На Запорізькій АЕС пожежа в результаті обстрілу російськими окупантами. ВIДЕО
На Запорізькій АЕС виникла пожежа в результат обстрілу російськими окупантами.
Про це повідомили співробітники АЕС у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.
"Увага! Техніка РФ веде вогонь по Запорізькій АЕС. Існує реальна загроза ядерної небезпеки на найбільшій АЕС Європи. Вимагаємо припинити вогонь з тяжкої техніки по енергоблокам АЕС", - сказав співробітник.
"В результаті обстрілів військами РФ - пожежа на АЕС!", - додав він.
Міський голова Дмитро Орлов пише: "Загроза світової беспеки!!!!! В результаті безперервного обстрілу ворогом будівель та блоків найбільшої АЕС в Європі палає Запорізька Атомна станція!!!!".
Топ коментарі
+40 Alex Smith #322835
показати весь коментар
04.03.2022 01:46 Відповісти Посилання +35 CTuMyJI
показати весь коментар
04.03.2022 01:42 Відповісти Посилання +33 Petrov Viktor
показати весь коментар
04.03.2022 01:43 Відповісти Посилання 