9434 відвідувача онлайн

Пожежникам вдалось потрапити на Запорізьку АЕС, - голова ОВА Старух

Керівник Запорізької обласної ввйськової адміністрації Олександр Старух заявив, що окупанти допустили пожежників на Запорізьку АЕС.

Як інформує Цензор.НЕТ про це він написав у фейсбуці.

"Пропустили пожежників", - написав він. 

Нагадаємо, що вночі 4 березня на Запорізькій АЕС виникла пожежа в результат обстрілу російськими окупантами.

Топ коментарі
+7
Там вся раша ******** идиологией вражды 80 лет ,0 н о здоровый , у Кисиля виллы за что ? бибизяну надо уничтожать всем миром и забирать гранату , они не дадут жить миру без выйбонов !!! а оно это и добиваеться ... вставай ***** страна ******** .... а она и ******* идиологией. за родину за сталина ни чего ни напоминает? страна зомби террорист!!!!
показати весь коментар
04.03.2022 03:28 Відповісти
+4
Свiт спить. так же як спала Украiна тридцять рокiв.
показати весь коментар
04.03.2022 03:43 Відповісти
+2
То що АЕС захоплена? Якщо так,то ***** буде тероризувати нею не нас,а захід.
показати весь коментар
04.03.2022 03:25 Відповісти

Завантаження...