11209 відвідувачів онлайн
47 486 83

Війська РФ готуються бомбардувати Одесу, - Зеленський

Війська РФ готуються бомбардувати Одесу, - Зеленський

Війська РФ готуються бомбардувати Одесу.

Про це заявив сьогодні на брифінгу президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Він зауважив, що вчора дали перші свідчення пілоти зі збитих російських літаків. Крім того, захисники України здобули карти, які свідчать про те, що наступ на Україну і бомбардування українських міст було заплановано російським керівництвом заздалегідь.

"Вони готуються бомбардувати Одесу. Росіяни завжди приїжджали в Одесу, завжди відчували в Одесі тільки тепло. А що тепер? Бомби проти Одеси, артилерія проти Одеси? Ракети проти Одеси? Це буде воєнний злочин. Це буде історичний злочин", - зауважив президент.

Топ коментарі
+56
Русская История до Петра Великого - одна панихида, а после Петра Великого - одно уголовное дело. - Ф. Тютчев

"русские не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев." - Михаил Булгаков
показати весь коментар
06.03.2022 12:28 Відповісти
+41
"Це буде воєнний злочин" А Харків вже є воєнний злочин! Як ляпне що небудь.
показати весь коментар
06.03.2022 12:29 Відповісти
+41
Зеленський, а де системи "Нептун"? Де ППО? Де літаки? Що ти робив весь цей час? чому така допомога надходить величезна, а бригади з-під Одеси просять, щоб їм купили "очі"?
показати весь коментар
06.03.2022 12:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
небо?????????????????? смотрят..... следующая Варшава !!!!
показати весь коментар
06.03.2022 12:24 Відповісти
Они сцыкуны, их бы путя своим мясом запросто закидал, они только пиндеть гаразды, какие они НАТО, а на деле гавно. Украина уже 1000 лет стоит щитом для Европы от ордынцев.
показати весь коментар
06.03.2022 12:27 Відповісти
все для кого стоят щитом...
показати весь коментар
06.03.2022 12:29 Відповісти
Бали в Красной армии и украинцы. Их кацапы туда принудительно погнали, чтобы сделать соучастниками своих преступлений, а заодно при случае, прятаться за их спинами.
показати весь коментар
06.03.2022 12:41 Відповісти
Все правильно, але не потрібно так злобно. Це історія і її не повернеш.
Що, будемо починати тикати в один одного, яка нація свята була від часів Соломона?
Та не найдем ми таку націю.....
показати весь коментар
06.03.2022 13:03 Відповісти
Я тебе не спамив. Але тобі двадцять. Тобі ще два з половиную рази на світі прожити, щоб до моїх літ. Без образ.
Ну можливо не злобно, вибачай, в твоєму віці - максималізм і категоричнсть - це нормально. Я теж такий був.
А цей, хто тебе сцикуном назвав... мабуть по роках твій одноліток. Та й заспамив заодно.
Я й написав - не потрібно сперечатись, хто святіший. Давайте спершу з нелюдською цівілізацією розберемось. Одне її існування приводить нас до суперечок між собою.
показати весь коментар
06.03.2022 13:45 Відповісти
Ну вибач ще раз. Ти так написав, що я подумав, що тобі 20. Тим більше не личить така експресивність уже.
Я ще тобі наостанок один простий приклад приведу суперечок націй.
Дивись.
Зараз (не кажу сьогодні -остнні роки) Польща і Україна сперечаються (відміть - на рівні урядів і поважних організацій), хто з них робив геноцид по відношенню до другого у 2ій світовій.
А тобі не здається, що корінь криється якраз в присутності в тих усіх подіях імперії зла, яка і сьогодні такою лишається? Що завдяки саме їй тепер два сусідніх народи ********* з цього питання історії?
Адже спільна історія Польщі і України налічує багато віків. І ляхи вбивали і винищували українців, і українці ляхів.... Але це чомусь ні в кого не продукує питань, хто був винний?
показати весь коментар
06.03.2022 14:02 Відповісти
Ну от бачиш, я з тобою згоден 100%.
Вона не тільки спонсорує, вона ще й бреше всі десятиліття, зтравлює народи, як може.
Ти думаєш, якбт не Єльцин, а такий Путін зразу там постав, знали б правду про Катинській розстріл?
Та до сих пір би на німців так і вішали.
показати весь коментар
06.03.2022 14:27 Відповісти
мерзотники . .
показати весь коментар
06.03.2022 12:27 Відповісти
Русская История до Петра Великого - одна панихида, а после Петра Великого - одно уголовное дело. - Ф. Тютчев

"русские не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев." - Михаил Булгаков
показати весь коментар
06.03.2022 12:28 Відповісти
їбанул....сь!
показати весь коментар
06.03.2022 12:28 Відповісти
За два года Зеленский в области укрепления ПВО ПОЧТИ НИЧЕГО НЕ СДЕЛАЛ. Зато ударными темпами стороили дороги. Ну что помогли тебе теперь твои дороги пан президент.???Понял теперь,что такое ПВО!??? Наверное понял,но поздною
показати весь коментар
06.03.2022 12:28 Відповісти
Он враг ,давно завербованный,окруживший себя предателями и конечно он знал,что такое дороги-по ним так хорошо доехать до украинских городов русским собакам.
показати весь коментар
06.03.2022 13:15 Відповісти
Вы все - еще будете с Рсссией воевать, дорого пан провокатор )))
показати весь коментар
06.03.2022 13:17 Відповісти
"Це буде воєнний злочин" А Харків вже є воєнний злочин! Як ляпне що небудь.
показати весь коментар
06.03.2022 12:29 Відповісти
Вся новітня історія РФ і є воєний злочин.
показати весь коментар
06.03.2022 12:43 Відповісти
Харків, Чернігів, Волноваха, Охтирка... А скільки сел перетворили на руїни.
показати весь коментар
06.03.2022 12:47 Відповісти
Зеленський, а де системи "Нептун"? Де ППО? Де літаки? Що ти робив весь цей час? чому така допомога надходить величезна, а бригади з-під Одеси просять, щоб їм купили "очі"?
показати весь коментар
06.03.2022 12:31 Відповісти
Президент України Володимир Зеленський заявив, що західні партнери мають фінансувати збільшення української армії, бо інакше доведеться забирати гроші з "великого будівництва".

Таку думку він висловив у інтерв'ю виданню "РБК-Україна", котре https://www.rbc.ua/ukr/news/vladimir-zelenskiy-prohodya-put-nato-ukraina-1645105487.html опубліковане в четвер, 18 лютого.

"Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги. Для нас це проблема", - поскаржився Володимир Зеленський.
показати весь коментар
06.03.2022 12:53 Відповісти
дороги есть)
показати весь коментар
06.03.2022 13:01 Відповісти
Були б "Нептуни" - московський крейсер не розстріляв би безкарно наших прикордонників на Зміїному, і московські кораблі не шастали би з десантом під Одесою. Та й кацапам в Криму би досталося....
показати весь коментар
06.03.2022 15:39 Відповісти
що важливіше дороги чи ППО?
показати весь коментар
06.03.2022 12:33 Відповісти
честь Америки и всего Запада мог бы спасти один телефонный звонок Mark Milley, Сhairman of the Joint Chiefs of Staff:

"Доброго времени суток, генерал Герасимов! У меня для Вас два месседжа, один длинный и один короткий.

1) Нам хорошо известен ваш замысел ограниченной ядерной войны с США, в которой вы планируете одержать победу. Мы подробно проанализировали его в докладе "А Strategy for Deterring Russian

Nuclear De-Escalation Strikes : Limited Nuclear reprisal".

На всякий случай, если вам не докладывали подчиненные, высылаю вам открытую https://www.atlanticcouncil.org/in-depth-research-reports/report/a-strategy-for-deterring-russian-de-escalation-strikes/ копию . Суть Strategy заключается в том, что нашим ответом на ваш первый ядерный удар будет не surrender,как почему-то твердо уверен ваш босс, а limited nuclear response.

Чтобы обеспечить limited nuclear response по целям, чувствительным для лиц, принимавших решение, Strategy была нами материализована поставкой на вооружение новых образцов ядерного оружия. Ядерные боеголовки W76-2 малой мощности (5-7 килотонн) для ракет Trident II были размещены, как вам хорошо известно, на подводных лодках класса "Огайо".

Предлагаю в потенциальных конфликтных ситуациях ограничиваться применением конвенциональных средств. Любая ядерная эскалация не принесет ни одной из наших сторон никакого преимущества. Все сдохнут, генерал Герасимов, и никто из нас не попадет в рай. Тем более ваш начальник. Доложите ему, пожалуйста."
показати весь коментар
06.03.2022 12:33 Відповісти
Нептунами по десантуре!
Володя, я надеюсь, "Нептуны" на месте?
показати весь коментар
06.03.2022 12:34 Відповісти
Для "Нептунов" определены две цели: крейсер "Москва" и Крымский мост.
показати весь коментар
06.03.2022 12:48 Відповісти
И когда же Крымский мост? Когда они все разрушат в Украине?
показати весь коментар
06.03.2022 12:54 Відповісти
Когда вылезут на него чтобы удрать!
показати весь коментар
06.03.2022 13:44 Відповісти
После войны нам нужен как минимум военный союз с поляками и прибалтами, это единственные из ЕС кто знает что такое Мордор и кто реально будет биться. Жабоеды, макаронники и бюргеры это сраные сцыкуны.
показати весь коментар
06.03.2022 12:35 Відповісти
Ок, принял к сведению.
показати весь коментар
06.03.2022 13:19 Відповісти
vse prosto, Garinich, - Litva i Latvija balty. Estoniju k nam "pribaltam" čutok ne v temu dorisovali riuzge vo vremena CCCP. S ixnego krivogo ponimanija, čto u Baltiji. Nu togda i poliaki, i švedy, i finy - vse "pribalty"??? Kak by ne tak.
Balty - eto ne imia geografičeskoe. Balty eto nasledniki vsex baltskix plemen. Žalko, uže bez davno isčeznuvšix prussov, kuršej, jatviagov, goliadi, ziemgalov, selov.
https://lt.wikipedia.org/wiki/Baltai

My balty, kak i vy rusiči. Ne važno, čto s baltskix plemen vystroilisj dva gosudarstva s drugimi imenami.
Ot latgalej proizošla Latvija, ot litovcev, aukštaitov, žemaitov - Litva. Rovno takže, kak Rusj v dlinnoj ee istoriji stala Ukrainoju.
A pribalty (živuščie riadom s baltami "polu-balty"), esli xoš, - eto gudy, naši sosedi s vostoka. Tobto "belarusy". Zapadnaja častj kotoryx - oslavevšie poltyšči let nazad byvšye balty.
показати весь коментар
06.03.2022 14:43 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%BB%D1%82%D1%8B#/media/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Baltic_Tribes_c_1200RU.svg https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%BB%D1%82%D1%8B#/media/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Baltic_Tribes_c_1200RU.svg

показати весь коментар
06.03.2022 14:47 Відповісти
Та з Британієй, вони добре знають що треба робити.
показати весь коментар
06.03.2022 18:23 Відповісти
В Одессе формируется вторая по счету бригада ТерО
показати весь коментар
06.03.2022 12:35 Відповісти
В 40 км от побережья, напротив Одессы находится захваченная кацапами морская буровая, которую охраняет российский сторожевой корабль. Он находится в зоне досягаемости РСЗО "Вільха". А неплохо бы дать по нему всего один залп. И во многих русских семьях хорошо отпразднуют *-Марта.
показати весь коментар
06.03.2022 12:37 Відповісти
Это не тактический, а идеологический удар, очень деморализующий противника. Кацапы до сих пор тешатся иллюзиями своего могущества и несокрушимости, поэтому Путин как зеницу ока хранит тайну реального количества людских потерь. А потерю корабля скрыть невозможно.
показати весь коментар
06.03.2022 12:54 Відповісти
Одесситы еще поимеют тот гвоздь, на которм болтается портрет *****
показати весь коментар
06.03.2022 12:39 Відповісти
Не удивлюсь если орки и Дюка запишут в наркомано-бандеровцы
показати весь коментар
06.03.2022 12:40 Відповісти
Ребята, давайте все асфальтно нептунные споры и упреки на потом, после нашей победы. Сейчас нужно всем вместе выстоять и победить.
показати весь коментар
06.03.2022 12:42 Відповісти
Жванецкий умер в ноябре 2020 в мацкве.
показати весь коментар
06.03.2022 12:52 Відповісти
Для тебя, троллик Кобзон концерт дает.
показати весь коментар
06.03.2022 12:56 Відповісти
Сейчас в Украине каждый город герой. Одессу бомбить вздумал? вовочка - не зли Маму Одессу если не хочешь чтобы одесситы твой кремль поломали
показати весь коментар
06.03.2022 12:43 Відповісти
Що ви всі занили про "стрижене чи голене". Який би той Зеленський не був але він відповідальний за політичні військові рішення. Дороги чи "Нептуни" ? Та навіть американські експерти вам не скажуть точно, навіть по американській воєнній доктрині у них немає чіткості.
Не забувайте що ще є військове керівництво, там знають що треба.
Нептунів потрібні сотні + радари, управління, машини, люди.
Дослідний зразок не повноцінна зброя, у тих же США процес поставки зброї, розгортання і набуття нею бойової спроможності триває до 5 років.
показати весь коментар
06.03.2022 12:49 Відповісти
А для захисту тих Нептунів потрібна ще й ППО. Замкнуте коло.
показати весь коментар
06.03.2022 12:58 Відповісти
як що Ви чогось випадково не знаєте.
ракетні комплекси, які були повністтю готові до останніх випробуваннь в 2019 році,
НЕ ОТРИМАЛИ ФІНАНСУВАННЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
стугни та корсари, які не гірші за нлав продавалися за кордон десятками тисяч!!!!!!!!!
останне не тільки до зеленського а й до пороха.
у нас зараз могло бути 50-100 тисяч цих комплексів в ВСУ та нацгвардії а їх всього 10000!!!!!
і то вже не є, а було!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
06.03.2022 13:04 Відповісти
Отписался от блогера - путешественника , одессита руслана верина ! Чувак вне политики и война - не война и московиты друзья , бо они подписчики . Мразь проявляется рано или поздно ...
показати весь коментар
06.03.2022 12:52 Відповісти
А вони майже всі так. Хто має підписників з на расєї, вони всі «внє палітікі» бояться звинуватити ***** у геноциді українців, не розповідають правду про події, приховують правду. Невже вони не розуміють, що ютьюб заблокують в мордорі, а українці будуть вважати іх зрадниками і теж повідписуються.

Как говорят у нас в Одессе: «Нельзя быть одновременно одной жопой на двух базарах».
показати весь коментар
06.03.2022 22:36 Відповісти
От за що люблю одеситів, - умієте ви гарно висловитися.
показати весь коментар
06.03.2022 22:39 Відповісти
Я сама їх за це люблю.
показати весь коментар
06.03.2022 22:53 Відповісти
Так сталося , шо тільки один з тих , що я дивлюсь , виявився лайном . На противагу блогеру -з одеси -є дівчина -блогерка , моя майже сусідка дуже класно виявила свою позицію :
Обращение к подписчикам из России: промойте свои глаза от пыли https://www.youtube.com/watch?v=Qd6cxiZnw3g
показати весь коментар
06.03.2022 23:00 Відповісти
никогда они не чувствовали тепло и добро.
они воспринимали это как должное за свои деньги.
никогда!!!!!!!!!!!!!
никогда русские не были людьми
добрыми, человечными, искренними
НИКОГДА!!!!!!!!!!!!!!!1
показати весь коментар
06.03.2022 12:55 Відповісти
ВТЕЧА КАЦАПІВ ВIД ОДЕСИ - ОТ ТАКОЙ ВОНА БУДЕ:


показати весь коментар
06.03.2022 12:56 Відповісти
Дуже оптимістична світлина -- бо усі мавпи цілі й непошкодженні . Й щось їх забагато . Встигнуть втекти максимум половина , та й то лише половина (з тих то встигне втекти) -- максимум половина на своїх чотирьох лапах
показати весь коментар
06.03.2022 16:59 Відповісти
Ты Одессит Мишка а это значит что не страшны тебе не горе не беда. Ты Одессит а он не плачет и значит росияне вам *****
показати весь коментар
06.03.2022 13:02 Відповісти
Похоже план Путина про новороссию от Крыма до приднестровья в самих мозгах путина и его окружения накрылся медным тазом. Ведь как начинали нападение. Ту территорию которая должна была остаться в подконтрольной россии Украины утюжили с первого дня. А вот приморскую территорию как бы берегли для себя. Считали, что нужно минимизировать разрушения новых территорий россии. Но видя с чем столкнулись, видя не побоюсь этого слова героическое сопротивление приморских Мариуполя, Николаева, Херсона и других сел и городов , поняли, что ловить им нечего. Решили наносить максимальный урон всей территории Украины. Так что держись Одесса, жемчужина у моря. Пиз... ла немецких фашистов, пи... дь и российских.
показати весь коментар
06.03.2022 13:03 Відповісти
Чтоб вы сдохли,скоты!
показати весь коментар
06.03.2022 13:31 Відповісти
володя не нагнетай...ну что ты преувеличиваешь всё? это даже не корректно с твоей стороны... Что ты, ей богу как желтая пресса ипанику наводишь ?!
Так вы,владимир алексанрович говорили с осени вспем, вместо тогь, чтобы готовиться к войне!
А сейчай , как бухгалтер, считаете : кто и откуда **нет ..потому что ни пво, ни самолётов... нисвои х ракетрных программ....только замаринованное мясо на майские шашлыки, да мир в глазах х**ла...
показати весь коментар
06.03.2022 14:30 Відповісти
Нужны хорошие ПВО типа Купола или Патриот.
показати весь коментар
06.03.2022 16:54 Відповісти
"Купол" це проти кустарних виробів з низким ТНТ , але яких 50 , чи 100 запускають з різних місц одночастно .

***** бомбить штучно (за певний період часу) але один заряд він може зруйнувати цілю секцію будинка ...
показати весь коментар
06.03.2022 17:25 Відповісти
Захід досі не зрозумів .
***** вже скоїв стільки військових злочинів , що йому вже зараз байдуже , якою ціною воно уникне Гааги . Єдиний засіб якось хоча б візуально перемогти-- це руїни Одесси , Харківа , Київа . Й чим більше буде військових злочинів , тим меньш в НАТО шансів запобігти термоядерної війни .
Ось сьогодні не закрили небо , вже завтра меньше шансів .
Й це є факт й абсолютно бесперечний .
показати весь коментар
06.03.2022 17:15 Відповісти
БожеБережи Одесу-маму, та її дітей! 🙏❤️
показати весь коментар
06.03.2022 17:20 Відповісти
Сейчас на севере Николаевской области сконцентрировано приблизительно 1000-1200 единиц техники фашистов( со слов ОВГА Николаевской области). К Николаеву они не идут, пока, - боятся нашей арты. Серьёзная группировка. Куда пойдут - либо на Тирасполь - замкнут кольцо Одесса-Николаев. Либо по трассе Одесса-Киев. Пора уже точками У работать.
показати весь коментар
06.03.2022 21:33 Відповісти