3946 відвідувачів онлайн
24 074 25

Йдуть бої у Вознесенську на Миколаївщині, - голова обласного центру Кім

У Вознесенську Миколаївської області тривають бої.

Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.

"Наразі тривають бої у Вознесенську, близько 130 людей піхоти, 30 танків, БМП. Складно зараз хлопцям із Вознесенська. Тримаємо за вас кулаки!", - сказав Кім.

Також він повідомив, що тероборона області отримала протитанкову зброю.

"Зараз у нас тероборона буде із протитанковою зброєю. І наші міста будуть ще більш захищені", - наголосив Кім.

Голова подякував тим, хто надає гуманітарну допомогу, а також військове постачання.

Топ коментарі
+11
Вбивайте без жалю цапів.За кров наших дітей, батьків, жінок, літних людей, не залишайте цапів в живих.
показати весь коментар
03.03.2022 05:37 Відповісти
+9
Хлопці, тримайтеся, нищіть наволоч!
показати весь коментар
03.03.2022 04:58 Відповісти
+8
глубоко зашли, надо отсекать и тушить
показати весь коментар
03.03.2022 05:04 Відповісти

Завантаження...