11491 відвідувач онлайн
29 335 89

Бомбосховище у Маріуполі витримало. Завали почали розбирати, люди виходять живі, - Тарута

маріуполь

Бомбосховище під будівлею драмтеатру у Маріуполі витримало.

Про це повідомив у фейсбуці місцевий бізнесмен та політик, ексглава Донецької ОДА Сергій Тарута, інформує Цензор.НЕТ.

"Після страшної ночі невідомості на ранок 22-го дня війни нарешті хороші новини з Маріуполя! Бомбосховище витримало. Завали почали розбирати, люди виходять живі!", - написав він.

Бомбосховище у Маріуполі витримало. Завали почали розбирати, люди виходять живі, - Тарута 01

Топ коментарі
+90
Слава Богу!
показати весь коментар
17.03.2022 10:32 Відповісти
+51
ГОСПОДИ-ДУЖЕ ТОБІ ДЯКУЮ...А ДУРНІИМ ЖУРНАЛІСТАМ ПОТРІБНО ПРИПИНИТИ РОЗПОВІДАТИ ДЕ ХОВАЮТЬСЯ ЛЮДИ...
показати весь коментар
17.03.2022 10:33 Відповісти
+37
Гарна новина, дякую!
показати весь коментар
17.03.2022 10:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Слава Богу!
показати весь коментар
17.03.2022 10:32 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2022 10:42 Відповісти
Маріуполь від нечисті захищає не лише Азов
показати весь коментар
17.03.2022 10:59 Відповісти
Господи, дяку тобі!
Діва Марія милостива до свого міста -

Маріуполя
показати весь коментар
17.03.2022 11:32 Відповісти
І тепер коли хтось заікнеться про "демілітаризацію" чи "нейтральний статус" треба казати -

Драмтеатр Марика ! 👿
показати весь коментар
17.03.2022 12:05 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2022 10:32 Відповісти
Бог не фраер, все видит. И хранит. Аминь.
показати весь коментар
17.03.2022 10:32 Відповісти
що за хрінь? який Бог? той що допустив ворога в мою хату?
показати весь коментар
17.03.2022 11:05 Відповісти
За гріхи наші і ближніх наших нерозумних, які не дбали про захист України спокутуємо...
показати весь коментар
17.03.2022 11:34 Відповісти
що ти несеш, малохольний? свої гріхи залиш при собі, не розмазуй їх по невинних, дітях й немовлятах...
показати весь коментар
17.03.2022 11:49 Відповісти
У дітей є батьки, які голосують ....

Вони повинні думати не про дороги, дєтськиц капітал чи каго саджати будемо, а про

Армію, Мову, Віру



тоді жодне ***** не страшне
показати весь коментар
17.03.2022 11:56 Відповісти
Ізраїль 30 років був бідною країною, тому що будував армію,

а ми 30 років її розвалювали
показати весь коментар
17.03.2022 11:58 Відповісти
30 мінус (2014-2019)
показати весь коментар
17.03.2022 12:06 Відповісти
300 років рабства, кацапізації, денаціоналізації, асиміляції, етноциду дали свої гнилі росточки....війна, як гербіцид, повинна знищити той смітяний бур,ян і будуть армія і мова, і віра, і Україна - все наше.
показати весь коментар
17.03.2022 12:41 Відповісти
Гарна новина, дякую!
показати весь коментар
17.03.2022 10:32 Відповісти
эпичный чел- сидит где-то на Кипре и комментирует...вернись разгребать завалы хитрожопый
показати весь коментар
17.03.2022 10:32 Відповісти
ГОСПОДИ-ДУЖЕ ТОБІ ДЯКУЮ...А ДУРНІИМ ЖУРНАЛІСТАМ ПОТРІБНО ПРИПИНИТИ РОЗПОВІДАТИ ДЕ ХОВАЮТЬСЯ ЛЮДИ...
показати весь коментар
17.03.2022 10:33 Відповісти
Так там люди сами по сторонам от драмтеатра сделали 2 огромные надписи "Дети", чтобы самолеты их не бомбили. Это было всем известно, в том числе и кацапам. Обычно на войнах это работает. Многие просто еще не в состоянии осознать с какими бесчеловечными мразями Украина имеет дело.
показати весь коментар
17.03.2022 10:52 Відповісти
Згадайте ДАП

Рашка це - азіатська дика орда
показати весь коментар
17.03.2022 11:36 Відповісти
Ну я куй его знает,каким нужно быть наивным дурачком.Я вот пришел в убежище(пародия на убежища),а там мамки детей много и я такой подумал,сюда ******** в первую очередь,прячусь в другом месте.
Ну как можно не знать наших соседей?Каждому отдельно о них рассказывать?
показати весь коментар
17.03.2022 11:39 Відповісти
А ти показав матерям із дітьми свою схованку ?
показати весь коментар
17.03.2022 11:59 Відповісти
Кацапні пох . Вони вже розказують що мовляв - " нацисти Азова " навмисно малюють ті написи ( ДІТИ ) , щоб таким чином уберегти свої штаби і казарми від знищення . .
Тому кацапня навпаки - скидатиме бомби туди де будуть ці написи .
показати весь коментар
17.03.2022 12:13 Відповісти
https://www.facebook.com/100008612829760/videos/1003131913912234
На відео від помийки Г+Г ,
причина - чому у військовий час ЗМІ мають бути взяті під контроль військовими. А особливо ця помийка Коломойського.
В погоні за гаряченьким від біженця, який "щойно вирвався з блокади", в ефір фактично дали координати цілей для ворога. У нас ворог - терорист, ми знаємо, що він намагається нас зламати максимальними жертвами серед мирних жителів, а помийка Коломойського в ефір видає йому авіакорегування.
показати весь коментар
17.03.2022 12:07 Відповісти
наводчик
показати весь коментар
17.03.2022 13:02 Відповісти
Дякую Тобі Боже !
показати весь коментар
17.03.2022 10:33 Відповісти
за що? що впустив ворога в твою хату?
показати весь коментар
17.03.2022 11:06 Відповісти
Не гніви Бога!

Про свою хату, про нашу хату, треба самим дбати і оберігати
показати весь коментар
17.03.2022 11:38 Відповісти
в нас одна хата - Україна.
показати весь коментар
17.03.2022 11:46 Відповісти
Вот про нашу єдину для всіх хату Україну і пишу - не дбали про їх захист
показати весь коментар
17.03.2022 11:52 Відповісти
не дбали..., це не дає ніякого права фашистському кацапстану на нас нападати, це наш дім і всі проблеми в ньму наші, ніякі дикі мацковські орки нам тут не поможуть. зато найдуть в нас свою смерть.
показати весь коментар
17.03.2022 12:36 Відповісти
Слава Богу !
(и строителям не сэкономившим на материалах)
показати весь коментар
17.03.2022 10:34 Відповісти
То сховище, розраховане на ядерну війну
показати весь коментар
17.03.2022 10:39 Відповісти
Пишуть що там було правильне сховище часів холодної війни - стіни з бетону неперервного заливання, два виходи, незалежна вентиляція і все таке.
показати весь коментар
17.03.2022 11:01 Відповісти
В правильном убежище есть выход в стороне от здания,выполняет функцию вентиляции,и можно через него покинуть убежище.
показати весь коментар
17.03.2022 12:00 Відповісти
богу чи будівельникам? оприділись ясніше. бог завів окупанта на нашу землю, за що йому дякувати?
показати весь коментар
17.03.2022 11:07 Відповісти
Богу! (і будівельникам) , хіба одне одному суперечить?
Бог нікого нікуди не заводив... рашкіних ********* веде диявол і *****...
то чому я не маю дякувати Богу???
показати весь коментар
17.03.2022 11:12 Відповісти
не принижуйте роль будівельників, не ставте їх на друге місце, ще й в дужках.....з Богом, то ваше особисте...
показати весь коментар
17.03.2022 11:16 Відповісти
ні кого не принижував... а другими після Бога зробив ..то хіба принизив?
показати весь коментар
17.03.2022 11:25 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2022 10:34 Відповісти
Желаю этим людям - никогда больше не испытывать этот ужас!
показати весь коментар
17.03.2022 10:34 Відповісти
Під час другої світової, влітку 41-го, радянські захисники фортеці прикордонного Бресту вирішили відправити до наці в полон жінок та дітей, аби хоч як зберегти їм життя. Влітку 42-го радянські керманичі підставили під нищівні бомби люфтвафе цивільне населення Сталінграду, суворо заборонивши напередодні евакуацію. Якщо зараз нелюді-рашисти не дотримуються попередніх домовленностей та не відкривають для населення Маріуполя гумкоридори до вільної України, мабуть, для збереження життя ціх жінок та дітей захисникам міста треба піти на гіркий, але людяний крок: відправити всіх цивільних, тих, хто не тримає зброю й тих, хто бажає, в тимчасовий полон до орків. Цей вимушений крок, звісно, не зробить з них сакральну жертву для яскравої медійної картинки та майбутнього військового трибуналу над пуйлом, але збереже їм життя та посилить можливості захисників міста.
показати весь коментар
17.03.2022 10:34 Відповісти
Орки не дають провести евакуацію, це якщо ви не в курсі.
показати весь коментар
17.03.2022 10:38 Відповісти
так вони ж суки і постріляють цю колону. Рашисти гірше фашистів
показати весь коментар
17.03.2022 10:38 Відповісти
Пішов ти нах.й кацапський скот.
Маріуполь був антиподом ОРДЛО. Ху.ло ненавидить його містян. Він не просто так їм "дає" коридор до ОРДЛО, бо знає, що там на них чекає МГБ. Це не коридор, це шлях до смерті.
показати весь коментар
17.03.2022 10:38 Відповісти
Які ще "радянські захисники" польського Бресту?
показати весь коментар
17.03.2022 12:03 Відповісти
Є все ж таки Бог на світі...
показати весь коментар
17.03.2022 10:36 Відповісти
наукою не доказано і не буде доказано...
показати весь коментар
17.03.2022 11:08 Відповісти
емае..... СЛАВА БОГУ, хоть я и атеист....
показати весь коментар
17.03.2022 10:37 Відповісти
Вы уже не атеист, раз отдаете Славу Богу
показати весь коментар
17.03.2022 10:39 Відповісти
Не бывает атеистов в окопах под огнём.
показати весь коментар
17.03.2022 10:58 Відповісти
краще залишайтесь атеїстом, щоб не бути розчарованим...
показати весь коментар
17.03.2022 11:09 Відповісти
а это куй откуда вылез Тарута в смысле. Пусть с ходоро из сепаров по фоткается ышо пиараст мля
показати весь коментар
17.03.2022 10:37 Відповісти
Долбой.оби. Нахера це писати, хочуть щоб поки не дістали людей знов прилетіло?
показати весь коментар
17.03.2022 10:38 Відповісти
А де сам Тарута?
показати весь коментар
17.03.2022 10:38 Відповісти
Ви бачили як вчора Тарута на українській мові давав інтерв'ю? Я ледве не потерп... дива та й годі.
показати весь коментар
17.03.2022 10:40 Відповісти
Ура! Є ще справедливість на світі!
показати весь коментар
17.03.2022 10:38 Відповісти
Той путін сидить у пушкіні
В толстому і в достоєвському
І з гоголя він визира крадькома
Хоч як це мені не прикро

Є путін в тургеневі й тютчеві
Є путін у блоку й єсеніні
Є путін у тихому доні
І в піднятій цілині

Є путін у маяковському
І в пастернаку й в ахматовій
Є путін в васілії тьоркіні
І в гвардії молодій

Є путін в прилєпіні й бикові
В кібірові є і в кабанові
У всіх тих лінорах гораліках
Яких ми довірливо слухали
На арсеналах і форумах

https://zbruc.eu/node/111132
показати весь коментар
17.03.2022 10:40 Відповісти
Убить дракона?
показати весь коментар
17.03.2022 10:48 Відповісти
Slava Bogu !
Slava Ukraini !
Slava Nacii !
показати весь коментар
17.03.2022 10:40 Відповісти
Слава строителям Украины! Строили бы москали - не выдержало бы удар и меньшей бомбы!
показати весь коментар
17.03.2022 10:41 Відповісти
Совковое бомбоубежище
показати весь коментар
17.03.2022 10:48 Відповісти
Тому і будували українці, як і воювали, судячи по російській армії.
показати весь коментар
17.03.2022 11:14 Відповісти
Коли будемо відбудовувати міста - в кожному місті потрібно залишити 1 об'єкт розрушений.

Школу чи лікарню.

І поставити табличку перед ним: "Пам'ятка про воєнну агресію росії проти України"
показати весь коментар
17.03.2022 10:41 Відповісти
краще:

"Щоб ти робив - ПАМ'ЯТАЙ !"
показати весь коментар
17.03.2022 11:42 Відповісти
Пам'ятати треба на виборах, в громадянській позиції, в лікарні, на прийомі у чиновника -

рашиська агресія - це результат залишків совкової гнилі всередині кожного із нас

Україна і українці мають остаточно очиститись полум'ям цієї війни!
показати весь коментар
17.03.2022 11:46 Відповісти
С памятью бывают такие курьёзы …🤪
На каЦапии допам'ятались до того , что сами стали фашистами !
Да и перекручивание истории никто не отменял .
показати весь коментар
17.03.2022 12:04 Відповісти
Ні. На табличці повинно бути ' Так виглядає мир від москалів і "братська любов" кацапів"
показати весь коментар
17.03.2022 11:44 Відповісти
и трупик оккупанта. за стеклом.
показати весь коментар
17.03.2022 11:48 Відповісти
Від "братів".
показати весь коментар
17.03.2022 12:09 Відповісти
слава Богу ,но----- ичо пилядь одна птица говорун зачем *****ть ,что бы орки снова бросили , закрывайте рты!!!!
показати весь коментар
17.03.2022 10:43 Відповісти
Тарута , ты ещё живой животное ?
показати весь коментар
17.03.2022 10:47 Відповісти
У меня там кума ,да вроде живы.Один выход завалило, второй нет черезнего люди вышли.
показати весь коментар
17.03.2022 10:49 Відповісти
для чого це озвучівати? ну для чого? щоб знову нанесли удар?
показати весь коментар
17.03.2022 10:54 Відповісти
В бомбоубежищах должно быть ДВА выхода ,проверяйте !
Слава Богу ,что люди вышли ! Дай Бог ,чтобы на этом
хорошие новости не заканчивались !
показати весь коментар
17.03.2022 11:00 Відповісти
Щось я не вірю, по перше якось по всім каналам почали "різати" інфу про драмтеатр, по друге фото тільки фасаду, що під руїнами? З відео яке було у інтернеті (за годину до авіаудару) ніякого бомбосховища я не бачив. По третє авіудар був скоріше за все від ФАБ 250 М62 чи КАБ Пр можу помилятися, але там було по інформації 1500 мешканців міста. На мою думку цю тему зливают перед черговим раундом перемовного процесу.
показати весь коментар
17.03.2022 11:02 Відповісти
може дійсно домовитись з рашкою про вивіз на її територію дітей та жінок з Маріуполя. Хоч і ворожа країна, але все ж може спасемо життя цивільних.
показати весь коментар
17.03.2022 11:04 Відповісти
Кто разгребает не написал?
показати весь коментар
17.03.2022 11:06 Відповісти
Плачу від радості, що живі, Слава Богу.
показати весь коментар
17.03.2022 11:08 Відповісти
куди подівся мер Маріуполя, хто знає?
показати весь коментар
17.03.2022 11:10 Відповісти
за вчорашній день :

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2022/03/17/7332073/ https://www.pravda.com.ua/rus/news/2022/03/17/7332073/

показати весь коментар
17.03.2022 11:20 Відповісти
дякую, я був захвилювався.
показати весь коментар
17.03.2022 11:50 Відповісти
СЛАВА БОГУ!
показати весь коментар
17.03.2022 11:22 Відповісти
Надо сначала вывести всех людей от туда, а потом уже писать об этом. Иначе эти садисты могут сбросить еще одну, чтобы добить.
показати весь коментар
17.03.2022 11:28 Відповісти
а Тарупа откуда постит???
показати весь коментар
17.03.2022 11:39 Відповісти
Як то откуда??? З бомбосховища звісно!
показати весь коментар
17.03.2022 12:43 Відповісти
Слава Богу за те що більщість людей вижила