3847 відвідувачів онлайн
73 413 118

Більшість "кадировців" після величезних втрат залишили Україну, - Грозєв

Про це повідомив керівник Bellingcat Христо Грозєв, інформує Цензор.НЕТ.

"Отримував повідомлення від чеченських джерел, що після величезних втрат особистої "армії" Кадирова (зокрема :повідомлялося, що 70 з них обвуглені після одного удару Байрактару), більшість з них повернулися назад", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+97
показати весь коментар
27.02.2022 17:46 Відповісти
+96
показати весь коментар
27.02.2022 17:42 Відповісти
+67
Загорели и теперь можно домой. Кадирову пламенный привет
показати весь коментар
27.02.2022 17:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Там ещё какие-то волки были когда-то давно на мотоциклах, а они где? Почему не едут спасать русскоговорящих снегирей? Вроде "ночные волки" , если не ошибаюсь)
показати весь коментар
27.02.2022 18:02 Відповісти
Косметички шукають.
показати весь коментар
27.02.2022 18:12 Відповісти
И вот я если был бы вместо президента, я давно забрал бы Украину, направил бы туда войска, навел бы порядок.

показати весь коментар
27.02.2022 18:03 Відповісти
Запустите что-то по крымскому мосту! Пожалуйста ©
показати весь коментар
27.02.2022 18:03 Відповісти
Назва статті не правдива!!!! МЕНШІСТЬ!!! Деякі навіть частково.
показати весь коментар
27.02.2022 18:04 Відповісти
Поверніть їх Кадирову завернутими у савани зі свинних шкір 🐷🐷🐷
показати весь коментар
27.02.2022 18:05 Відповісти
Оу)мсье понимает толк в извращениях
показати весь коментар
27.02.2022 18:46 Відповісти
Краще салом набальзамувати.
Але мені б хотілось фото їх побачити групове , хоч у кучі.. Це ж не військова таємниця, мабудь?
показати весь коментар
01.03.2022 19:35 Відповісти
Вівцейоби пішли у Україну за вовною, а вернулись лисими. Кадирка тепер їм рвані сраки зализує.
показати весь коментар
27.02.2022 18:10 Відповісти
Дуже приємна новина! Нарешті цей ****** стулить свою пельку!
показати весь коментар
27.02.2022 18:12 Відповісти
Вроді бульбаші на заміну напрошуються піджаритися.
показати весь коментар
27.02.2022 18:15 Відповісти
зверье обдрысталось
показати весь коментар
27.02.2022 18:21 Відповісти
Че ослоебы ********* а так петушились
показати весь коментар
27.02.2022 18:45 Відповісти
это не касапов на бутылки сажать....и не рынки отжимать
показати весь коментар
27.02.2022 18:50 Відповісти
Ну, так вони завжди такі були. Десь рускіх мальчіков на Росії експлуатірувать та тероризувати, або мирне населення мародерити, то це вони борзі шо капєц, а як зтикаються із справжнім опором, то одразу двухсотяться та соблюдают пєрєміріє. )
показати весь коментар
27.02.2022 18:57 Відповісти
Втікнули ті, кого не покусали поросята...
показати весь коментар
27.02.2022 19:15 Відповісти
Тю, а що так швидко? Памперси з собою не взяли на зміну?
показати весь коментар
27.02.2022 19:23 Відповісти
ишаки неблагодарные и Чеченцы и Украинцы кровь проливали, что б у вас было право на своя язык и культуру-веру - а вы служите палачам своих дедов, отцов и братьев!!!!
показати весь коментар
27.02.2022 21:09 Відповісти
Сторінка 2 з 2