11425 відвідувачів онлайн
8 207 30

Червоний Хрест надав Україні мішки для тіл загиблих окупантів, - Верещук

Червоний Хрест надав Україні мішки для тіл загиблих окупантів, - Верещук

Україна отримала відповідь на звернення до Міжнародного комітету Червоного Хреста щодо допомоги у вивезенні зі своєї території тіл загиблих у війні російських окупантів.

Про це заявила в ефірі телемарафону UAразом на українських телеканалах віцепрем'єрка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ТСН.

"Вони нам надали мішки. Ми теж по них звертались, бо в нас не було такої великої кількості своїх. Звернулись вони (Червоний Хрест. - Ред.) до Російської Федерації, але поки що відповіді немає", ­- розповіла Верещук.

Росія, як відомо, відмовляється забирати тіла своїх загиблих військових.

Президент України Володимир Зеленський повідомляв, що окупанти самі ж спалюють ці тіла у мобільних крематоріях.

Топ коментарі
+21
от той червоний хрест нехай і забирає..Ще одна непотрібна організація..нахер вона потрібна коли навіть не хочуть щось робити...а приїхати покиздіти де безпечно і ує..ти подалі
показати весь коментар
13.03.2022 06:37 Відповісти
+19
Охренеть помощь.....
Прям слезы умиления текут....
показати весь коментар
13.03.2022 06:38 Відповісти
+15
Після третьої світової всі ці організації підуть за російським кораблем. Н
показати весь коментар
13.03.2022 06:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яеійсь бандерівський той Хрест, добре що сірники не видав.
показати весь коментар
13.03.2022 06:35 Відповісти
тільки в ОРДЛО 8 років справно харчі гнав, падлюка
показати весь коментар
13.03.2022 07:41 Відповісти
Та для этих мешки для мусора хватит
показати весь коментар
13.03.2022 06:35 Відповісти
Поганим москалям мусорні, добрим з червоним хрестиком. Гадаю буде ок.
показати весь коментар
13.03.2022 07:33 Відповісти
от той червоний хрест нехай і забирає..Ще одна непотрібна організація..нахер вона потрібна коли навіть не хочуть щось робити...а приїхати покиздіти де безпечно і ує..ти подалі
показати весь коментар
13.03.2022 06:37 Відповісти
Охренеть помощь.....
Прям слезы умиления текут....
показати весь коментар
13.03.2022 06:38 Відповісти
Після третьої світової всі ці організації підуть за російським кораблем. Н
показати весь коментар
13.03.2022 06:41 Відповісти
Как и человечество, и собственно жизнь на планете
показати весь коментар
13.03.2022 06:49 Відповісти
Життя щезне тільки на параші.
показати весь коментар
13.03.2022 07:17 Відповісти
мешки Украине могли передать и по "гуманитарке""Вот так вскрываются тухлые консервы коррумпированных по самые уши международные организации.Вместо помощи-мешки или резолюции,которые ни к чему не обязывают...ООН,Красный Крест...Кто следующий окажется обязанный по уставу выполнять определённые функции, а на деле снимающие только членские взносы и ворующие время для решения проблемы ???
показати весь коментар
13.03.2022 06:43 Відповісти
нато?
показати весь коментар
13.03.2022 07:14 Відповісти
Нехй нададуть мішки росії щоб прибрала свій мотлх з нашої території.
показати весь коментар
13.03.2022 06:43 Відповісти
Жесть какая, еще не хватало всякое дерьмо по мешкам распихивать, сам пусть пакуют
показати весь коментар
13.03.2022 06:47 Відповісти
а мешки экологичные? через сколько разлагаются?
показати весь коментар
13.03.2022 06:49 Відповісти
З язика зняв.
показати весь коментар
13.03.2022 08:31 Відповісти
Вот пусть сами их и рассовывают по мешкам.
показати весь коментар
13.03.2022 06:54 Відповісти
Вариантов два: 1) пусть этот Крест оставляет и свой персонал для сбора орков так как у нас самих тьма проблем 2) если не приедут, то тупо коммуниздим мешки под песок для противотанковых заграждений, а орки удобряют наш чернозём.
показати весь коментар
13.03.2022 06:58 Відповісти
Чомусь той хрест ніяк не хоче допомагати.
показати весь коментар
13.03.2022 07:23 Відповісти
Лапотные перед самой вторжением закупили 50 тысяч цинковой упаковки и 40 тысяч мешков,так что пусть выделяют через Красный крест.
показати весь коментар
13.03.2022 07:28 Відповісти
Дякуємо, але краще б вони зелені коридори забезпечили...
показати весь коментар
13.03.2022 07:31 Відповісти
Вкотре і вкотре звертаюся до ЗМІ - не плутайте Міжнародний Червоний Хрест із штаб квартирою в Женеві і Національне Товариство Червоного Хреста! Ви пишете про Міжнародний, а ставите логотип на фото - Національного Товариства! Це дезорієнтує людей, бо національне товариство НЕ домовляється про коридори!!!
показати весь коментар
13.03.2022 07:37 Відповісти
Нехай піднімуть свою червонохресну сраку і йдуть збирають той непотріб.
показати весь коментар
13.03.2022 07:41 Відповісти
Трохи не по адресу-мішки нехай відішлють в ООН та іже з ними для складування обісраних штанів і використаних памперсів "світової еліти"
показати весь коментар
13.03.2022 07:43 Відповісти
на хрена на козломордых мешки тратить ? Они будут еще 30 лет разлагаться. В канаву и присыпать
показати весь коментар
13.03.2022 07:45 Відповісти
як зворушливо...
показати весь коментар
13.03.2022 08:03 Відповісти
А трупний яд з землі потрапить в підземні води...
показати весь коментар
13.03.2022 10:32 Відповісти
Беремо тільки екомішки. Додатково бажано з біобактеріями, щоб скоріше кацапські трупаки на добриво перероблялися.
показати весь коментар
13.03.2022 08:35 Відповісти
О, це дієво і скоро Європа з Америкою закидає нас мільйонами таких мішків, замість закриття неба від рашиських ракет. Готуймося: колись казали, що обгортаймося простирадлами та йдемо на кладовища, а тепер залазимо в мішки й покотилися туди.
показати весь коментар
13.03.2022 09:00 Відповісти
ЦІ СУКИ ЧЕРВОНОЗАДІ лише гроші гребуть... Ні Конвенцію не читали давно, чим маєте займатися... Ожиріли падли...То вони не втручалися, бо рахували, що на Донбася "внутрішній конфлікт"... Тепер знову спостерігають, БО ЩО, - то ж "спецоперація", а не війна... СУКИ, ЩОБ ПО ВАМ І ВАШІЙ ШТАБ-КВАРТИРІ БОМБАМИ ВЛУПИЛИ. Збережіть для цього собі мішки... ВОНИ ВАМ ЗГОДЯТЬСЯ... Падли червонохресті...
показати весь коментар
13.03.2022 10:13 Відповісти
Треба всіх загиблих окупантів згрібати екскаваторами і відправляти в крематорії, щоб не псували нам землю і колодязі з питною водою.
показати весь коментар
13.03.2022 10:37 Відповісти