7579 відвідувачів онлайн
107 035 270

96 ворожих танків, 20 градів, 8 бензовозів знищили під Лебедином

Про це повідомила кореспондент 1+1 під час прямого включення, повідомляє Цензор.НЕТ. Подія сталась увечері.

"96 ворожих танків, 20 градів, 8 бензовозів під Лебедином спалили вщент артилерією та точними ударами Байрактарів", - розповіла кореспондент.

Вона додала "це була заправочна база росіян".

Також були знищені позиції "градів" навколо Сум.

За словами кореспондентки, "окупантів потроху виловлюють, відстрілюють", але "в самому місті ще неспокійно і є загроза вуличних боїв, на місто суне ворожа колона, яку тероборона поливає коктейлями Молотова".

Топ коментарі
+143
Все пройдет, но будет хуже…
🇺🇦🇮🇱@IsraelThreads·4 ч

Долго искал разницу между Гитлеровской Германией и Путинской Россией.

Понял что у Гитлера были союзники, страны оси.

У Путина есть только Лукашенко - черпачок говна.
показати весь коментар
28.02.2022 18:54 Відповісти
+135
Если видите на дороге грады-убивать надо всех, и очень жестоко. Это палачи. Никаких "в плен"
показати весь коментар
28.02.2022 18:55 Відповісти
+86


показати весь коментар
28.02.2022 19:01 Відповісти

Завантаження...