11154 відвідувача онлайн

У Львові не працюють стаціонарні телефони, - Садовий

Про це він написав у своєму телеграмі, інформує Цензор.НЕТ.

"Фіксуємо несправну роботу стаціонарних телефонів у Львові. Наразі неможливо здійснити вхідні та вихідні дзвінки між стаціонарними та мобільними операторами", - написав Садовий.

Тим часом у компанії "Укртелеком" заявили, що стаціонарний зв'язок у Львові працює з обмеженнями через пошкодження мережі, вже розпочато роботу щодо усунення пошкодження.

"Через пошкодження мережі частина (приблизно 50%) міських телефонів не працює. Інші працюють у межах міста. Бригада вже виїхала. Сподіваємося оперативно відновити", – зазначили у компанії.

Топ коментарі
+15
Стаціонарні під час війни це дуже добре! Шкода що не працюють!
показати весь коментар
04.03.2022 14:07 Відповісти
+10
нашим детям тяжело объяснить что такое стационарный телефон, как переключать каналы плоскогубцами и зачем красить пол яйца блендамедом)))) но зато им не надо объяснять что "руцкий корабль идет *****!" - это не маты... это наша жизнь !
показати весь коментар
04.03.2022 14:14 Відповісти
+6
це кридор постачання..з Західних країн..це тилова база..інакше гаплик
показати весь коментар
04.03.2022 14:18 Відповісти

Завантаження...