10801 відвідувач онлайн
3 401 11

Медиків вистачає, але вони виснажені, - Ляшко

Медиків вистачає, але вони виснажені, - Ляшко

Медичних працівників вистачає, але вони працюють у надважкому виснажливому режимі.

Про це заявив під час телевізійного марафону міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Сьогодні медичних працівників вистачає, можна так сказати. Але ми розуміємо, що медичні працівники працюють сьогодні в надважкому виснажливому режимі, особливо в тих лікарнях, які приймають поранених хворих, потерпілих після обстрілів мирних кварталів, яких дістаємо з-під завалів. Це політравма, це досить складні випадки, це години в операційних для того, щоб врятувати життя", - сказав Ляшко.

Водночас він наголосив, що МОЗ має перелік лікарів, які готові приїжджати із заходу на схід, щоб підміняти хірургів. Також, за його словами, вже майже 1000 іноземних медпрацівників висловили бажання приїхати в Україну для надання постраждалим меддопомоги.

"Вже перші медпрацівники, зокрема лікарі, приїжджають в Україну, розпочинають підготовку для того, щоб допомагати українським медикам", - сказав Ляшко.

Топ коментарі
+1
Хто зна Дід з початку війни і до літа 43-го провоював у ДРГ (радистом) - це ще гірше ніж в піхоті Потім (після поранення) був визнаний "обмежено боєздатним" і сидів у армійських майстернях фронту - ремонтував радіостанції Дійшов до Берліну
показати весь коментар
09.03.2022 08:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
як це вистачає але виснажені? Це щось нове в логіці
показати весь коментар
09.03.2022 05:31 Відповісти
Отже не вистачає. Уявіть якщо хірург зомліє під час операції ?
Втомлений персонал значно гірше виконує роботу.
показати весь коментар
09.03.2022 07:20 Відповісти
ляшко, а що там з ковідом-зійшов на нуль?
показати весь коментар
09.03.2022 06:52 Відповісти
Знаєш - мені розказував дід мій - фронтовик що на фронті навдивовижу перелаштовувався організм людини В умовах постійного напруження люди мало (відносно) хворіли застудними хворобами Те ж саме мабуть і зараз!
показати весь коментар
09.03.2022 07:18 Відповісти
Може бути і по іншому. Десь чув цифру, що середня тривалість життя піхотинця на фронті під час ВВВ три доби. За цей час просто не встигнеш захворіти
показати весь коментар
09.03.2022 07:49 Відповісти
Хто зна Дід з початку війни і до літа 43-го провоював у ДРГ (радистом) - це ще гірше ніж в піхоті Потім (після поранення) був визнаний "обмежено боєздатним" і сидів у армійських майстернях фронту - ремонтував радіостанції Дійшов до Берліну
показати весь коментар
09.03.2022 08:08 Відповісти
Виключень з правила багато. У когось (а в ті часи це масова більшість, бо слабкі не виживали) було воляче здоров'я, хтось отримував нетяжке поранення, хтось служив в артилерії чи авіації, чи в тилових структурах. А піхота і штрафбат особливо просто не встигали захворіти
показати весь коментар
09.03.2022 08:19 Відповісти
Що ти мені хочеш довести? Я просто привів факт - не більше! Ти ще за мене і висновки зроби
показати весь коментар
09.03.2022 08:41 Відповісти
Я нічого не хочу довести. Висновок ти сам зробив. Якщо хочеш взнати більше почитай Прокляти і забити. Там є про підготовку призваних і їх стан. Дід твій це одна людина, а те про що я це сотні тисяч
показати весь коментар
09.03.2022 08:45 Відповісти
Ага! Тільки от у Астаф"єва - художня книжка а я слухав безпосереднього очевидця! І не треба мені "співать" що Астафьєв - сам фронтовик Він писав з оглядкою на КГБ А у мого діда за спиною КГБ не стояло (особливо 9 травня - коли він в одиночку поминав друзів у садку під цвітучою вишнею!)
До речі - а ти того Астафьєва хоч сам читав? Бо його книжка називається "Проляті і вбиті" (а не "забуті" - як ти пишеш!)
показати весь коментар
09.03.2022 09:40 Відповісти