Під Миколаєвом російські окупанти намагаються висадити десант, - голова ОВА Кім. ВIДЕО
Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації (ОВА) Віталій Кім.
"У нас висадка десанту в районі Баловного. 4 вертольоти висаджуються. Оголошую комендантську годину. Комендантська година до наступних вказівок. Із вулиці всі йдемо", - сказав Кім у відеозверненні, оприлюдненому в Телеграмі.
Він уточнив, що наразі тривають бої біля Калинівки. "Їх там розбили. Частина назад пішла у бік Баштанки. Військові працюють. У Миколаєві ворога немає", - наолосив Ким.
Пізніше він заявив, що з Севастополя у бік Миколаєва полетіли ворожі літаки.
а треба було знищити всі до останнього. може й дисант сьогодня відмовився.