На Запорізькій АЕС відключено третій енергоблок, працює тільки четвертий, - ДСНС

На Запорізькій АЕС, де зараз триває пожежа внаслідок обстрілу російськими окупантами, відключено третій енергоблок.
Про це у Facebook повідомляє пресслужба ДСНС, інформує Цензор.НЕТ.
"Станом на 02:26 у м. Енергодар на Запорізькій АЕС відключено третій енергоблок від єдиної енергосистеми (працює тільки 4 блок).
Протипожежний стан на АЕС в нормі.
За територією АЕС в учбово тренувальному корпусі виникло загорання.
Поки йде бій підрозділи ДСНС не допустили до гасіння. Рятувальники перебувають у готовності", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+7 stels400
показати весь коментар
04.03.2022 03:43 Відповісти Посилання +4 Anatoliy A #437998
показати весь коментар
04.03.2022 03:39 Відповісти Посилання +4 Mikhail Saveliev
показати весь коментар
04.03.2022 03:40 Відповісти Посилання