7620 відвідувачів онлайн
39 039 78

Українська ППО щойно збила російський літак СУ-30 над Ірпенем, - Залужний

Українська ППО щойно збила російський літак СУ-30 над Ірпенем, - Залужний

Українська ППО щойно збила російський літак СУ-30 над Ірпенем на Київщині.

Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, інформує Цензор.НЕТ. 

"Щойно ми збили російський літак СУ-30 над Ірпенем. Розрахунок комплексу ППО відпрацював на відмінно!", - написав Залужний. 

Топ коментарі
+70
показати весь коментар
03.03.2022 10:19 Відповісти
+64
Красава!
показати весь коментар
03.03.2022 10:18 Відповісти
+63
Горіть у пеклі кляті кацапи! і ви і ваші діти!
показати весь коментар
03.03.2022 10:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Красава!
показати весь коментар
03.03.2022 10:18 Відповісти
Горіть у пеклі кляті кацапи! і ви і ваші діти!
показати весь коментар
03.03.2022 10:19 Відповісти
Пілота у полон живим не брати!!!
показати весь коментар
03.03.2022 10:19 Відповісти
жечь живым.
показати весь коментар
03.03.2022 10:21 Відповісти
Потом обоссать. Потом снова сжечь. При желании повторить.
показати весь коментар
03.03.2022 10:37 Відповісти
Наоборот брать живым и под стражу!!!думайте голово
показати весь коментар
03.03.2022 10:24 Відповісти
Денис Власенко. Ошибаешься. Только вчера была информация что если за пленным рузским приедет сама мать то пленного могут передать матери. Так что ликвидация палачей самый простой способ...
показати весь коментар
03.03.2022 11:09 Відповісти
Ще два козломрдих відліталися ! Слава Україні ! Героям слава!
показати весь коментар
03.03.2022 10:29 Відповісти
-1 кацманавт
показати весь коментар
03.03.2022 10:19 Відповісти
В цьому літаку зазвичай два пілота. Він двомісний.
показати весь коментар
03.03.2022 10:36 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2022 10:19 Відповісти
А ще ту частину тіла потрібно малювати разом з ***** , щоб було відно як його довбають українці 😀😀
показати весь коментар
03.03.2022 10:29 Відповісти
Так це одне і теж. Навіщо малювати два рази?
показати весь коментар
03.03.2022 10:30 Відповісти
!!!
показати весь коментар
03.03.2022 10:33 Відповісти
Напрямок "*****" не є нецензурним словом.
показати весь коментар
03.03.2022 10:29 Відповісти
в сукупності з маскалями - ні. Не є нецензурним.
показати весь коментар
03.03.2022 10:31 Відповісти
Звичайне місто чому його назва нецензурна раптом?
показати весь коментар
03.03.2022 10:43 Відповісти
Таки так, в цьоому випадку це прислівник, выдповідає на питання "як, яким чином, або ж куди", залежно від контексту
показати весь коментар
03.03.2022 11:01 Відповісти
Да. Культура речи должна быть.
показати весь коментар
03.03.2022 11:07 Відповісти
Саме він, і вказує напрямок москалопітекам. На півшостої, у пекло.
показати весь коментар
03.03.2022 12:23 Відповісти
шото пошли часто победы в воздухе, вангую нового класса ПВО подвезли))
показати весь коментар
03.03.2022 10:20 Відповісти
да и опыт набился .тренировочных целей достаточно было
показати весь коментар
03.03.2022 10:21 Відповісти
Українці швидко навчаються. Зверніть увагу: збивають СУ -30 та СУ -35. Отже кацопердовські Міги та Су 27 шансів не мають.
показати весь коментар
03.03.2022 10:43 Відповісти
Дай Боже. Але ж Харків...
показати весь коментар
03.03.2022 10:21 Відповісти
Подвезут и туда
показати весь коментар
03.03.2022 10:24 Відповісти
В Харкові теж збили
показати весь коментар
06.03.2022 13:48 Відповісти
24 лютого саме ППО, що прикриває Київ, збило десятки ракет, жодна не впала на Київ. Так що ППО у нас і своє непогано працює. Його мало.
показати весь коментар
03.03.2022 12:26 Відповісти
Кремлевско-фашистское быдло вы будете зарезаны как свиньи ссыте в штаны, мы за вами уже пришли - Слава Украине!
показати весь коментар
03.03.2022 10:20 Відповісти
Пишаюся! Захисники України- ви найкращі, найсильніші!! З нами правда і перемога
показати весь коментар
03.03.2022 10:21 Відповісти
Пілот має самозастрелюватися або самозадушуватися стропами парашуту, вкотре хочу повторити....
показати весь коментар
03.03.2022 10:21 Відповісти
Тамочки двоє... Так що, відпрацювали наші хлопці на 200% !!!
показати весь коментар
03.03.2022 10:32 Відповісти
Кацапская армия грозная только в телевизоре , и украинцам это надо понять
показати весь коментар
03.03.2022 10:21 Відповісти
мы и знали ток не думали что такое
показати весь коментар
03.03.2022 10:25 Відповісти
Ти запізнився зі своїм коментом днів так на сім.
показати весь коментар
03.03.2022 10:25 Відповісти
Так это понято было с 14 год
показати весь коментар
03.03.2022 10:26 Відповісти
... и Земля круглая .
показати весь коментар
03.03.2022 10:34 Відповісти
Пленных летчиков не показывают.
Я даже боюсь представить что с ними делают.
показати весь коментар
03.03.2022 10:23 Відповісти
Не було там ніяких летчиків 😁
показати весь коментар
03.03.2022 10:25 Відповісти
Пару раз в табло и под стражу на шконку!,очень ценный ресурс
показати весь коментар
03.03.2022 10:27 Відповісти
А я даю волю своїй уяві . Насолоджуюсь .
показати весь коментар
03.03.2022 10:35 Відповісти
Росіяни, вам пісець
Russian troops in Ukraine destroyed https://youtube.com/shorts/JGVCJZ51BdQ?feature=share
показати весь коментар
03.03.2022 10:23 Відповісти
Надеюсь пилот застрелился. На земле расправа будет хуже смерти
показати весь коментар
03.03.2022 10:23 Відповісти
Демілітаризація рашистськогоі недоармії.
показати весь коментар
03.03.2022 10:23 Відповісти
dekacapizacija також дуже важливо
показати весь коментар
03.03.2022 13:15 Відповісти
Летчики по своей сути смертники, когда летают по чужой территории. И они это знают. А тот кто не знает, тем нужно напомнить.
показати весь коментар
03.03.2022 10:23 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1499291285768843270 https://twitter.com/i/status/1499291285768843270
показати весь коментар
03.03.2022 10:24 Відповісти
типа хитрость.типа ваеная.на самом деле уркаганская
показати весь коментар
03.03.2022 11:10 Відповісти
Немного лирики.
Группа выезжает на место сбития двух вертолетов противника по докладам пехоты.
Приехали. Сначала нашли бойцов, которые говорят что сбили. Один стрелял Иглой, второй, из ДШК, оба уверены что сбил каждый из них, между ними был примерно километр. Говорят, что каждый сбил по вертолету.
Место падения вертолета известно, тип, по докладу бойцов "крокодил с колесами" (Ми 35)
Приехали на место падения. МЧС ники потушили быстро, вертушка упала на нос и "хлопнула" , в кабинах два зажатых трупа.
При осмотре вертушки, есть следы попадания ДВУХ!!! ракет, с двух сторон. Двух разных по типу ракет
По характеру повреждения, определили, что одна ракета--- Игла. вторая--- Стингер. И вишенка на торте, В редукторе две дыры от пуль ДШК (приговор для вертушки)
Начали связываться с пехотой, мол кто стрелял Стингером. Нашли стрелка, а он уверен, что промазал и вертушка ушла не поврежденной. Говорит, мол далеко было, она ушла за бугор, взрыва не было. А взрыва и не было. Вертушка просто хлопнула дымом, что в бою не так заметно.
Вывод, одну вертушку сбили трое и сразу с трех сторон!!! (Херовая карма)
Группа оформила документы, поехала на другое место.
По дороге, на блок посту "селян из НАТО", в разговоре, выяснилось, что группа---- "филонит" и "работать не хочет" по тому что "вон той, который со жмурами лежит, вы не смотрели".
Какой той?
С какими жмурами?
Что лежит?
Оказывается, что в двух км от "Ми 35, есть еще один русский вертолет, который "сам упал еще вчера".
Приехали. Действительно лежит Ми шка (не уточняю тип транспорто десантного вертолета)
СЕЛЯНЕ ЕГО УЖЕ ЗАПАЛИЛИ!!! ***.
Пока горит не сильно, но хрен потушишь, осмотрели. Явная попытка сесть на вынужденную, ударились хвостовой балкой за деревья посадки и кувырком покатился. Не загорелся. Рядом с "пионерским костром" три трупа уже без оружия, но с документами на груди в стопочку сложенными. Селяне порядок чтут.
При беглом осмотре явно видны повреждения редуктора и левого двигателя стрелковым оружием и следы пожара левого двигателя.
Кто его подбил, гле и когда. так и не удалось выяснить.
В итоге имеем трех воинов, которые сбили два вертолета по чесноку.
показати весь коментар
03.03.2022 10:24 Відповісти
Додам трохи лірики, окупанти у Новій Каховці заявили, що їх бетер ніхто не підпалював, а він САМОЗАЙНЯВСЯ, а ті хлопці, що зафільмували це, просто випадково проходили поруч.
Думаю у звіті до штабу саме так і написали.
показати весь коментар
03.03.2022 10:34 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2022 10:25 Відповісти
Нєхєр шастать!
показати весь коментар
03.03.2022 10:26 Відповісти
Літаки раши с літадл Беларусі взлітають і там же пакують бомби?
показати весь коментар
03.03.2022 10:26 Відповісти
Да.
показати весь коментар
03.03.2022 10:27 Відповісти
ano
показати весь коментар
03.03.2022 10:35 Відповісти
так,літадли з беларуських летиськ
показати весь коментар
03.03.2022 10:40 Відповісти
Су... бульбаши будут отстраивать Украину вместе с козломордьІми. УкраинцьІ етим сра... м "братьям-славянам" не простят етого скотства.
показати весь коментар
03.03.2022 12:06 Відповісти
московитські окупанти фашисти, хай йдуть до пекла.
Станом на 9-00 годин, 03.02.2022 року, близько 9000 московитів, вже в пеклі.
Україна переможе!!!
https://youtu.be/rOBgJ3QskUQ
показати весь коментар
03.03.2022 10:26 Відповісти
1000 тонн відбірного філе свинособак
показати весь коментар
03.03.2022 10:29 Відповісти
Свині і собаки це нормальні звірі, на відміну від московитсько-фашистських-окупантів, які (московитсько-фашистські-окупанти) як гітлерівці, які пішли війною проти України.
московитсько-фашистські-окупанти = гітлерівці 21 століття, які пішли війною проти України.
показати весь коментар
03.03.2022 10:38 Відповісти
⚡Укрзализныця предоставила Вооруженным Силам Украины вагоны-рефрижераторы для вывоза погибших российских солдат.

Перед Укрзализныцей была поставлена задача направить 20 вагонов для вывоза 200-х российской армии со станции Фастов, Одесса-Застава, Подольск, Мерефа, Запорожье.
показати весь коментар
03.03.2022 10:27 Відповісти
Нафига нам тратить на это свои ресурсы. Прикопать на месте.
показати весь коментар
03.03.2022 10:36 Відповісти
Там є вимоги гуманітарного права якісь, але я в цьому не тямлю
показати весь коментар
03.03.2022 10:38 Відповісти
так є ..по женевській конвенції..Але все одно --в расеї --іхтамнеждут бо іхтамнєбилі
показати весь коментар
03.03.2022 10:53 Відповісти
Взагалі то вони от от смердіти почнуть, нехай вивозять.
показати весь коментар
03.03.2022 11:13 Відповісти
Я делаю это только ради двух сыновей©
Блд, дурак ты несчастный, ты радоваться должен, что вообще в плену находишься, а не гниешь безымянной протоплазмы где-то в полях, а ты ещё и подстраховываешься, чтобы Кровая Гэбня не взяла тебя за яйца по возвращении, ой дурааак...
показати весь коментар
03.03.2022 10:28 Відповісти
Putin HUІLO La-la-la-la)))
показати весь коментар
03.03.2022 10:29 Відповісти
Пілота живим не брати.
показати весь коментар
03.03.2022 10:29 Відповісти
московитські окупанти фашисти, хай йдуть до пекла.
Станом на 9-00 годин, 03.02.2022 року, близько 9000 московитів, вже в пеклі.
Україна переможе!!!
https://youtu.be/rOBgJ3QskUQ
показати весь коментар
03.03.2022 10:29 Відповісти
"Укрзализниця" выделила 20 вагонов-рефрижераторов для вывоза погибших россиян.

Отправляйте прямо в Москву.
показати весь коментар
03.03.2022 10:32 Відповісти
засмердяться...не доїдуть...їх в підірашці спалять в крематорії 100 відсотків.Нахер возити мамкам трупи...Пришлють похоронку і все
показати весь коментар
03.03.2022 10:51 Відповісти
а в это время воин ВСУ , когда сбил самолёт кацапа

показати весь коментар
03.03.2022 10:36 Відповісти
Дай БОже чтобы у нас ракет на всю росийскую авиацию хватило. Если что нужно у китайцев докупить ето тоже в их интересах
показати весь коментар
03.03.2022 10:45 Відповісти
Нє будемь єсть турецкіє памідори...Єрдоган прекрасно показав на що здатні кацапські ВПС...
показати весь коментар
03.03.2022 10:49 Відповісти
В полон не брати :

пілотів , артилеристів . ДРГ . ракетників . танкістів , розвідників . десант . морську піхоту - вони пришли за гроші Українців убивати ....
показати весь коментар
03.03.2022 10:58 Відповісти
Я надзвичайно хочу побачити трупи екіпажу! Не живих, а, саме, трупи! Мені вони живими не потрібні.
Слава Україні!
показати весь коментар
03.03.2022 11:02 Відповісти
Стингер? Пэтриот? Та без разницы. Результат в канаве!
показати весь коментар
03.03.2022 11:12 Відповісти
В живих цапів не залишайте.Там де їм різали голови та знімали шкури, туди вони більше не лізуть.
показати весь коментар
03.03.2022 11:29 Відповісти
Мечтали идти на Лондон и Вашингтон, а тут случился Ирпень )
показати весь коментар
03.03.2022 11:57 Відповісти