9219 відвідувачів онлайн

Російські військові підривають підстанції в Харкові, частина районів без електроенергії, - Терехов

Те, що відбувається сьогодні в Харкові, - війна, націлена на знищення українського народу.

Про це заявив мер Харкова Ігор Терехов в ефірі телеканалу "1+1", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

"Ніхто у місті Харкові і в страшному сні не міг подумати, що російські війська стрілятимуть у мирних жителів, у їхні будинки. Те, що я бачу на власні очі, - злочин перед усім світом", - заявив Терехов.

За його словами, внаслідок обстрілу військами РФ Харкова була пошкоджена підстанція АТ "Харківобленерго". У частині будинків Слобідського, Немишлянського та Індустріального районів тимчасово припинено електро- та водопостачання.

"Зараз почали підривати наші підстанції. Частина районів залишається без електроенергії, відповідно виникають проблеми з водопостачанням та теплом", - сказав мер.

Терехов наголосив, що комунальні служби міста роблять усе, щоб відновити пошкоджені об'єкти.

Також мер подякував усім, хто захищає Харків, – воїнам української армії та теробороні, медикам та волонтерам.

"До початку комендантської години ми розвозимо воду, продукти. Сьогодні Харків згуртований як ніколи. У місті немає байдужих людей. Ми – єдиний кулак, який має намір перемогти", - резюмував Терехов.

Топ коментарі
+17
Харьків,Одеса з тобою, тримайтеся рідні !
Молимося за вас.
показати весь коментар
01.03.2022 01:19 Відповісти
+13
тримайтесь,харків*яни.Вся Україна з вами.
показати весь коментар
01.03.2022 01:21 Відповісти
+12
прокляті виродки і свинособаки,ви своє дістанете
показати весь коментар
01.03.2022 01:19 Відповісти

Завантаження...