8157 відвідувачів онлайн
7 744 16

На Запорізькій АЕС відключено третій енергоблок, працює тільки четвертий, - ДСНС

На Запорізькій АЕС, де зараз триває пожежа внаслідок обстрілу російськими окупантами, відключено третій енергоблок.

Про це у Facebook повідомляє пресслужба ДСНС, інформує Цензор.НЕТ.

"Станом на 02:26 у м. Енергодар на Запорізькій АЕС відключено третій енергоблок від єдиної енергосистеми (працює тільки 4 блок).

Протипожежний стан на АЕС в нормі.

За територією АЕС в учбово тренувальному корпусі виникло загорання.

Поки йде бій підрозділи ДСНС не допустили до гасіння. Рятувальники перебувають у готовності", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+7
Добавляя огня получим ещё больше огонь.Достаточно закрыть небо.
показати весь коментар
04.03.2022 03:43 Відповісти
+4
Вот так и возникает пи**ец. Вырастили своей алчностью и трусливостью нового е**утого гитлера. Если традиционно будут давить на Украину--слать на*уй. Пусть сами гемороятся,как убрать этого е*аната-хуйла
показати весь коментар
04.03.2022 03:39 Відповісти
+4
Нужно максимально давать на НАТО в этой ситуации, пора включаться в войну
показати весь коментар
04.03.2022 03:40 Відповісти

Завантаження...