3945 відвідувачів онлайн

Франція готує житло для 10 тисяч українських біженців

Франція готує житло для 10 тисяч українських біженців

Франція готує житло для перших 10 тисяч біженців з України, які були змушені залишити країну через вторгнення РФ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив офіційний представник уряду Габріель Атталь, пише "Європейська правда" з посиланням на CNN.

Атталь додав, що Рада національної оборони Франції задіяла міжвідомчий підрозділ для підготовки та координації прибуття українських біженців до Франції.

У вівторок міністр у справах громадянства Франції Марлен Ск'яппа заявила, що до Франції вже прибуло 5000 українців. Вже створено сайт, на якому французи можуть добровільно приймати у себе українські сім'ї, які рятуються від війни.

"Сьогодні ніщо не вказує на швидкий кінець цієї трагічної війни. Бомбардування та російські військові маневри можуть дуже легко посилитися найближчими днями та тижнями. Цілком очевидно, що наша стурбованість перебуває на найвищому рівні", - сказав Атталь.

Топ коментарі
+6
Приймайте лише жінок та дітей, ну і чоловіків непризовного віку.
показати весь коментар
09.03.2022 18:15 Відповісти
+4
Краще б жабоїди вигнали сімейки пєскова та інших кремлефашистів із своєї країни
показати весь коментар
09.03.2022 18:18 Відповісти
+4
По-французски щедро... Так-то в нищей Молдове уже 107000 человек, и еще 160 с лишним тысяч через Молдову проехали в ЕС, а макрон аж на 10 000 расщедрился)))
показати весь коментар
09.03.2022 18:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Комитет по этике и честной игре УАФ призвал лишить Тимощука всех титулов и госнаград
https://m.youtube.com/watch?v=JkdQxrS0oyY
показати весь коментар
09.03.2022 18:11 Відповісти
Приймайте лише жінок та дітей, ну і чоловіків непризовного віку.
показати весь коментар
09.03.2022 18:15 Відповісти
Ухбл....з майже 2 мільйонів....
могЕш французи....
показати весь коментар
09.03.2022 18:18 Відповісти
Краще б жабоїди вигнали сімейки пєскова та інших кремлефашистів із своєї країни
показати весь коментар
09.03.2022 18:18 Відповісти
Дякуємо. Сусід мисливець насилу вмовив дружину виїхати в Польшу. Тепер полює на кацапів як на дичину по всій київській області.
показати весь коментар
09.03.2022 18:21 Відповісти
ліпше би ппо совє для нас приготували би, а там дивись і не прийдеться нікому бігти.
показати весь коментар
09.03.2022 18:28 Відповісти
nu plin,gotovit oni, vot zaraza. Malenkaja Latvija uzhe obespechila boljshe chem eti gondoni gotovitsia, pri tom chto v Latvije chutj boljshe miliona ljudei a v Francije 65,8 miliona
показати весь коментар
09.03.2022 18:30 Відповісти
10 тыс. из 2 млн.?
показати весь коментар
09.03.2022 18:37 Відповісти
Хватит нас запугивать, месье жабоеды, с вашим французским танком, у которого 5 скоростей назад и 1 вперёд! , на пару с Макроном, вы только можете трясти фригийскими колпаками и потакать терроризму! Швидкого кинця не було в Афганистане, а мы уже за 2 недели нанесли потерь противнику больше чем афганцы за 10 лет. Вас лично ***** нанял страшилки вещать!
показати весь коментар
09.03.2022 18:52 Відповісти
По-французски щедро... Так-то в нищей Молдове уже 107000 человек, и еще 160 с лишним тысяч через Молдову проехали в ЕС, а макрон аж на 10 000 расщедрился)))
показати весь коментар
09.03.2022 18:59 Відповісти