8357 відвідувачів онлайн

Внаслідок ракетного удару по військовій частині у Володимирі загинув воїн

Внаслідок ракетного удару по військовій частині у Володимирі загинув воїн

Унаслідок ракетного удару по військовій частині поблизу Володимира зі сторони Білорусі загинув захисник України.

Про це під час відеозвернення у Фейсбуці повідомив міський голова Володимира Ігор Пальонка, інформує Цензор.НЕТ.

"На жаль, після сьогоднішнього ураження ракетою поза містом ми маємо втрату нашого захисника", – зазначив Пальонка.

Топ коментарі
+19
в сторону бульбашей лупите по всему, в чем проблема?
показати весь коментар
27.02.2022 23:18 Відповісти
+11
не игнорируйте обстрелы со стороны бульбашей, они используют все силы для того чтобы уничтожить Украину.
показати весь коментар
27.02.2022 23:21 Відповісти
+6
Nick Dmytriiev@NDmytriiev·11 мин

⚡️⚡️⚡️❗️❗️❗️
О 22:30 в н.п. Капітановка (50.442889602520836, 30.18299615325078) відмічено стоянку техніки противника (кількість уточнюється).
За наявною інформацією, над ними спостерігається 5 дронів.
показати весь коментар
27.02.2022 23:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в сторону бульбашей лупите по всему, в чем проблема?
показати весь коментар
27.02.2022 23:18 Відповісти
Nick Dmytriiev@NDmytriiev·11 мин

⚡️⚡️⚡️❗️❗️❗️
О 22:30 в н.п. Капітановка (50.442889602520836, 30.18299615325078) відмічено стоянку техніки противника (кількість уточнюється).
За наявною інформацією, над ними спостерігається 5 дронів.
показати весь коментар
27.02.2022 23:19 Відповісти
не игнорируйте обстрелы со стороны бульбашей, они используют все силы для того чтобы уничтожить Украину.
показати весь коментар
27.02.2022 23:21 Відповісти
Новина, зрозуміло, трагічна. Герою слава! Але, тільки подумати, РАКЕТА, щоб вбити одного солдата.
показати весь коментар
27.02.2022 23:22 Відповісти
Ракетами ніхто ніколи війни не вигравав... Скільки тисяч Фау-1 і Фау-2 гітлерівці запустили до Англії... Результати мізерні... А там в кожній з них тонна вибухівки була... В "Іскандері" лише 480 кг...
показати весь коментар
27.02.2022 23:29 Відповісти
ракета - оружие устрашения, хотя с современной точностью могут выводить инфраструктуру, впрочем чего и добваютяся, следующие объекты будут вода, электрика
показати весь коментар
28.02.2022 00:13 Відповісти
Устатя млядь. Нельзя верить ни одному их слову. Любые переговоры они используют для того, чтобы нанести внезапный удар
показати весь коментар
27.02.2022 23:30 Відповісти
Вічна слава герою! Смерть оркам!
показати весь коментар
27.02.2022 23:36 Відповісти
скоты белорусы...
показати весь коментар
27.02.2022 23:42 Відповісти
Імена наших героїв будуть з нами на віки.
показати весь коментар
27.02.2022 23:46 Відповісти
Хєрачте лаптєногих так, щоб талібан хрестився