Йдуть бої у Вознесенську на Миколаївщині, - голова обласного центру Кім

У Вознесенську Миколаївської області тривають бої.
Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.
"Наразі тривають бої у Вознесенську, близько 130 людей піхоти, 30 танків, БМП. Складно зараз хлопцям із Вознесенська. Тримаємо за вас кулаки!", - сказав Кім.
Також він повідомив, що тероборона області отримала протитанкову зброю.
"Зараз у нас тероборона буде із протитанковою зброєю. І наші міста будуть ще більш захищені", - наголосив Кім.
Голова подякував тим, хто надає гуманітарну допомогу, а також військове постачання.
Топ коментарі
+11 время
показати весь коментар
03.03.2022 05:37 Відповісти Посилання +9 Да-это-я
показати весь коментар
03.03.2022 04:58 Відповісти Посилання +8 Dmitri #506354
показати весь коментар
03.03.2022 05:04 Відповісти Посилання