11902 відвідувача онлайн
11 465 30

Лія Ахеджакова передала на українську армію 10 тисяч доларів

Лія Ахеджакова передала на українську армію 10 тисяч доларів

Російська актриса Лія Ахеджакова передала на українську армію 10 тисяч доларів

Про це вона написала на сторінці у Instagram, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Я підтримала армію України переказом у 10000$, і закликаю вас зробити те саме! І ще раз кажу: мені справді дуже шкода, що таке трапилося. У мене все в грудях стискається, усвідомлюючи, що зараз у вас у країні вмирають як ваші, так і наші хлопці. Десь навіть зовсім молоді. І я щиро хочу, щоби все це закінчилося", - зазначила акторка, яка посідовно підтримує Україну та засуджує дії Путіна.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Лия Ахеджакова (@l_akhedzhakova)

"Все обов'язково буде гаразд",  - запевнила Ахеджакова.

Читайте також на Цензор.НЕТ: Спорт не поза війною: український біалоніст відмовився від змагань і пішов служити в Нацгвардію

Топ коментарі
+42
Мужественная женщина
показати весь коментар
27.02.2022 03:02
+32
Спасибо!!! Вы великий человек, среди этой русской биомассы.
показати весь коментар
27.02.2022 03:04
+31
Мужественная женщина! Респект. Жаль, на рашке мало таких людей
показати весь коментар
27.02.2022 03:03
Коментувати
Сортувати:
Мужественная женщина
показати весь коментар
27.02.2022 03:02 Відповісти
Уезжать ей оттуда надо, сожрут ватники.
показати весь коментар
27.02.2022 06:41 Відповісти
Вот, кстати, да.
показати весь коментар
27.02.2022 08:16 Відповісти
Мужественная женщина! Респект. Жаль, на рашке мало таких людей
показати весь коментар
27.02.2022 03:03 Відповісти
Людина з Великої літери.
показати весь коментар
27.02.2022 03:12 Відповісти
Спасибо!!! Вы великий человек, среди этой русской биомассы.
показати весь коментар
27.02.2022 03:04 Відповісти
Лія не кацапка, тому вона підтримує Україну!
Серед рускої біомаси немає нормальних! Хороший кацап - 200й кацап!
показати весь коментар
27.02.2022 08:18 Відповісти
і хай поспішать, доки SWIFT працює
показати весь коментар
27.02.2022 03:06 Відповісти
Дякуэмо, пані Ліє за вашу мужність, підтримку та оцінку нашої армії.

Виходить, гарні ЗСУ!
Надо брать!
показати весь коментар
27.02.2022 03:07 Відповісти
Дай боже ..не остання"ластівка"
показати весь коментар
27.02.2022 03:09 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2022 03:10 Відповісти
Якщо будуть питати напрямок, то вказуйте найточніший - на фуй.
показати весь коментар
27.02.2022 03:16 Відповісти
Російські окупанти вбили понад 10 етнічних греків у районах Маріуполя. Через це Греція викликала посла Росії.
показати весь коментар
27.02.2022 03:15 Відповісти
в росії проти війни виступають люди немоскальского походження : адигейка Ахеджакова або грузин Басілашвілі. Всі так звані "слов'яни" : табаков, соломін, і іже з ними - путіна підтримують.
показати весь коментар
27.02.2022 03:19 Відповісти
Ключові сллва "так звані". кадирка одного разу навіть чеченців слов'янами назвав.
показати весь коментар
27.02.2022 05:19 Відповісти
Табаков ще в 2018-му эдох.
показати весь коментар
27.02.2022 07:15 Відповісти
Теперь ей надо выезжать из рашки. Наверняка статью припаяют.
показати весь коментар
27.02.2022 03:36 Відповісти
Оце людина,залізна . Маленька, зовні , жіночка,що сповнена великого почуття справедливості та сили.
показати весь коментар
27.02.2022 03:41 Відповісти
Одна из немногих живых людей в Мордоре, как таким там жить,неп реддставляю.
показати весь коментар
27.02.2022 03:44 Відповісти
Ну, то таке... 1:100 000
показати весь коментар
27.02.2022 03:51 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2022 04:15 Відповісти
Щиро дякуємо! Наша бандерівка Лія Ахеджакова!
показати весь коментар
27.02.2022 05:16 Відповісти
Ну що тут сказати- просто ЛЮДИНА. МУЖНЯ, СМІЛИВА ЖІНКА
показати весь коментар
27.02.2022 05:48 Відповісти
старик кабай повесится...
показати весь коментар
27.02.2022 06:03 Відповісти
Дякуємо Лія
показати весь коментар
27.02.2022 06:10 Відповісти
Фантастично мужня крихка на вигляд ЖІНКА зі сталевими ..., а не з напівшостим та висохлими горошинами бункерною молью... щиря дяка!
показати весь коментар
27.02.2022 06:12 Відповісти
Спасибі, наша ви ластівочко! Ми пам'ятатимемо цей жест великої людини.
показати весь коментар
27.02.2022 06:58 Відповісти
НИЗКИЙ ПОКЛОН ВЕЛИКОЙ ЖЕНЩИНЕ!!!!!ЛИЯ -ВЫ НАША!!!!!!
показати весь коментар
27.02.2022 08:34 Відповісти