Пожежникам вдалось потрапити на Запорізьку АЕС, - голова ОВА Старух

Керівник Запорізької обласної ввйськової адміністрації Олександр Старух заявив, що окупанти допустили пожежників на Запорізьку АЕС.
Як інформує Цензор.НЕТ про це він написав у фейсбуці.
"Пропустили пожежників", - написав він.
Нагадаємо, що вночі 4 березня на Запорізькій АЕС виникла пожежа в результат обстрілу російськими окупантами.
Топ коментарі
+7 Roman Rjevskiy
показати весь коментар
04.03.2022 03:28 Відповісти Посилання +4 Виталий Берестнев
показати весь коментар
04.03.2022 03:43 Відповісти Посилання +2 PREDATOR PREDATOR
показати весь коментар
04.03.2022 03:25 Відповісти Посилання