10683 відвідувача онлайн
37 893 54

Під Миколаєвом російські окупанти намагаються висадити десант, - голова ОВА Кім. ВIДЕО

Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації (ОВА) Віталій Кім.

"У нас висадка десанту в районі Баловного. 4 вертольоти висаджуються. Оголошую комендантську годину. Комендантська година до наступних вказівок. Із вулиці всі йдемо", - сказав Кім у відеозверненні, оприлюдненому в Телеграмі.

Він уточнив, що наразі тривають бої біля Калинівки. "Їх там розбили. Частина назад пішла у бік Баштанки. Військові працюють. У Миколаєві ворога немає", - наолосив Ким.

Пізніше він заявив, що з Севастополя у бік Миколаєва полетіли ворожі літаки.

Топ коментарі
+36
вчора з затоки відпустили кораблі рф.
а треба було знищити всі до останнього. може й дисант сьогодня відмовився.
показати весь коментар
02.03.2022 10:35 Відповісти
+14
Не залишайте не одного цапа в живих.Ця гидота не має право на життя!
показати весь коментар
02.03.2022 10:40 Відповісти
+10
Нет уже того десанта...
показати весь коментар
02.03.2022 11:18 Відповісти

Завантаження...