10863 відвідувача онлайн
5 204 12

Exxon Mobil припиняє видобувати нафту і газ в Росії

Нафтова компанія Exxon Mobil припиняє видобуток нафти і газу в Росії.

Про це пише Економічна правда, цитуючи Reuters з посиланням на заяву компанії, повідомляє Цензор.НЕТ.

Деталі: Компанія відмовиться від управління великими об'єктами з видобутку нафти і газу на острові Сахалін на Далекому Сході Росії, де вона управляє трьома великими морськими нафтогазовими родовищами.

Також Exxon Mobil не робитиме нових інвестицій.

Це рішення поставить під сумнів долю багатомільярдного заводу з виробництва зрідженого природного газу (ЗПГ).

У Exxon Mobil заявили, що "шкодують про військові дії Росії, які порушують територіальну цілісність України і ставлять під загрозу її народ".

В останньому річному звіті, поданому Exxon Mobil у лютому, її активи в Росії оцінювалися 4,055 млрд дол.

Топ коментарі
+18
А зачем вам бензин, если у вас автомобилей не будет?! - директор мобил
показати весь коментар
02.03.2022 17:46 Відповісти
+9
ОЙ а кто єто сделал?

У паРаші почалася масова заготівля ягелю!
показати весь коментар
02.03.2022 17:46 Відповісти
+2
В нас нафта і газ є в Ямало-Ненецькому АО
показати весь коментар
02.03.2022 18:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ОЙ а кто єто сделал?

У паРаші почалася масова заготівля ягелю!
показати весь коментар
02.03.2022 17:46 Відповісти
А шо так?
показати весь коментар
02.03.2022 18:36 Відповісти
А зачем вам бензин, если у вас автомобилей не будет?! - директор мобил
показати весь коментар
02.03.2022 17:46 Відповісти
Китай был в 6 раз ниже Советского Союза. В благополучном 2008 году ВВП Китая в три с половиной раза превысил ВВП России.
показати весь коментар
02.03.2022 17:46 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=fxOISYDwcGA
показати весь коментар
02.03.2022 17:56 Відповісти
А раньше вы чем думали??? Дебилы...
показати весь коментар
02.03.2022 17:57 Відповісти
Телевизор сказал что голова нужна чтобы в неё есть.
показати весь коментар
02.03.2022 18:31 Відповісти
В нас на східних окупованих територіях сланцева нафта є. Ласкаво просимо.
показати весь коментар
02.03.2022 18:26 Відповісти
В нас нафта і газ є в Ямало-Ненецькому АО
показати весь коментар
02.03.2022 18:37 Відповісти
Вот и хорошо. Наконец-то теперь расеянам будет хватать газа, и начнут газифицировать Бурятию. Только газовщикам из Газпрёма надо прямо сейчас вылетать в Улан-Уде, а то совсем скоро самолёты закончатся, и в Бурятию придется телегами ехать два с половиной месяца. Но это не точно. Может три.
показати весь коментар
02.03.2022 18:57 Відповісти
Бизнеснес оказался честнее политиков, потому что в бизнесс идут умные, а политику фрики