Бомбосховище у Маріуполі витримало. Завали почали розбирати, люди виходять живі, - Тарута

Бомбосховище під будівлею драмтеатру у Маріуполі витримало.
Про це повідомив у фейсбуці місцевий бізнесмен та політик, ексглава Донецької ОДА Сергій Тарута, інформує Цензор.НЕТ.
"Після страшної ночі невідомості на ранок 22-го дня війни нарешті хороші новини з Маріуполя! Бомбосховище витримало. Завали почали розбирати, люди виходять живі!", - написав він.
Топ коментарі
+90 Lada2014
показати весь коментар
17.03.2022 10:32 Відповісти Посилання +51 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
17.03.2022 10:33 Відповісти Посилання +37 Ivan Naumeiko #507716
показати весь коментар
17.03.2022 10:32 Відповісти Посилання 