9263 відвідувача онлайн
13 920 12

Війська РФ катують персонал Запорізької АЕС, - Галущенко

Російські окупанти катують персонал захопленої Запорізької АЕС.

Про це у Facebook повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Персонал захопленої росіянами Запорізької атомної станції піддається катуванням. Більше того, за наявною у нас інформацією, війська окупантів змусили керівництво станції записати звернення, яке планують використати в пропангандистських цілях.

Пропагандистська машина Росії створить черговий фейк, який буде демонструвати своїм громадянам та міжнародній спільноті для виправдання власних злочинів", - йдеться в повідомленні.

Працівники Запорізької атомної станції вже 4 дні утримуються в заручниках. Всередині станції перебувають близько 500 російських солдатів і 50 одиниць важкої техніки.

"Працівники станції фізично та психологічно виснажені. Ми закликаємо наших міжнародних партнерів вжити всіх заходів для того, щоб заборонити ведення бойових дій довкола атомних станцій, вивести окупаційні війська з захоплених атомних об’єктів та закрити небо над Україною. Аварія на атомних станціях внаслідок застосування росіянами зброї призведе до катастрофи загальноєвропейського масштабу. Відповідальність за це буде цілком на Росії", - наголосив міністр.

Топ коментарі
+14
задача для ССО и SAS
показати весь коментар
09.03.2022 02:09 Відповісти
+11
Думаю что в ближайшее время все узнают фамилии и принадлежность этих мразей - их родственникам и близким нигде места на земле не будет.
показати весь коментар
09.03.2022 02:13 Відповісти
+6
Твари. Весь мир должен это видеть и слышать чтобы к русским в мире было особое отношение.
показати весь коментар
09.03.2022 02:11 Відповісти

Завантаження...