5600 відвідувачів онлайн
15 368 80

Киву підозрюють у держзраді, його оголосять в міжнародний розшук, - Венедіктова. ДОКУМЕНТ

Киву підозрюють у держзраді, його оголосять в міжнародний розшук, - Венедіктова. ДОКУМЕНТ

Народному депутату "ОПЗЖ" Іллі Киві повідомили про підозру в державній зраді.

Підозру генеральний прокурор Ірина Венедіктова опублікувала у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Кива Ілля Володимирович, повідомляю вас про підозру. В найближчий час ми оголосимо вас в міжнародний розшук. Потім буде арешт, екстрадиція і справедливий суд. Така ваша доля, іншої не буде", - написала вона.

Венедіктова зазначила, що Кива заподіяв своїми діями колосальну шкоду державі Україна.

"Ви зробили все від вас залежне, щоб "запросити" в наш дім російського агресора, ви зробили все, щоб кордони нашої держави змінились, ви зробили все, щоб мільйони людей ночували в бомбосховищах, ви зробили все, щоб мільйони українців жили на кордонах сусідніх держав, а багато з них ніколи не повернулись додому, ви зробили все, щоб українські діти більше ніколи не побачили своїх батьків. Все це ви зробили даремно і марно - нічого не вийде ні у вас, ні у ваших кураторів", - написала вона.

Киву підозрюють у державній зраді та посяганні на територіальну цілісність України.

Киву підозрюють у держзраді, його оголосять в міжнародний розшук, - Венедіктова 01

Топ коментарі
+40
Нарешті й%баного наркомана посадять за грати.
показати весь коментар
06.03.2022 14:16 Відповісти
+23
да там все опзж работало на кгб, посмотрите в открытом доступе , 9 отдел фсб курировал всю опзж по регионам , там и фамилии, и номера телефонов , и кто за какую область отвечал...............не про9бите этот момент , хватайте их всех, там завязки на фсб у всех.
показати весь коментар
06.03.2022 14:21 Відповісти
+15
Підозрюють??? Може ще заставу випишуть?
показати весь коментар
06.03.2022 14:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
гуд
показати весь коментар
06.03.2022 14:16 Відповісти
Оцього покидька треба спіймати 100%.
А то "коник" Газманов.... хай стрибає в бункері - може головою об стелю хряснеця.
показати весь коментар
06.03.2022 14:29 Відповісти
На жаль, дуже багато цієї наволочі в них, Сергію, не тільки йолоп Газманов: https://news.zerkalo.io/world/10724.html Что говорят российские знаменитости, которые поддержали войну в Украине
показати весь коментар
06.03.2022 14:36 Відповісти
Та так то воно так.... Але "собака лает - караван идет", як кажуть араби.
А це чмо = зрадник.
показати весь коментар
06.03.2022 14:48 Відповісти
Ви що? Це ж непоправна втрата для Української науки! Такого провідного "академіка" втратити...
показати весь коментар
06.03.2022 14:34 Відповісти
Буде тепер в камері всім дрочити
показати весь коментар
06.03.2022 16:33 Відповісти
Одного киву *****..го , слишком мало ! Возьмите за ДУПУ всех ОЛИГАРХОВ , СМЫВШИХСЯ ВО ВРЕМЯ ВОЙНЫ , И НЕ ПОМОГАЮЩИХ ПО МАКСИМУМУ (какие-то ПОДАЧКИ НА МИЛЛИОН НЕ В СЧЁТ )
ПУСТЬ КУПЯТ ПО ИСТРЕБИТЕЛЮ И ПВО
показати весь коментар
10.03.2022 08:24 Відповісти
Нарешті й%баного наркомана посадять за грати.
показати весь коментар
06.03.2022 14:16 Відповісти
якщо доживе
показати весь коментар
06.03.2022 14:18 Відповісти
шото сильно сумниваюся...))) шо доживе..))
показати весь коментар
06.03.2022 14:27 Відповісти
Мертвий теж ок
показати весь коментар
06.03.2022 15:41 Відповісти
а як там його куратор - чорт аваков?
показати весь коментар
06.03.2022 14:23 Відповісти
записал один видосик из офиса, больше воспоминаний о нём не видел
показати весь коментар
06.03.2022 14:24 Відповісти
В Харокві, в теробороні, вчора давав інтерв'ю Латининій
показати весь коментар
06.03.2022 15:24 Відповісти
в жомову яму мерзотника!
показати весь коментар
06.03.2022 14:26 Відповісти
Підозрюють??? Може ще заставу випишуть?
показати весь коментар
06.03.2022 14:16 Відповісти
це - бюрократична назва дії. судом буде поставлена остаточна крапка...
показати весь коментар
06.03.2022 14:22 Відповісти
за зраду начебто не передбачено заставу.
показати весь коментар
06.03.2022 14:22 Відповісти
В идиотизме его никто не подозревает? А в чем его однопартийцев подозревать? Тех,кто его в депутаты протянул,в чем подозревать?
показати весь коментар
06.03.2022 14:17 Відповісти
А раніше ? Ніяк, вашу ..... !
показати весь коментар
06.03.2022 14:17 Відповісти
.....а что сейчас то?..... где ты была , когда оно куражилось в Киеве?....
показати весь коментар
06.03.2022 14:19 Відповісти
"Підозра" - це .. "ну може так, може - не так"...
а от те, що воно хворе, і йому до психіатра на відвідини потрібно - це факт!
показати весь коментар
06.03.2022 14:20 Відповісти
жодних психіатрів!!! бо буде під дурника косити. це - свідома худоба, ворог країни...
показати весь коментар
06.03.2022 14:23 Відповісти
якi оленi взагалi його в депутати прийняли ???
показати весь коментар
06.03.2022 14:20 Відповісти
Купив собі місце в списку, от і весь *** до копєєчкі
показати весь коментар
06.03.2022 14:23 Відповісти
кива колись казав на телебаченні, що йомй аваков пообіцяв, що він стане президентом України
показати весь коментар
06.03.2022 14:24 Відповісти
Вот этот ролик:

https://www.youtube.com/watch?v=Jd2CdWCT-io&t=285s
показати весь коментар
06.03.2022 14:31 Відповісти
показати весь коментар
06.03.2022 14:35 Відповісти
Пані Венедіктова, не зупиняйтесь..., набирайте обертів, опзж нескінченна..
показати весь коментар
06.03.2022 14:21 Відповісти
да там все опзж работало на кгб, посмотрите в открытом доступе , 9 отдел фсб курировал всю опзж по регионам , там и фамилии, и номера телефонов , и кто за какую область отвечал...............не про9бите этот момент , хватайте их всех, там завязки на фсб у всех.
показати весь коментар
06.03.2022 14:21 Відповісти
Нарешті! Цю лису дупу вже ніщо не врятує.
показати весь коментар
06.03.2022 14:22 Відповісти
А если его повесит кто из испанских украинцев, это депортация в Украину и "срок" с обьявлением в героя Украины или срок в Испании? Как это работает?
показати весь коментар
06.03.2022 14:22 Відповісти
Проснулись зелені йолопи.
показати весь коментар
06.03.2022 14:22 Відповісти
Ще до дочки треба питання поставити...
показати весь коментар
06.03.2022 14:23 Відповісти
Ось що воне верзе
https://www.youtube.com/watch?v=ZY250gW7i7w
показати весь коментар
06.03.2022 14:23 Відповісти
1 ще кадырка це саме роскидуе по вс1й кацапздон11
показати весь коментар
06.03.2022 14:27 Відповісти
І коли передадуть нам, влаштувати бій "Ківа vs Кличко". Приймаю ставки.
показати весь коментар
06.03.2022 14:24 Відповісти
Да не надо Кличко. Оставте мне его хоть на пару минут. Я с него голыми руками кожу сдеру и наизнанку пи**ра выверну
показати весь коментар
06.03.2022 14:30 Відповісти
Не. Я звичайно тобі вірю, але "шоу" мае бути яскравим.
показати весь коментар
06.03.2022 17:00 Відповісти
у него справка найдется о невменяемости и неподсудности ...
вопрос тогда - как это контуженное могло стать депутаной? и почему еще живое ...
показати весь коментар
06.03.2022 14:25 Відповісти
..та от никому там , в спейн йому прикоротити язика..))) ну як це.???
показати весь коментар
06.03.2022 14:31 Відповісти
Авакова дружбан...
показати весь коментар
06.03.2022 14:25 Відповісти
Да.
https://www.youtube.com/watch?v=o7uDERvtqhc
показати весь коментар
06.03.2022 14:25 Відповісти
Странно ,что его только сейчас «подозревают»..о его рашистской приверженности многие говорили ещё в 2014~2015 годах…
показати весь коментар
06.03.2022 14:26 Відповісти
а пітуШарія?
показати весь коментар
06.03.2022 14:26 Відповісти
Попалось на ФБ, не знаю его ли адресок...
показати весь коментар
06.03.2022 14:27 Відповісти
ШУФРИчА НЕНаВИЖу!!! КОгдА уже с ним что то сделают???
показати весь коментар
06.03.2022 14:35 Відповісти
Шуфрич поки що на українському газі кармани набиває...
показати весь коментар
06.03.2022 14:37 Відповісти
Ківу на кіл, урода.
показати весь коментар
06.03.2022 14:29 Відповісти
Так він вже застрелився. Сам! Хіба нє?
показати весь коментар
06.03.2022 14:29 Відповісти
ждемо пидтверждення)))) - тикы конкретно!!)))
показати весь коментар
06.03.2022 14:33 Відповісти
Та де. Недавно бачив як він у тої сукибеєвої виступав. Може десь тепер, скоропостижно скончался.
https://www.youtube.com/watch?v=58j4p51Dgtc
показати весь коментар
06.03.2022 14:34 Відповісти
А смердчука головного ************* вже знайшли ? Чи тримають десь в бункері на закуску щоб не шкодив. А ксюха Марченко вже сосе в дагів за 10 баксів чи ще її карточка працює ?
показати весь коментар
06.03.2022 14:32 Відповісти
нє Там була проста евакуація, бо притихли і СБУ і МВД. З розповсюдженої розмови фурерка і Муму Кунжутовича, останній заявив фурерку, що медведчук щось підозрює, це було перед першими переговорами. Його було вирішене поставити Кабміном і передати всю повноту влади, а потім засцяли в рейху і совали по мінську вітю ростовського, бо легітимний
показати весь коментар
06.03.2022 14:39 Відповісти
А ШУФРИЧА-ГНИДУ??? Когда его навеки успокоят??? Морду бьют постоянно ,но дальше этого не идёт??? Я ЖДУ ЖДу когда это случиться,так надеюсь что дождусь,
показати весь коментар
06.03.2022 14:32 Відповісти
Зашевелились... Не прошло и полгода...
показати весь коментар
06.03.2022 14:33 Відповісти
та позбавте його депутатства за порушення присяги народного депутата і все це шобло з ОПСЖ також. Знову вітійствує венікова.
показати весь коментар
06.03.2022 14:34 Відповісти
это все хорощо!
но он *дурак* со справкой,
судить дурака?
показати весь коментар
06.03.2022 14:38 Відповісти
А як справка про дебільність, може його зразу ж на примусове лікування,
показати весь коментар
06.03.2022 14:41 Відповісти
Мразоту киву, нужно вздернуть на площади с табличкой предатель! В ад, так в ад!
показати весь коментар
06.03.2022 14:51 Відповісти
Кива? А чому не чути про Фуфрича? Всю ОПЗЖ - зрадники. Медведчук, Бойко, Рабінович...
ЖопоБлок оголосити поза законом!
показати весь коментар
06.03.2022 14:55 Відповісти
Він давно вже напрошувався не тільки на підозру, а вже на покарання.
показати весь коментар
06.03.2022 15:02 Відповісти
Ну взагалі то держзрада під час війни це завжди розстріл, навіть без суду!
показати весь коментар
06.03.2022 15:03 Відповісти
Я подозреваю киву в слабоумии.
показати весь коментар
06.03.2022 15:05 Відповісти
Прокуратура прокинулась? Про те, що кива кацапський агент, Україна знала багато років тому.
показати весь коментар
06.03.2022 15:10 Відповісти
Не спешите радоваться, как настигнет возмездие, тогда и порадуемся. А так, ситуация в Украине меняется быстро и прямо противоположно, и дай Бог чтобы его не объявили героем-разведчиком, засланным в тыл к противнику! Запомните эти слова. Вчера мы уже видели как все до единого СМИ трубили об убийстве СБУшниками предателя Киреева, а через пару часов те же СМИ его героем-разведчиком объявили.
показати весь коментар
06.03.2022 15:11 Відповісти
Ніяких затримань, у нього справка. Тільки при спробі втечі знищувати.
Зате тепер я точно знаю за кого голосувати в майбутній Раді.
ТІЛЬКИ ЗА ВОЮВАВШИХ ЗА УКРАЇНУ, ЗІ ЗБРОЕЮ В РУКАХ.
показати весь коментар
06.03.2022 15:14 Відповісти
Ой...... Лапочка...... Проснулася...... Глазки на 10 день наступления протирать начала.....
Так Ирочка, озвучь кто Медведчука вывез и отпустил?
показати весь коментар
06.03.2022 15:19 Відповісти
Прашу пращенія шо не попросив пращенія а де підерас Рабінович і ***** Ковалєвская
показати весь коментар
06.03.2022 15:26 Відповісти
Це падло казали десь в Іспанії, невже там нема нікого з Українців щоб його «приголубили».
показати весь коментар
06.03.2022 15:28 Відповісти
Це треба давно було зробити ,ця паскуда десь в іспаніі невже ніхто не може це падло ліквідувати.
показати весь коментар
06.03.2022 15:39 Відповісти
Цього урода не можна судити. Його треба просто розстріляти, де б він не переховувався. Це буде дуже гуманний вирок.
Слава Україні!!!!!!
показати весь коментар
06.03.2022 16:32 Відповісти
Ego to voobshe vipuskat iz Ukraini ne nujno bilo. Neskolko let etot podlets slujil i lez v sraku tiranu, a ne ukraine. Sami vinovati, nujno vilo vovremja na shishku sajat.
показати весь коментар
06.03.2022 16:34 Відповісти
Така кількість диверсантів і посіпак рашистів, що проявилась за ці дні, - це пряма відповідальність Порошенка і Зеленського. Силовий блок в підпорядкуванні президента. Всі ці роки обидва дозволяли п'ятій колоні Путлєра все, від бізнесу до агітації і відкритої конфронтації, не усунили з державних посад, не вигнали з ВР. Патріотів переслідували. Не знаю хто перший, але справедливо охрестив нинішню команду зеленими чоловічками, бо крім сюсюкання з 5ю колоною, всі прийняті закони і дії влади - антинародні. Пухлину з колаборантів не можна видаляти по частинах, потрібно всю одразу. Але президент і генпрокурор панькаюцьться з нею як Захід з Росією. Зеленський з Венедіктовою не хочуть вибачитись перед Бурбою і звільненими розвідниками ?
показати весь коментар
06.03.2022 16:41 Відповісти
А может был повод под них копать, когда вся страна ором орала, что они - кроты, агенты рф, предатели?...

Теперь патриотично съехать пытаешься?

Так а может сообщать о подозрении стоит не раньше подачи в международный розыск, овца ты тупорылая???!!!

Ничё. После войны - со всех, и с тебя, ****, спросим!!
показати весь коментар
06.03.2022 16:54 Відповісти
Ківа зараз в московії.Іногда на тв проскакує.Думаю в Іспанію він вже не вернеться.
Самку його за хобот потрібно брати,тоді і на нього вийти можна буде.
показати весь коментар
06.03.2022 17:03 Відповісти