У Львові не працюють стаціонарні телефони, - Садовий

Про це він написав у своєму телеграмі, інформує Цензор.НЕТ.
"Фіксуємо несправну роботу стаціонарних телефонів у Львові. Наразі неможливо здійснити вхідні та вихідні дзвінки між стаціонарними та мобільними операторами", - написав Садовий.
Тим часом у компанії "Укртелеком" заявили, що стаціонарний зв'язок у Львові працює з обмеженнями через пошкодження мережі, вже розпочато роботу щодо усунення пошкодження.
"Через пошкодження мережі частина (приблизно 50%) міських телефонів не працює. Інші працюють у межах міста. Бригада вже виїхала. Сподіваємося оперативно відновити", – зазначили у компанії.
Топ коментарі
+15 Бандерівець
показати весь коментар
04.03.2022 14:07 Відповісти Посилання +10 Вася Шевченко #371210
показати весь коментар
04.03.2022 14:14 Відповісти Посилання +6 Bob Fayn
показати весь коментар
04.03.2022 14:18 Відповісти Посилання