На зустрічі Лаврова та Кулеби обговорювалися перспективи саміту РФ-Україна, - Чавушоглу

"Чавушоглу повідомив на зустрічі за участю Лаврова та Кулеби в Анталії, що обговорювалася також тема організації зустрічі президентів Росії та України", - повідомило агентство "Анадолу", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.
У свою чергу видання "Сабах" зазначало, що Чавушоглу вважав найбільш значущим результатом переговорів в Анталії встановлення контакту на такому міністерському рівні між РФ і Україною. Також глава МЗС Туреччини повідомив, що Київ розглядає Туреччину як один із можливих гарантів режиму стійкого припинення вогню в Україні.
Чавушоглу додав, що роботі гуманітарних коридорів в Україні нічого не має заважати.
Західний бізнес тільки призупинив вихід....із збереженням ЗП робітників на 3 місяці.... Кожні наступні перемовини будуть тільки підкріплювати надію у цього бізнесу, що не варта покидати Росію назовсім....затягне повний вихід із ринку Росії цих фірм, а для самої України результату 0