6943 відвідувача онлайн
12 205 20

Війна в Україні матиме соціальні наслідки для багатьох країн, - МВФ

Війна Росі проти України вплине й на інші держави.

Про це в інтерв'ю CBS заявила директор-розпорядник МВФ Кристаліна Георгієва, інформує Цензор.НЕТ.

"Якщо ви подивитеся на загальний обсяг банківських операцій в Росії, то це близько ста двадцяти мільярдів доларів. Не можна назвати нікчемною величиною, але безумовно цифра не системно значуща... так, війна в Україні означає голод в Африці, але війна в Україні також має соціальні наслідки для багатьох, багатьох країн через три канали, які вже довели свою ефективність. По-перше, ціни на сировинні товари, енергію, зерно, добрива, метали, вплив на інфляцію і в країнах, де інфляція вже була високою", - зазначила вона.

"Найбільше нас турбують безпосередні сусіди Росії та України, середньоазіатські республіки, Кавказ, Молдова, тому що вони мають торговельні відносини і з Росією, і з Україною більше, ніж з усім іншим світом. Через відтік людей хвиля біженців в Європі, за масштабами порівнянна з тим, що сталося під час Другої світової війни. Так що там вплив найбільш значний. Крім безпосередніх сусідів, є дві групи країн, які нас дуже турбують. Перша група - це країни, які ще не оговталися від економічної кризи, викликаної COVID. Для них це потрясіння особливо болісне. І друга група країн - це ті, які більше залежать від імпорту енергії з Росії, тому що там вплив на споживання, а також на інфляцію буде більш помітним", - додала Георгієва.

Топ коментарі
+15
Теоретически так должно быть. На практике, не забывай, что система внутри не изменилась. Коломойские, портновы, вовки и остальные никуда не девались: они здесь и ждут своего часа.
показати весь коментар
13.03.2022 19:26 Відповісти
+12
Конечно. Украина фактически выбила одну из колонн под зиккуратом мирового тоталитаризма.
показати весь коментар
13.03.2022 19:20 Відповісти
+9
Вот я очень боюсь этого энтузиазма, потому как энтузиастов очень крепко обманывают. Если вспомнить, Зеленский и сам еще недавно мечтал стать этаким ЗеПутиным. Он сосредоточил всю власть в своих руках, терроризировал оппозицию и СМИ, которые его не очень любили, армию заменил дорогами, конвертами и видосиками и т.д. Все шло к тому, чтобы превратиться в мокшандию. Как недавно это было, но будто все взято из другой жизни....Но так было. Потому вера верой, а здравый смысл никак нельзя терять. Даже в такой ситуации, как сейчас.
показати весь коментар
13.03.2022 19:40 Відповісти

Завантаження...