знайшлися яйца. Соромно за Немеччiну, якщо вона є цiми "логiстичнми проблемами".
показати весь коментар
26.02.2022 11:57 Відповісти
Должно быть минус 200 вертолетов. У кацапни много такого добра
показати весь коментар
26.02.2022 11:54 Відповісти
Не так багато як вони кажуть
показати весь коментар
26.02.2022 12:14 Відповісти
простите, с этим напряг в военторге)))
показати весь коментар
26.02.2022 12:20 Відповісти
Буду до Європи літати тільки літаками KLM.
показати весь коментар
26.02.2022 11:56 Відповісти
Я член правлячої партії, VVD -Народна партія за свободу і демократію, ліберальні праві
зі свого боку використовую всі неформальні канали.

Ті підри, що організовували референдум, зараз розгумають хвилю, що треба триматися подалі від України, атопутиннападёт
показати весь коментар
26.02.2022 11:57 Відповісти
голландці дуже добре розуміють ситуацію. У другій світовій вони зайняли нейтральну позицію, але Гітлер все одно напав, без оголошення вночі бомбардували стратегічні об'єкти, бойові дії велися 3 дні, за іншими джерелами 5 днів, потім був рух підпільного опору, але для голландців це досі такий біль, що тодішній уряд капітулював так швидко
показати весь коментар
26.02.2022 12:18 Відповісти
і ми голосуємо завжди за VVD))
показати весь коментар
26.02.2022 12:18 Відповісти
Спасибі! Підтримайте нас на майбутніх виборах

16 maart 2022 verkiezingen gemeenteraad
показати весь коментар
26.02.2022 12:39 Відповісти
Вам дякуємо за підтримку!
показати весь коментар
26.02.2022 15:05 Відповісти
Совершенно верно, а ультраправые (позорище!) пытаются бубнить практически в поддержку ***** .
Надеюсь, что помощь продолжится и нарастающими объёмами.
показати весь коментар
26.02.2022 12:23 Відповісти
принаймні не 5.000 касок як фриці, з огляду на те, що королівська сімейка напів-ватники 😉
показати весь коментар
26.02.2022 12:42 Відповісти
Разве? Мне казалось, что в такое король и пр. скорее не суются, ибо символ и т.п.
показати весь коментар
26.02.2022 12:47 Відповісти
це не зовсім так

Нідерланди - конституційна монархія з парламентською системою управління.
Відповідно до Конституції законодавча влада належить монарху та парламенту. Монарх призначає голову виконавчої - прем'єр-міністра - лідера партії, яка отримала більшість місць на парламентських виборах, і за його поданням - інших членів кабінету. Він приймає також відставку кабінету, відкриває щорічні парламентські сесії, призначає найвищих посадових осіб регіонального та місцевого рівнів - Верховних комісарів провінцій та бургомістрів комун. Монарх - голова Державної ради, консультативного органу, що дає кабінету рекомендації з адміністративних питань та в галузі законодавства. Водночас права монарха обмежені Конституцією. Так, правомочність розпуску парламенту може бути реалізована лише за згодою самого парламенту. Він же санкціонує діяльність монарха у зовнішньополітичній сфері (оголошення війни, укладання договорів).
показати весь коментар
26.02.2022 12:54 Відповісти
Ну про это я в курсе . Я его обычный поведенческий паттерн имел в виду.
показати весь коментар
26.02.2022 15:37 Відповісти
God bless King of the Netherlands !
показати весь коментар
26.02.2022 12:00 Відповісти
****, а ДО войны нельзя было отправить? Была бы совершенно другая ситуация сейчас!
показати весь коментар
26.02.2022 12:04 Відповісти
Дякуємо Браття!!! За кожен стінгер!!!! За кожен набій до зеніток, за кожну збиту ними кацапське стерво.
показати весь коментар
26.02.2022 12:09 Відповісти
Пишаюся
показати весь коментар
26.02.2022 12:16 Відповісти
Ну наконец-то наши отдуплились.

Распространяю среди местных коллег и знакомых счёт Банка Украины, открытый для поддержки ваших воинов. Личным примером
показати весь коментар
26.02.2022 12:25 Відповісти
а щодо бельгії є інформація? щось взагалі їх не чути
показати весь коментар
26.02.2022 12:45 Відповісти
Х.з. Я как-то за ними не слежу, сейчас на Украину всё внимание...
показати весь коментар
26.02.2022 12:48 Відповісти
Дякуємо, друзі!
показати весь коментар
26.02.2022 15:07 Відповісти
Держитесь...
Слава Украине!
показати весь коментар
26.02.2022 15:38 Відповісти
Нарешті хоч щось, крім занепокоєння.
показати весь коментар
26.02.2022 12:28 Відповісти
був би зараз сенатор Маккейн президентом USA...
показати весь коментар
26.02.2022 12:47 Відповісти
А Турчинов - Президентом України.
показати весь коментар
26.02.2022 13:16 Відповісти
Мардва ставят свои кресты - метки и на бигбордах.
показати весь коментар
26.02.2022 13:24 Відповісти