96 ворожих танків, 20 градів, 8 бензовозів знищили під Лебедином
Про це повідомила кореспондент 1+1 під час прямого включення, повідомляє Цензор.НЕТ. Подія сталась увечері.
"96 ворожих танків, 20 градів, 8 бензовозів під Лебедином спалили вщент артилерією та точними ударами Байрактарів", - розповіла кореспондент.
Вона додала "це була заправочна база росіян".
Також були знищені позиції "градів" навколо Сум.
За словами кореспондентки, "окупантів потроху виловлюють, відстрілюють", але "в самому місті ще неспокійно і є загроза вуличних боїв, на місто суне ворожа колона, яку тероборона поливає коктейлями Молотова".
🇺🇦🇮🇱@IsraelThreads·4 ч
Долго искал разницу между Гитлеровской Германией и Путинской Россией.
Понял что у Гитлера были союзники, страны оси.
У Путина есть только Лукашенко - черпачок говна.