8944 відвідувача онлайн
4 834 15

Українська енергосистема синхронізувалася з енергомережею ENTSO-E. Це той самий "енергетичний безвіз", - Шмигаль

Українська енергетична система сьогодні синхронізувалася з енергомережею континентальної Європи ENTSO-E. Це і є той самий "енергетичний безвіз" із Європейським Союзом, над яким ми працювали не один рік.

Про це повідомив у фейсбуці прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

"У день початку війни з Росією ми остаточно від’єдналися від енергетичної системи країни-агресора та Білорусі. Сьогодні — приєднались до європейської енергомережі. Наша енергосистема тепер стане більш стабільною та стійкою до викликів. Ми зможемо отримувати електроенергією та зберегти нашу енергосистему навіть у разі подальших пошкоджень агресором нашої енергетичної інфраструктури", - зауважив Шмигаль.

"Ми стаємо енергетично незалежними. Це історичний день для енергетики нашої країни. Дякую команді Міністерства енергетики, "Укренерго", працівникам підприємств генерації, які професійно зробили свою роботу. Окремо хочу подякувати лідерам країн Європи, які прийняли політичне рішення щодо синхронізації", - додав прем'єр.

Він також зауважив, що Україна стає частиною Європи в усіх сферах, і висловив сподівання, що незабаром ми станемо повноправними членами Європейського Союзу.

Топ коментарі
+9
Нарешті.
А то все в білорусів електрику купували.
Ніяк від совкової тітікі відірватись не могли.
показати весь коментар
16.03.2022 16:17 Відповісти
+9
https://twitter.com/newkc14

Kavkaz Center@newkc14

Россия не сможет реализовать проект "Сахалин 3" и поставлять 10 млрд.куб.м. газа в год в Китай. Санкции усложняют доступ к технологиям необходимым для разработки Южно-Киринского месторождения. Без западных технологий его ресурсы для Русни недоступны.
показати весь коментар
16.03.2022 16:20 Відповісти
+7
показати весь коментар
16.03.2022 16:15 Відповісти

Завантаження...