15215 відвідувачів онлайн

За Україну приїхав воювати син британської депутатки Бен Грант

Син депутатки британського парламенту Бен Грант прибув добровольцем в Україну.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

У повідомленні відзначається: "Серед добровольців, які вирушили воювати за Україну, – син депутатки британського парламенту. Про це пише Evening Standart.  Це 30-річний Бен Грант – колишній спецназівець Королівської морської піхоти з досвідом служби більше як 5 років.

 Його мати – Хелен Грант, членкиня британського парламенту від Консервативної партії та радниця Бориса Джонсона, в минулому – міністр спорту.

Грант вирішив їхати в Україну після того, як побачив кадри російського бомбардування житлового будинку, на яких було чути дитячий крик.

 "Я подумав: я батько трьох дітей, і якби це були мої діти, я знаю, що я зробив би – я пішов би і бився. Потім я подумав, що ще мені були б потрібні люди з бойовим досвідом, які зможуть прийти і допомогти мені врятувати мою сім'ю".

 Він приїхав до України разом зі своїми товаришами по службі.

За Україну приїхав воювати син британської депутатки Бен Грант 01

Топ коментарі
+18
РЕСПЕКТ БЕНУ ГРАНТУ 111
показати весь коментар
10.03.2022 02:26 Відповісти
+14
Спасибо Вам!!!!
показати весь коментар
10.03.2022 02:22 Відповісти
+10
Завтра в Украину приедет половина Великобритании чтобы мочить русню - они солидарны в этом вопросе.
показати весь коментар
10.03.2022 02:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Спасибо Вам!!!!
показати весь коментар
10.03.2022 02:22 Відповісти
Завтра в Украину приедет половина Великобритании чтобы мочить русню - они солидарны в этом вопросе.
показати весь коментар
10.03.2022 02:24 Відповісти
Але поки що лише 2 приїхали.
показати весь коментар
10.03.2022 02:34 Відповісти
Мы не знаем, сколько реально приехало из Британии, Этот парень засветился, только потому, что его мамаша не последний человек в стране. И потом, легально приехать могут только те, кто уже в отставке.
показати весь коментар
10.03.2022 02:44 Відповісти
РЕСПЕКТ БЕНУ ГРАНТУ 111
показати весь коментар
10.03.2022 02:26 Відповісти
Будь дуже обережний, тут триває справжня війна! Хай тебе береже Бог! 🙏🤔
показати весь коментар
10.03.2022 02:26 Відповісти
Бий Бен скотиняк! Успіхів
Вбивцям дітей не місце на ЗЕМЛІ!
Слава Героям!
показати весь коментар
10.03.2022 02:28 Відповісти
Thank you.
показати весь коментар
10.03.2022 02:51 Відповісти
Британские ихтамнет?
показати весь коментар
10.03.2022 03:25 Відповісти
Мир держится на таких людях
показати весь коментар
10.03.2022 05:23 Відповісти
А сколько наших депутатов и их сыновей защищают Украину?
показати весь коментар
10.03.2022 06:21 Відповісти
"Отвагу копьеносцев я пою!
В непроницаемом, как лес, строю
Они стояли.Тех, кто пал в бою,
Живые заменяли в миг один".
(Хаггард, перевод)
показати весь коментар
10.03.2022 06:40 Відповісти
Сколько детей наших депутатов сейчас воюет?
показати весь коментар
10.03.2022 07:28 Відповісти